Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam takie cos jak asus 6200 tc da sie cos z tym zrobic ?? opis z pc wizard 2006 zamieszczam w zalaczniku.thx za odpowiedzi.

Szczerze powiedziawszy nie za wiele da sie z tym narobic. Podkrecic pamieci i rdzen jezeli sie wogole da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż na swoje nieszczęście zakupiłęm owe cudo : MSI NX6200 LE- TD128E PCI-E

kosztowała niecałe 200 pln a oto wynik z 3 d marka 03 :

na oryginalnym załączonym sterowniku z włączonym turbo cache (256m pamięci video) całe 523

na sterach ściągniętych ze strony producenta z wył turbo cache (128m pamięci video) całe 1490

Jakieś sugestie ???

Mój Config:

Celeron D 326 2,53@3,06 Ghz - na razie :),ASRock 775i915PL SATA II,2x256 DDR 400 Dual Channel Twinmos 2,5-3-3-7,HDD 80 GB SAMSUNG SP0802N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oryginalnym załączonym sterowniku z włączonym turbo cache (256m pamięci video) całe 523

na sterach ściągniętych ze strony producenta z wył turbo cache (128m pamięci video) całe 1490

Jakieś sugestie ???

Wylaczaj TC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie TC to tzw półśrodek a co zrobić żeby rzeczywiście podnieść wydajność...może ktoś ma jakiś patent :P , chyba że mobo ma jakis konflikt sterów z tą grafą ...:( a jakie wyniki GF 6200 powinien wyciągać w 3d Marku 03 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie TC to tzw półśrodek a co zrobić żeby rzeczywiście podnieść wydajność...może ktoś ma jakiś patent :P , chyba że mobo ma jakis konflikt sterów z tą grafą ... :( a jakie wyniki GF 6200 powinien wyciągać w 3d Marku 03 ???

Twoja karta takie wlasnie wyniki bedzie osiagala.

Wykastrowany kastrat - potoczna nazwa turbo cache :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

rdzeń z pewnością dociągne jeszcze do ~630, a może i wiecej, bo mam spory zapas napiecia i chłodu (narazie 1,5V)

niestety narazie zatrzymałem sie z pamieciami - 680 to już dla nich koniec, ale na 710 (2,75V) jeszcze przechodzą w miare czysto... timingi 2,5ns

no i wyniczek

3DMark03

 

macie może jakieś sugestie ? Chętnie pogonie je wyżej

 

BTW: 3DM06 mi sie popsuł :-| jak włączam to widze tylko komunikat

System info error: Wbem not connected

MO_WMI::CWMIObject::ConnectToWbem()

 

ponowna instalacja nie pomaga :blink:

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka 6200 to tutaj zauwżyłem za 280-cena nawet w miare:

 

http://www.allegro.pl/item93782621_leadtek..._nowa_gwar.html

cena dobra, ale to aukcja prywatna poki co.. no i zeby faktycznie bylo warto ja kupic to przydalaby sie gwarancja modowalnosci - wyslalem do sprzedajacego mail czy moglby zapewnic taka gwarancje ;)

 

edit:

dostalem odpowiedz:

"Niestety dystrybutor sie pomylił i tym razem przysłał mi karty 64-bitowe w pudełkach od wersji 128-bitowych. W związku z tym jestem zmuszony zakończyć aukcję."

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam te wasze wyniki w 3d marku03 z okropną zazdrością...Mam geforce 6200 PCIE 256mb 128bit , athlon 64 2800, odblokowane potoki i zegar na 370/700...dalej nie ciągnie...i w 3dmark03 mam 5700ptk...jak to mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam te wasze wyniki w 3d marku03 z okropną zazdrością...Mam geforce 6200 PCIE 256mb 128bit , athlon 64 2800, odblokowane potoki i zegar na 370/700...dalej nie ciągnie...i w 3dmark03 mam 5700ptk...jak to mozliwe?

Moze zwieksz napiecia poprzez wgrania zmodyfikowanego biosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykbie pytanie, przepraszam jesli byla juz o tym mowa ; )

 

http://www.allegro.pl/item94266617_asus_ge...v_szczecin.html

czy warto takie coś kupić i czy da się to w jakiś rozsądny sposób podkręcić?

 

pozdrawiam

LIPA. Nie tykaj.

Kup sobie R9550 z pamieciami 128 bit za te pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

oglądam te wasze wyniki w 3d marku03 z okropną zazdrością...Mam geforce 6200 PCIE 256mb 128bit , athlon 64 2800, odblokowane potoki i zegar na 370/700...dalej nie ciągnie...i w 3dmark03 mam 5700ptk...jak to mozliwe?

to masz pewnie 64 bit

 

podgon proca troche bo to sporo daje - ile masz RAMu?

 

i podgoń GPU na min 500MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYTKICH

mam następujący problem mam asus gf6200 128/64/TD <== badziewie ale jednak daje mu wycisk ale nigdzie nie mogę znaleźć sterów z wyłączonym TD i biosu do tej kart próbowałem zmienić i nic nie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ł się monitor przy starcie i musiałem zmienić na oryginalnego biosa ale jednak zmieliłem timingi i nic więcej ale jakimś cudem udało mi się go podkrencić na 450/550 i to bez chłodzenia nie wiem jak to zrobiłem ale nie jest źle :D teraz was proszę gdzie mogę znaleźć do mojej karty jakiś bios z napięciem v1.4 i proszę was jeszcze o te stery THX za wszystko i jak macie jakiś bios to dajcie linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...