Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

Włąśnie o to mi chodziło. Po osiągnięciu pewnego poziomu gra się z botami tylko w przypadku braku neta :]

Mnie niestety czeka długi trening z botami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozwaliłem 3 Xaero w timie /mapka ospdm8/

[ Darcon (ja) vs Xaero, Xaero, Xaero]    8)  8)  8)  8)  8)  

co wy na to ?????  :D  :D  :D  :D  

mam demko tylko gdzie je umiescic moze komus przesłać i ktos umieści ???

walka trwala 20 min plus 5 dogrywki wynik 41 : 39

 

ja moge wrzucic na ftp-a , ile zajmuje to demko ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozwaliłem 3 Xaero w timie /mapka ospdm8/

[ Darcon (ja) vs Xaero, Xaero, Xaero]    8)  8)  8)  8)  8)  

co wy na to ?????  :D  :D  :D  :D  

mam demko tylko gdzie je umiescic moze komus przesłać i ktos umieści ???

walka trwala 20 min plus 5 dogrywki wynik 41 : 39

 

ja moge wrzucic na ftp-a , ile zajmuje to demko ????

 

demko 4,6 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozwaliłem 3 Xaero w timie /mapka ospdm8/

[ Darcon (ja) vs Xaero, Xaero, Xaero]    8)  8)  8)  8)  8)  

co wy na to ?????  :D  :D  :D  :D  

mam demko tylko gdzie je umiescic moze komus przesłać i ktos umieści ???

walka trwala 20 min plus 5 dogrywki wynik 41 : 39

to zagraj z major na q3dm17 na nightmarze i zjedz gada do minusa. bedziesz niezly wtedy. a tak sie nie chwalc :P to ja jade 4 majory na pro6 po 3 miesiecach przerwy grania. chociaz i tak wielka LAMA jestem. :|

 

Kpisz ???? 8) Major ???? to moze odrazu anarki :P

sam piszesz ze to lama i chcesz zebyz nim grac sciagnij sobie warlocka on jest lepszy od xearo i rozwal takich 4 na do 6 [oczywiscie w tdm a nie ffa :lol: :lol: :lol: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde wy tu niezle wymiatacie! a ja myslalem ze jak zapostuje ze codziennie robie perfecta na HC na dm17 (a dziennie gram trzy moze cztery partie) to bede dobry....

 

fajna zabawa jest na q3dm17 z trzema albo czterema phobosami na nightmare! :) oczywiscie tylko na rakiety :) (tylko te szmaty chodza po raila.. :) ale co to jest?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozwaliłem 3 Xaero w timie /mapka ospdm8/

[ Darcon (ja) vs Xaero, Xaero, Xaero]    8)  8)  8)  8)  8)  

co wy na to ?????  :D  :D  :D  :D  

mam demko tylko gdzie je umiescic moze komus przesłać i ktos umieści ???

walka trwala 20 min plus 5 dogrywki wynik 41 : 39

to zagraj z major na q3dm17 na nightmarze i zjedz gada do minusa. bedziesz niezly wtedy. a tak sie nie chwalc :P to ja jade 4 majory na pro6 po 3 miesiecach przerwy grania. chociaz i tak wielka LAMA jestem. :|

 

Kpisz ???? 8) Major ???? to moze odrazu anarki :P

sam piszesz ze to lama i chcesz zebyz nim grac sciagnij sobie warlocka on jest lepszy od xearo i rozwal takich 4 na do 6 [oczywiscie w tdm a nie ffa :lol: :lol: :lol: ]

czytaj dokladnie:!: lama pisze o sobie, a nie o majorze. major ma ostrego raila na dm17 i raczej jak ona go zgarnie to ty raczej sobie nie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm osobiscie gram w q3 juz ponad 3 lata. Zaczynalem w klanie lamma correction - przez dlugi czas grania w tym klanie objalem funkcje clan leadera. Obecnie gram w gdanskim klanie green power (gp) itp. itd. :)

 

Mam prosbe. Czy ktos ma do zalatwienia ATI RADEON 9500 128MB DDRAM AGPX8 TV-OUT/DVI 256bit SAPPHIRE albo przynajmniej wie gdzie mozna kupic? :D Bede wdzieczny za wskazowki =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O karte zapytaj w sklepie komputerowym w Alfa Centrum /nazwy sklepu nie pamietam/oni nie maja SAPPHIRE ale jakiegos X-power który ponoc tesz daje rade jak tam bylem czyli niecale 2 tygodnie to zamawiali kilka sztuk tej karty albo zapytaj Slim-a on sprzedaj w tym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zebys mial ponadto mod osp 1.03 bo wlasnie na nim gra wiekszosc graczy

 

najlepsze serwy:

212.126.18.218:27961

s1.battle.pl:27964

153.19.7.200:27960

 

komendy:

/snaps 40

/cl_maxpackets 60-100

/rate 12000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nieodpisuje odrazu po szkole /jakos nie mogełem sie wstrzelic w te @#$& Major/ ale najowsze wieści z dm 6 to

Darcon /48/ vs 4 x major /21/ 8) 8)

ps jest screen z stats i demko :P :P :P

moze ktos to umiescic na ftp ???

 

ps 1 odbytorq masz racje jedyne zagrozenmie ze strony Majora to mg

 

ps 2 kandi odezwij sie jak tylko bedziesz mial czas :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nieodpisuje odrazu po szkole /jakos nie mogełem sie wstrzelic w te @#$& Major/ ale najowsze wieści z dm 6 to  

Darcon /48/ vs 4 x major /21/  8)  8)  

Moze byc napisal na jakim poziomie (i tl), bo na I Can Win to kazdy potrafi :D

Na HC tez latwo to przebic, ale na Nightmare juz nie jest tak wesolo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w jakim czasie???

Domyslam sie ze 20 min...

 

Ja co prawda tyle fragow nie nabijam bo gram bardziej defens (oni w wiekszosci razem chodza, a jak 2 ma raila, albo LG to sie nie ma co wychylac..), ale za to lepsze eff.. srednio 3:1 stosunek fragow:smierci. Raz mi sie udalo tak zaczac, ze po 4 minutach bylo 16:1 :D ale potem sie odgryzli chlopaki :/

 

Jeszcze 2 tygodnie i znowu zywi przeciwnicy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak to forum chodzi... tragedia..

 

Ale do rzeczy :)

Obejrzalem demko i cos mi sie nie wydaje zeby to byl Nigthmare.. strasznego zeza te Twoje boty maja..

Pozatym nie napisales ze robiles to na promodzie, a to nie jest (przynajmniej dla mnie) takie oczywiste, a robi troche roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi tragicznie to prawda niech cos zrobia

 

 

 

a co do botów to Nightmare był co mam zrobic zebys uwiezył? - kamere nagrac czy co :?: :wink:

a promode 1 to fakt nie napisalem bo mam zawsze wlonczone i zapomnialem

 

 

ps chyba najlepszym sposobem na udowodnienie mojego poziomu byla by gra w realu 8) ale przez to ze umnie na lanie wszyscy maja pelno p2p to niedam rady a spotkac sie tez chyba nie da /nochyba ze odwiedzisz gdynie albo za rok na zlocie Tweak :wink: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi tragicznie to prawda niech cos zrobia

Teraz mi dla odmiany smiga... ale w dzien czy nawet wieczorem to sie wbijalem godzinami i nic :/

 

 

a co do botów to Nightmare był co mam zrobic zebys uwiezył? - kamere nagrac czy co  :?: :wink:

Niezupelnie to mialem na mysli :P

Bardzo mozliwe ze ja mam zmodyfikowane statsy botow, bo instalowalem OSP b.dawno (w ogole mam 1.01) i nie pamietam co w nim grzebalem. W kazdym razie kilka akcji ktore tam zrobiles nie przeszloby u mnie...

Zobacze jak bedzie jak zainstaluje swieze OSP.

a promode 1 to fakt nie napisalem bo mam zawsze wlonczone i zapomnialem

Jak mozesz miec zawsze wlaczone jak na demku widac, ze dopiero wlaczasz :P ?

 

ps chyba najlepszym sposobem na udowodnienie mojego poziomu byla by gra w realu

Obawiam ze moglbys sie zdziwic 8)

Patrzac na styl gry i celnosc naprawde zdziwilem troche ze udalo Ci sie wycisnac taki wynik :)) Duzo dalo Ci te kilka quad-run'ow. No offence :)

 

8) ale przez to ze umnie na lanie wszyscy maja pelno p2p to niedam rady a spotkac sie tez chyba nie da /nochyba ze odwiedzisz gdynie albo za rok na zlocie Tweak  :wink: /

No to masz ten sam problem co ja... sami ssacze w sieci i grac sie nie da :/ Dobrze ze chociaz w lanie jest pare osob z ktorymi mozna pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w lanie u Darcon nie ma juz z kim zagrać ( nikt juz z nim nie chce zagrac, nie lubią chłopaki po futrze sromotnie dostawać ). Tak sie składa ze to mój kuzyn i byłem w nim w lanie. Gra skurczbyk nieżle, ale rzeczywiśie chciałbym zobaczyc go live z kims z netu. Zobacze moze u mnie na nieobciażonej stałce 128kb da rade z jakims normalnym pingiem pograc, wtedy zorganizuje sie jakies spotkanko. Ja juz nie gram, chyba za stary jestem i reflex juz nie ten:D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie z tym kłejem bywa.... ja osobiście gram tylko i wyłacznie na q3dm17, żadnej innej. No i oczywiście tylko na instagibie (rail, 1 strzał zabija). Przy bocie na przedostatnim poziomie trudności (niepamiętam nazwy już dawno niegrałem) niemam normalnie szans. Robi mnie jak tylko chce, niemogę nawet zdążyć wejść na samą górę bo co odbiję się od wyskoczni to kaplica :(. Zato po sieci idzie mi całkiem dobrze, z pingiem 200-300 potrafię jeszcze kogoś z raila ubić. Potem tylko trochę trudno "przenieść się" do gry z zerowym pingiem bo zawsze walę z wyprzedzeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szybkosci dzialania tweak to napisali troche na głównej i mozna sie juz cieszyć 8)

 

botam w statsach nic nie modyfikuje bo nie wiem jak :oops:

 

 

promode 1 mam zawsze wlonczone i zapomnialem - znaczy sie zawsze go ustawiam tak jakbym ustawial ilosc fl albo tl :D

 

 

co do quada to fakt uwazam ze jest to jeden z elementów którego brak wypadł by tylko quakowi na +

i skutecznosc zedu 58% z rocketa przy 113 strzalach to chyba nie tak zle

 

a co do gry na lanie to musze grac min ja na 2 osoby zeby było równo a maja wtedy tylko sznase jak biegaja razem bo przed dwoma rakietami lub spawarkami troszke ciezko uciec ale na ostatnio na dm 17 skopalem im tylko 50 do -8 niestety zadnych demek niemam z tego meczu

 

 

 

a na istagib jak troszke posiedzialem to na nightmare dawalem rade ale to sporadycznie bo instagiba nie lubie wole udowadniac szczególnie na dm17 wyższość rocket nad rail 8) 8) :P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...