Skocz do zawartości
marek42

na czym posadzić Bartka 2500+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę doradzić mi na czym mam go zainstalować myśle o abicie asusie lub gigabyte(chodzi mi o płyte do 400pln) mam równierz zestaw chłodzący Volcano10 (czy będzie pasował na każdą płyte soketA?) a do tego jaka pamięc

Mój Barton to AQZEA0412mpwm nie wiem czy dfa sie kręcić? Kompa mam zamiar uzywać do ogladania filmów i od czsu do czsu jakas dobra gra pozdrawiam dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Abit AN7 - jak kolega j.h hudy - pokazal co plytka potrafi fajnie sie kreci , cena tez przystempna (a jak pojawia sie do niej jakies fajniejsze biosiki typu MOD to juz calkiem moze chasac jak sarenka. jak narazie dostempne mod-biosy do AN7 na http://www.an7.republika.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox być good ale w większości wypadków nie lubi FSB 230 i UP, Abita wypadło by modować jeśli mowa o NF7 co do AN7 przykro mi ale mam uraz, Asusa nie testowałem i szczerze nie mam zamiaru (ale NIE mówię ze MB zła). Za ten szmal co podajesz to proponuję NF7 or EPOX a co wybierzesz twoja sprawa.

 

BTW: Pozdrowienia dla panienki od Feluś-a :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 400zł jak brać coś do oc to tylko dwie płyty:

 

->Abit NF7-S

->DFI Infinity

 

Epox->lipa z fsb

Asus->często duże problemy z oc

 

I nie piszcze mi teraz, że asus jest super, bo nie jest zły ale są dużo lepsze.

 

I ja tutaj podaje płyty do oc, dlatego bo za podobną kase można mieć superOC abita i jakąś padake asusa... więc lepiej dopłacić troche i i potem nie żałować

 

PS. Albo sprzedać wszystko i kupić A64 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 400zł jak brać coś do oc to tylko dwie płyty:

 

->Abit NF7-S

->DFI Infinity

 

Epox->lipa z fsb

Asus->często duże problemy z oc

 

I nie piszcze mi teraz, że asus jest super, bo nie jest zły ale są dużo lepsze.

 

I ja tutaj podaje płyty do oc, dlatego bo za podobną kase można mieć superOC abita i jakąś padake asusa... więc lepiej dopłacić troche i i potem nie żałować

 

PS. Albo sprzedać wszystko i kupić A64 ;)

Przeciez na moim asusie z 2500xp spokojnie krece na 2.44GHz(195x12.5) ze zmiana napieca z 1.65v na 1.7v. (44'C w stresie)

I jak ktos bedzie bral ta plyte to musi kupic koniecznie pamiec 2.5CL lub mniej bo ja mam 3.0CL i nie wchodzi szyna na 200:( Dokladajac 35zl do 400zl ma sie Asusa A7N8X-E i to nie jest padaka. 35 zeta to nie jest duzo...

Epoxy to padaka, bo siostra kupila 8RDA3 i troche lipa. Moze to tylko ten jeden model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sadzać zwykłego Bartona 2500+ to najlepszy jest Abit NF7-S...

Do Bartona 2500+ Mobile 1,45V lepszy jest ASUS A7V880 z chipem VIA KT880

==========================================

Z tym drugim procem nForce może mieć problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega nie chce krecic (mocno ofkoz :twisted: )i pewnie nie chce miec problemow trapiacych nf2 przy instalacji

bardzo fajna plyta ,dobrze wyposazona ,fsb230 wyciaga ,w dobrej cenie

co to jest?

ABIT KV7 -300pln (100pln dorzuc se do grafy ,albo do pamieci ,czy tam gdzie sobie chcesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętać należy jeszcze o tym, że EPOXy biorą zasilanie z piątki, a ABITY z dwunastki, a wszystkie nowe zasilacze robione są pod obciążenie z płyty na linii 12v, dlatego dużo jest przypadków zbyt wysokiej 12stki u posiadaczy EPOXów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli polecacie wszystkim abity, to którego lepiej z poniższych wybrać?

 

Abit KV7 Via KT600 SATA Lan

Abit NF7 n-Force2 v2.0

Abit NF7-S2 n-Force2 SATA

Abit NF7-S2G n-Force2 SATA

najdrozszego :D

ja tam bym bral KV7 ,te nowe nf7s2 jakies padaczkowate wyszly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nf2 to zadko kiedy wogole chodza bartki Mobile ,wiec nie wiem czy beda sie lepiej krecic jak wogole nie rusza

na VIA nie ma broblemu z Bartonem Mobile ,wiec jezeli ktos takowy ma zamiar kupic ,to chodzby dla swietego spokoju lepiej wziac plyte na VIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...