Skocz do zawartości
kurzmat

Ktora plytka do zakupu abit czy asus?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad jedna z dwoch tanich:

 

ABIT NF7

chipset: nForce2; FSB333; 3xDDR400, Dual-Channel; AGP 8x; 5xPCI; Audio 5.1; Lan 10/100; ATA133; 6xUSB 2.0; port podczerwieni; gwarancja: 24 miesiace

cena netto: 234 zł cena brutto: 285 zł

 

Asus A7N8X

chipset: nForce2; FSB400; 3xDDR400, Dual-Channel; AGP Pro/8x; 5xPCI; Audio 5.1; Lan 10/100; ATA133; 6xUSB 2.0; port podczerwieni; gwarancja: 36 miesiecy

cena netto: 242 zł cena brutto: 295 zł

 

Ktora plytke wybrac do:

 

proc: procesor AMD SEMPRON 2400 BOX 283zl

dysk: dysk 80 GB SEAGATE BARACUDA 7200 SERIAL ATA 8MBcache 274zl

 

grafa tez mam maly problem z wyborem: grafika RADEON 9600 256 DVI SAPPHIRE OEM 385 470zl

grafika RADEON 9600 PRO 128 SAPPHIRE 376 459zl

 

pamiec: pamięć DDRAM 512MB 400 CL3 KINGSTON 287 350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o pytę to raczej tylko ABIT jezeli chodzi o grafę to żadna z podanych bo to kiszka taka raczej jaka ja mam lub np. 9550 Gigabyta tania i skręcisz i uzyskasz coś pomiedzy 9600pro a 9600 :)

pamięci raczej wolabym z pewnym cl 2,5 czyli Hynix, Kingmax lub Twinmos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu co to znaczy ze nie ebdzie do czego podlaczyc? niestety nie bede mial 400zl na plytke zastanawiam sie nad plytka do 300zl sprzet kupuje w www.esc.pl w sumie jest tam duzy wybor, dlatego polec mi jakas plytke sensowna do 300zl jak mozesz http://www.esc.pl/index.phtml?id=cennik&group=26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź tańszą grafe ta jak ci pisalem 9550 :x i doluż do plyty tak jak ci radzą Abita ewentalnie Epoxa lub Solteka żadnych kt880 wydajnościowo gorsze od Kt 400 i co tydzień nowy bios wychodzi do nich bo coś się kopie i gryzie niewypal jak dla mnie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnych kt880 wydajnościowo gorsze od Kt 400 i co tydzień nowy bios wychodzi do nich bo coś się kopie i gryzie niewypal jak dla mnie!!!

Ciekawe...

Nie przeczę, że Nf jest szybszy, ale z tymi biosami to chyba coś nie bardzo (chyba, że chodzi o asrocka?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny kretyński temat z cyklu: "x czy y? która lepsiejsza?"

proponuję bana dla autora topicu

czy wy nigdy się nie nauczycie? poruszane było to już 1000-ce razy

w każdym pojedynku wygrywał Abit

jakim skończonym ........ trzeba być, że zakładać kolejny topic...

aż mi się normalnie głos łamie..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...