Skocz do zawartości
walker214

Jak to jest z tym napięciem???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. MAm takie pytanie. Posiadam procek mobile 2500+ 1,45V. Mam tez plyte abita nf7-s i w biosie (najnowszy bios marlina) na deafulcie pokazuje mi ze procek ma 1,57V. Czy zatem jesli bede zwiekszal napięcie to zawsze odejmowac sobie te 1,2V ??? I do jakiego bezpiecznego napiecia moge bartonka podniesc. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie na a7v880 jest podobnie - vcore + 0,1v pod win.. i + ~0,6 na 12v... ogolnie pomiar z plyty to o kant blablabla połuc,,,

 

co do sytuacji na nf7-s -> zapytaj w wątku o tej mobo, niejedna osoba ma na niej mobila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. MAm takie pytanie. Posiadam procek mobile 2500+ 1,45V. Mam tez plyte abita nf7-s i w biosie (najnowszy bios marlina) na deafulcie pokazuje mi ze procek ma 1,57V. Czy zatem jesli bede zwiekszal napięcie to zawsze odejmowac sobie te 1,2V ??? I do jakiego bezpiecznego napiecia moge bartonka podniesc. Dzieki za pomoc.

Mam prosbę... Możesz powiedzieć jaki masz dokładnie bios merlina :?: Extra by było gdybyś zapodał link gdzie mozna go zassać :twisted:

PS.

Oczywiście mógłbym prześledzić wszystkie strony w temacie o tym biosie ale jakbyś był tak miły.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...