Skocz do zawartości
bokos

Gainward FX 5200 ULTRA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Od jakiegoś czasu mam gainwarda jak w temacie i zacząłem mieć pewne wątpliwości co do doskonałości tej karty. Mam Epoxa 8rda+sata, 256 DDR Kingstone, AMD Athlon 2600+ i na 3dmark 2003 trzaskam nie całe 1500 ??? Hmmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ta karta nie jest warta ani połowy pieniędzy któe za nią daleś

 

posiada tylko 2 potoki na dwie jednostki teksturujące, bardzo kiepska obsluga pixel shadera. Porażka, byly duzo lepsze grafiki za te pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie dziwi ze ma aż 1.5k markow w 3dm03 ?? :lol:

256mb ram i super grafa w postaci fx5200 hmmmmm

czy choc 1 pomyslales zeby obakac jakies testy ktorych w necie jest mooltom co za EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze tutaj Pan mądralinski. Nie wiem czy wiesz, ale uczony z nieba nie spadł i człowiek czasami się pomyli. Ja np. sie grubo pomyliłem co do tej karty i trzeba to naprawić :-). A co do pamięci trzeba troszke więcej tak ? Acha no i jaka? Z tego co wiem to Kingston jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na a wie ktos gdzie moge coś więcej o niej poczytać ??? I ile z niej mozna wypocić na o/c i jak ją najlepiej kręcić ???

Tejgrafiki już sie nie da, bo to jest najzyższy model z rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale czy dużo to juz nie wiadamo. Oczywiscie nalezy pamiętać, że zawsze najwyższy model kręci się najgorzej...

Sorry za nie sprecyzowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty idź się może przewietrzyć co ?? Bo od tego siedzenia przed monitorem ci chyba łeb zgrzało. Jak będziesz się tak ciśnieniował to ci jakaś żyłka szczeli i jeszcze ktos się będzie musiał wybulić na trumne. Nie byc taki do przodu, nie każdy siedzi całymi dniami przed monitorem i czmyka sobie po forum, jestem tu nowy i wszystkiego od razu wiedzieć nie musze. Także odpier*ol się w końcu ode mnie. Odpowiadaj na pytanka albo pal wrotki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe musisz siedzieć cały dzień przed monitorem wystarczyło przeczytać post wyżej i napisz ile masz konkretnie siana na ta grafe i sie tak nie burz bo ci zaszkodzi LPC ma racje i nie mozesz miec do niego pretensji :!:

 

A po za tym bardzo fajnie zaczynasz na tym forum :!: troche pokory :!: Najpierw pomyśl potem napisz :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POszukaj na allegro jakiegoś 9800 se modowalnego albo 9500 z 256 bitowymi pamięciami tez modowalnego, a ze sklepu 9600xt za 600 zł albo 9600 pro za 500 zł lub 9550 xt rev1.2 (praktycznie 9600 pro) za 400 zł (napewno najbardziej opłacalna). Ceny są w przybliżeniu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bokos jeszcze sie do ciebie nie dopier... a juz mam sie odpier*olic ? :lol:

a jak tak dalej sobie bedziesz poczynał to predzej ty "spalisz wrotki "

 

 

przeczytaj sobie regulamin i uzywaj opcji zmien :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrobiłeś błą wsadzając 5200 trzeba było 9550 a wynik wcale nie jest całkiem całkiem

ja za tego fx5200 dałem 215 zł (nówka) a radek9550 wydej mi sie ze jest troche drozszy..... pozatym to nie był komp dlamnie, składałem go znajomemu który bedzie go urzytkował do programów biurowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...