Skocz do zawartości
Domik

Królowa ma przeprosić Niemców ?!?! zobaczcie

Rekomendowane odpowiedzi

kpina :lol: :lol: ale taka jest pruska mentalność :lol: :lol: np. Goring był zdziwiony że chcą go aresztować i osądzić. Chciał uczestniczyc w nowym rzadzie po upadku Hitlera i zorganizował nawet konferencję prasową :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serio zapomnieli że to ich Hitlerek rozpentał II wojne. Może teraz wszystkie narody Niemców maja po rękach całować. Moim zadniem trza się postawić i przypomnieć im kto tak naprawde był OFIARĄ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście, że sporo Niemców nie miało nic przeciwko Polsce i nie paliło im sie do wojny - a na wojnie własnie ci najmniej winni cierpią najbardziej...

 

Nie zrozumcie mnie źle - minęło już trochę czasu od wojny, a Niemcy mają we krwi mocne poglądy nacjonalistyczne, poza tym mają taką pozycję w Europie, że czują się pewni siebie - stąd te problemy, które się ostatnio pojawiają...

 

Inna sprawa to edukacja w szkole - nie wiem jak jest w Niemczech, ale kiedyś widziałem jak zadawali pytania - zdaje się we Francji - o Polskę i 2 wojnę - i jedna babka powiedziała, że to Polacy wybudowali obozy koncentracyjne i dlatego ich nie lubi - pozostawię to bez komentarza...

 

Rozumiem, że mogą mieć pretensje o Drezno, bo wielu niewinnych straciło tam swoich krewnych - ale swoje pretensje kierują w złą stronę - powinni zwracać się do swojego rządu, bo to rząd Niemiec (choć oczywiście nie obecny) jest tak naprawdę winny wszystkich krzywd, które ich spotkały.

 

 

Poza tym po co to przepraszanie - przecież wiadomo, że nikt nie powie: "I dobrze wam tak" - co to w ogóle daje - rozdrapywanie ran z przeszłości - jak koniecznie chcą sprawę do końca załatwić, to powystawiajmy sobie rachunki za szkody nawzajem i zobaczymy kto na tym gorzej wyjdzie - ale to by było chyba najgorsze rozwiązanie, bo kolejnej wojny chyba nie chcemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz:

 

"Powinni przeprosic owszem. Za to,ze nie posiadali jeszcze wtedy broni nuklearnej"

 

Niemca to juz sie w ogole w glowie pieprzy, najpierw chca zeby Polska ich przepraszala teraz Anglia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff.

Wielka mi rzecz. Juz dawno wszyscy powinni niemcow przeprosic ze ich nie zmietli z powierzchni ziemi w czasie wojny, tylko wiedzieli kiedy przestac.

Swoja droga- moi dziadkowie pamietaja szkopow, i ruskich, i stwierdzili ze ruscy byli 100 razy gorsi od niemcow.

Taki potrafil zastrzelic za byle g...no (nawet za g...no swojego qmpla na ktore nadepnal), kiedy z Niemcami (nawet gestapo) szlo sie dogadac.

A przypomnialo mi sie ze mam jeszcze gdzies niemieckie nozyczki z czasow wojny- troche wytarte ale dzialaja :)

Po ruskich ostala sie luska z mosiadzu po jakims pocisku - teraz w niej trzymam srubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglicy spalili prawie całe miasto, które nie było żadnym celem strategicznym. Na zdjęciach wyglądało to tak jak w Hiroszimie, stała tylko katedra (z tego co pamiętam).

IMO nie jest ważne kto rozpętał wojnę, bo nie o to tu chodzi. Ważne jest to, że Angole zachowali się jak ostatnie wszy, mordując cywili i to nie był "wypadek przy pracy", tylko działanie z premedytacją.

I tu Niemcy mają rację, że chcą przeprosin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglicy spalili prawie całe miasto, które nie było żadnym celem strategicznym. Na zdjęciach wyglądało to tak jak w Hiroszimie, stała tylko katedra (z tego co pamiętam).

IMO nie jest ważne kto rozpętał wojnę, bo nie o to tu chodzi. Ważne jest to, że Angole zachowali się jak ostatnie wszy, mordując cywili i to nie był "wypadek przy pracy", tylko działanie z premedytacją.

I tu Niemcy mają rację, że chcą przeprosin.

taaaaaaaa no jasne oni tacy cywilizowani byli i wogule.a jak bombardowali londyn ??!! a zniszczenie warszawy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaa no jasne oni tacy cywilizowani byli i wogule.a jak bombardowali londyn ??!! a zniszczenie warszawy ??

Londyn to zbombardował jakiś idiota, który zgubił drogę i zamiast w doki walił w miasto. Anglicy w ramach rewanżu polecieli nad Berlin, co spowodowało efekt jojo. Poza tym bombardowania stolic, można wytłumaczyć strategią, bo zniszczenie stolicy zawsze osłabia morale. Jak rozwalisz jakąś Kozią Wólkę, to specjalnie nikt się nie przejmie, ale stolica to już inna para kaloszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaa no jasne oni tacy cywilizowani byli i wogule.a jak bombardowali londyn ??!! a zniszczenie warszawy ??

Londyn to zbombardował jakiś idiota, który zgubił drogę i zamiast w doki walił w miasto. Anglicy w ramach rewanżu polecieli nad Berlin, co spowodowało efekt jojo. Poza tym bombardowania stolic, można wytłumaczyć strategią, bo zniszczenie stolicy zawsze osłabia morale. Jak rozwalisz jakąś Kozią Wólkę, to specjalnie nikt się nie przejmie, ale stolica to już inna para kaloszy.
a coś V1 i V2 coś Ci mówi ??? ONI ROZPĘTALI WOJNE TOTALNĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że mnie w ogole wq niemcy,, chocby te jaja z przepędzonymi,,, zaczęli wojnę wymordowai kupę ludzi, potem siędziwią że nie chcielisy ich na terenie polski :?: wtf pytam ? moze nlezało im pobudować domki w niemczech? może jeszcze placic odszkodowania? wygralismy wojnę którą oni rozpętali -> więc wypie... na swoje miejsce! Niemcy nie zaplacili reparacji wojennych, w wyniku wojny polska ucierpiała znacznie i gdyby nie te zniszczenia nie mieli bysmy opuźnionego startu [no czerwone czasy to inna sprawa;-)] i niemcy chcą jeszcze odszkodowań od nas?? mowie raz jeszcze - wypie.. na swoje.. cos mi się wydaje ze niemcy muszą raz na 50lat przegrać jakąś wojnę bo nie usiedzą na miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś V1 i V2 coś Ci mówi ??? ONI ROZPĘTALI WOJNE TOTALNĄ

więcej osób zginęło w wypadkach samochodowych w Londynie niż od Vx :twisted:

Nie ważne kto co rozpętał, o bombardowaniu stolic pisałem, nikt nie bronił zdemolować Anglikom Berlina, Kolonii, miast w Zagłebiu Ruhry, ale oni spalili Drezno, które nie leżało nawet w pobliżu celu o choćby niewielkim znaczeniu militarnym. To było po prostu zwykłe ludobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz takie przysłowie "że ten kto sieje wiatr ten zbiera burze ? " oni zaczeli wojne totalną i zapłacili za nią.Jak zabijajli Polaków Rosjan Żydów było ok ?? a jak im sie źle zaczeło dziać to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem wcześniej, że nie chodzi o to kto co rozpętał. Rozpętali dostali wycisk i jest ok., to że zasłużyli nie ulega wątpliwości.

Ale to co zrobili Angole z Dreznem to była przesada, chociaż Amerykanie podobny numer wywinęli w Tokio, a nie słyszałem, żeby Japońce żądali przeprosin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem wcześniej, że nie chodzi o to kto co rozpętał. Rozpętali dostali wycisk i jest ok., to że zasłużyli nie ulega wątpliwości.  

Ale to co zrobili Angole z Dreznem to była przesada, chociaż Amerykanie podobny numer wywinęli w Tokio, a nie słyszałem, żeby Japońce żądali przeprosin.

zadna przesada, imho powinni w 45' powinni zmiesc ten narod z powierzchni ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...