Skocz do zawartości
marek42

na czym posadzić Bartka 2500+

Rekomendowane odpowiedzi

ja z wlasnego doswiadczenia polecam :

epox 8rda3+

dfi infinity a jak masz wiecej kasy to ultra b...

 

zalezy na czym ci bardziej zalezy ! asusa nie mialem, a duzo abitow sie psuje (tylko bez komentarzy-tak wiem od znajomego ze sklepu i z gieldy w wawie) wiec jak chcesz abita to najlepiej kupic na allegro np. od ss...

 

z bardzo tanich mobo polecam fic au13-l ale nie ma zadnych sata etc. i nie mozna myslec o OC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło chyba o fakt, że sprzedawca z allegro powinien przetestować mobo, ale co z tego, że włoży procka, reszte... da FSB166 i powie DZIAŁA ;] jak zwalony bios uwidacznia się (często) przy FSB ponad 200MHz oraz flashu na inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o kupowanie od gosci, ktorzy plytke mieli pare miechow, krecili ja itd. kupujesz jeszcze na gwarancji no i masz jakas tam pewnosc, ze akurat ten nie jest wadliwy i ci sie nie zwiesi ;) prosisz o screeny i zdjecia etc. no i wiadomo, komentarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja szukałem płyty na VIA. Znalazłem MSI KT6 DELTA, jest ona najlepiej zrobiona na chipie KT600. Tylko wystąpił mały problem - kosztuje za dużo jak dla mnie. Tutaj daje linka >>>

http://www.vr-zone.com/reviews/VIA/KT600/page16.htm <<< luknijcie która płytę najlepiej wziąć pod względem danych tam zawartych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o EpoXie, z tego co wiem do tych płyt potrzeba mocnego +5V, a moja zasiłka ma na tym poziomie max. 4.92V. Konkretnie model tej płyty 8KRAI KT600 Lan. Najlepiej jakby posiadacz owej płyty wyraził sie na temat tego czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten msi jest dla Ciebie za drogi (~250 zł), to zostają chyba tylko asus a7v600-x i epox krai (~230 zł). Tańszych płyt renomowanych firm już chyba nie ma. I asus i epox zasilają procka z linii 5V, natomiast w asusie brak jest regulacji napięcia dla pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem MSI KT6 Delta-LSR tylko bez gigabitowego lanu i firewire za 300zł. Reszta pasuje... Względem tej najdroższej wersji oprócz tego nic nie zmienili... Jak bede miał kase to zamawiam, bede na niej krecił AXP 1500+... to ostatnie pozostawiam bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko na kt880 jes bloakda pci/agp i i przy o/c moze dysk albo cos innego nie wytrymać

:lol: Tyle moge powiedzieć :lol:

 

PS. Właśnie jak jest blokada to znaczy, że ciągnąć FSB, pci i agp stoi w miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że sam jestem Bartkiem stwierdzam, że najwygodniej siedzi mi się na skórzanych kanapach. Choć jeszcze lepiej leży mi się na średnio-twardych łózkach w towarzystwie dam.

 

Na serio.

Mało to tematów na ten temat było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd masz takie info KGB?

to juz zostalo wyjasnione w innym watku

kiedys bylo duzo problemow z Mobilami na nf2 choc nf7 wychodzila z niego obronna reka ,to jednak jak ktos pisze ze do Mobila najlepiej nf2 bo na kt600 nie da sie krecic to mnie qrwica zrzera

nawt jezeli fsb nie pojdzie 250 to Mobil ma zawsze odblokowany mnoznik

sorka ze nie bede dyskutowal ,ale mam wieksze zmartwienie - plyta mi padla i probuje ja reanimowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...