Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy na to:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4749...05f3132385f4558

Opłaca się?

Czy może lepiej:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4142...535305f47555255

lub

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4142...45552424f475552

Powiedzcie co o tym sądzicie! Zastanawiam się którą z tych trzech kupić? Jak myślicie ktura będzie najlepsza?

Edytowane przez Tarczel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ostatnio wymienilem sobie karte z geforce 4mx440 na gecube radeona 9550 128ddr rev 2.1 i osiągi tej karty sa slabsze niz wyzej wymienionego gf. Nie wiem od czego to zalezy ale w counter strike`u 1.6 mam spadek o jakies 30% w fpsach(klatkach na sekunde).Takze gta:sa chodzi o wiele plynniej na moim starym gf4. Probowalem wszystkiego format, sterowniki, driver cleaner itd. Moj komp athlon 1700 xp+, Soltek 75-drv, 512 ddr noname, i ten nieszczesny radeon 9550. Prosze pomocy jezeli macie jakies pomysły to piszcie. Nie wiem co teraz kupic czy to zalezy od plyty glownej ktora jest starsza na 4x AGP czy od slabego procesora nie mam pojecia, ale na grze takiej jaka jest counter strike powinno smigac elegancko tymbardziej ze na gf jest lepiej.W 3dmarku2k3 mam 2079 pkt, ATI tool srednio kolo 60 fps :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak podobno jest rev 2.2 o ile dobrze wyczytałem stronę lub dwie wcześniej . ... .. .. Rev 2.1 którą posiadam to wałęk . .. .. No i to chłodzienie . .. Jakieś grube gąbki są na pamięciach . .. :? . .. .

 

Oczywiście podejrzewam, że jakiegoś modowanego biosu nie ma . .. Kolejny shit . .. . Jednym słowem wje*** sie w niezłe [ciach!]o . . .:_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stalo sie coś co stac sie kiedys musialo padla mi karta graficzna to jest ta pierwsza wersja gecuba z pamięciami 3.3 EtronTecha (po włączeniu kompa widac tylko kolorowe pasy) oddalem już ją na gwarancje podejrzewam ze raczej jej juz nie naprawią wiec jeżeli dadzą mi nową (o ile dadzą) to czego należy sie spodziewac identycznej jaką mialem wczesniej czy tą która aktualnie jest w ofercie czyli

 

P.S. Ta karta kórą oddalem nie miala zadnych uszkodzen fizycznych padla sama z siebie nic przy niej kombinowalem albo zrobilem coś tylko nie wiem co. Jakie mam szanse ze mi dadzą nową karte bo bym sie wkorzyl jak by mi nie uznali reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ktos wspomnial wczesniej ze jest juz rev. 2.2. No wiec powiem tak kumpel ja kupil. Dal 350zl w lokalnym sklepie. Na procku Athlon XP 1700+ na magistrali 133, do tego 256 ramu tylko, grafa krecona na max wyciagnal w 3dmarku 2003 az 3600 PKT!!! Pytanie o zegary karty?

 

DOMYŚLNE: 425 / 650 !!!

MAX (bez zmiany pasty itp): 495 / 750 !!!

 

Za 350zl zegary jak X600 XT !!! Pamieci nie wiem jakie sa ale pewnie 2.8ns bo na to wskazuja wyniki. Mozno przylegaja do radiatora.

 

Pozdrawiam i zycze szybkiego biegu do sklepu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMYŚLNE: 425 / 650 !!!

MAX (bez zmiany pasty itp): 495 / 750 !!!

 

1576857[/snapback]

To wyszlo cos na wzor starej dobrej rev. 1.2 :) Tam mozna bylo krecic do ~500/800mhz. Teraz tylko znalezc najtansza oferte i karta wypas jak za ta cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crux jak na takie zegary to malo Ci wyszlo w 2k3...

1591002[/snapback]

Na athlonie xp 1700 (1466mhz), 256 ram sdr 133, Via KT133a, mysle ze odpowiednio tych pkt. Wiem ze 2k3 wymaga glownie karty ale reszta tez wplywa. Pozycze ta karte i moze zrobie u siebie na XP 2800+ (10,5x205). Ale to pozniej. Teraz mam na glowie odwiedziny tesciowej na weekend wiec kompy w odstawke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi all!!

A ja mam rev.2.1 i wszyscygadaja ze badziew...jesli chodzi o podkrecanie to pewnie tak...dzis bede wiedzial na ile sie moja bujnie bo do tej pory nie krecilem z lenistwa.Jedyne co mi sie nie podobalo od poczatku to grube gabki na pamieciach a teraz to mnie wkurza ze rev2.2 jest lepsza......bleee

 

Hej CruX...jestes z kwidzyna??no ja tez tu mieszkam..pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem 9550xt rev 2.2 Jak narazie jestem zadowolony :) Domyslne ustawienia (425/650) Wczesniej mialem gf 4mx 440 64 ddr po zmianie na nowa musialem wymienic zasilacz (podczas gry wylaczal sie monitor i komp zawieszal) mialem codegena 300w i zmienilem na fortona 350w z allegro (52zl) :)))) i hula az milo :) Ile moge krecic ta karte ? Podkrecalem nie bylo zadnych bledow ale wydaje mi sie ze za bardzo sie grzala ??? Czy moze tak sie grzac bez podkrecania jest zimniutka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. ostatnio tez zamnienilem GeForce 4 mx 440 na Radeona 9550 XT rev 2.2 i mam pytanie jakie sterowniki nagrac ?? Omegi ?? i jakie sa najnowsze sterowniki omegi ?? i czy przed zainstlowaniem ich trzeba odinstalwaoc oryginalne sterowniki czy zachowac tamte i dograc te z omegi. a i jeszce te ATI Catalyst tez oplaca sie nagrywac czy to ejst niepotrzebne ?? i tez jaka tego wersja jest najwnosza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli miales wczesniej sterowniki nvidia najlepiej przeinstaluj system :))) Pozniej zainstaluj sterowniki od karty najlepiej nowa wersje omegi. Ja tez niedawno zmienilem karte tez mx 440 na tego gecuba w wersji 2.2 :) Ile za nia dales ???

I jaki masz zasilacz ? Ja swoj musialem zmienic Karta pradozerna ;) nie to co ten gf 440mx

Edytowane przez eskob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja odrazu przeinstalowalem caly system i nagralem najnowsze sterowniki oryginalne ATI. ale teraz wlasnie tka czytalem i wszyscy instlauja sterowniki OMegi bo sa z tego co wiem leprze. wiec tez je ziasntlauej zaraz. a co do zasilacza to mam Codegen 300Wat ale zamierzam teraz os leprzego kupic.. choc niemam zadnych problemow. A zaplacilem za mojego radka w gliwicach 369zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Omegi sa lepsze :))) Ja z codegenem 300W niby tez nie mialem problemow ale np. big mutha truckers 2 czy doom3 po jakims czasie grania zawieszal sie monitor sie wylaczal. Jednak ta karta wymaga troche lepszej zasilki niz coeshit 300w ;) Zmienilem na fortona 350w z allegro za 52zl :))) Dostalem pachnacy nowoscia zasilacz i gwarancje 12 miechow :))) Solidny zasilacz i ta cena :) a za swoja karte dalem 350zl Radom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pewien problem z moja karta Gecubem 9550XT rev 2.2 , jak wlaczam 3dmarka01 to pierwsze dwa testy przechodza normalnie a od trzeciego gdzie leci smok zaczynaja mi sie pojawiac jakies kwadraty i inne duperele na ekranie , w grze Splinter Cell:PT tak samo pojawiaja mi sie jakies swiecidelka i kwadraty podczas gry. karta jest nowa ma niecaly miesiac, jednak wczesnije dzialalo wszystk okej tylk oze zainstalowalem Omegi i od tamtej chwili juz wszystko zaczelo sie walic... :( nawet po formacie ktorego skonczylem 10 minut temu zianstowalem znowu te sterowniki co mialem an poczatku jak dzialalo dobrze to dalej sa te kwadrat.. czy ktos wie co mozn zrobic z tym ?? Sterowniki mam nagrane ATi Catalyst 5.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pewien problem z moja karta Gecubem 9550XT rev 2.2 , jak wlaczam 3dmarka01 to pierwsze dwa testy przechodza normalnie a od trzeciego  gdzie leci smok zaczynaja mi sie pojawiac jakies kwadraty i inne duperele na ekranie , w grze Splinter Cell:PT tak samo pojawiaja mi sie jakies swiecidelka i kwadraty podczas gry. karta jest nowa ma niecaly miesiac, jednak wczesnije dzialalo wszystk okej tylk oze zainstalowalem Omegi i od tamtej chwili juz wszystko zaczelo sie walic... :( nawet po formacie ktorego skonczylem 10 minut temu zianstowalem znowu te sterowniki co mialem an poczatku jak dzialalo dobrze to dalej sa te kwadrat.. czy ktos wie co mozn zrobic z tym ?? Sterowniki mam nagrane ATi Catalyst 5.6

1609538[/snapback]

Wyglada mi to na arty bo karta sie przegrzewa pewnie dlatego pojawiaja sie po jakims czasie(karta sie nagrzewa) otworz bude, zdejmij chłodzenie, nałuz lepsza paste i wszystko powinno wrocic do normy jednak mozliwe jest to ze arty juz nie znikna nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...