Skocz do zawartości
Jancio

internet przez CYFRĘ + ??????????????

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos ma CYFRE + to niech zajrzy na kanał 154... ciekawy program "Internet data 1" ciekawe czy można sie połączyc z netam, bo w sumie dekodery ma ja I/O w standardzie Rs-232 ja bym zobaczył tylko kabla ni mam, no to jakby ktos to sprawdził to niech da znać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche poszperalem na stronce internetowej i nie znalazlem bezposredniego dostepu do netu ale jest tam cos takiego napisane.

Terminal można również podłączyć do:

 

-magnetowidu,

-wieży hi-fi, by w pełni korzystać z dźwięku o jakości płyt kompaktowych,

-sprzętu z systemem kina domowego,

-komputera, by móc korzystać z programów informatycznych nadawanych przez satelitę, linii telefonicznej, by móc posługiwać się kartą bankową przy opłatach za programy i telezakupy.

 

A wiec jest mozliwy dostep do netu przez kompa. Musisz sobie zrobic ten kabele i sprawdzic to.

Jancio jak chcesz cos wiecej to musisz sam poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał typu Internet Data jest już ze 2 lata na Cyfrze, ale nigdy nie miałem jak tego sprawdzić. Jakby to działało to napewno znalazłby się ktoś kto by o tym napisał.

Podłączenie do kompa faktycznie jest, ale terminal jest poprostu zwykłym modemem, zreszta jest wejście na linie telefoniczną z tyłu. Próbowałem kiedyś podpiąć go do kompa, ale z marnym skutkiem (nie wykrywa go, brak sterów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

A wiec jest mozliwy dostep do netu przez kompa. Musisz sobie zrobic ten kabele i sprawdzic to.

Jancio jak chcesz cos wiecej to musisz sam poszukac.

Szkoda zachodu - netu via satelite nie ma i nie bedzie. Mielismy kiedys srednia przyjemnosc w czasach swietnosci Wizji i Chello probowania wciskania Chello satelitarnego. Z powodu braku chetnych zamknieto to w sierpniu i nie ma sie co spodziewac come-backu. Natomiast mozliwe ze beda probowali powiekszyc oferte push (pierwszy przyklad WP@C+) - wystarczy popatrzyc na przyklad Canale Numerique (C+ w Francji) gdzie puszczaja rozne rzeczy w tym kanale (kiedys np co xxx czasu jakies dema gier, serwis informacyjny etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...