Skocz do zawartości
Krystianus

FORMY DYSTRYBUCJI PROGRAMÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zrobienia referat na temat różnych form dystrybucji programów komputerowych... spędziłem już trochę czasu na szukaniu tego na necie... (google i szukacz) i jak narazie zero konkretów... nawet nadziałem się na formy dystrybucji artykółów mlecznych z obrazkami :D ale nie o to akurat mi chodziło...

 

Jakby ktoś miał jakieś materiały, albo konkretne linki to byłbym bardzo wdzięczny...

 

Proszę... pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zbytniio to sobie komplikujesz..opisz rodzeje softu a raczej na jakich licencjach sa, nastepnie napisz cos jak sie je odpowiednio rozpowszechnia i sproboj zastanowic sie dlaczego ttakimi drogami (konkretnymi) i np mozesz jeszcze odpowiedziec jaki wplyw ma taka forma np na koszt (np porownanie zakup przez siec a u dystrybutora poczta)...pozneij to tylko kosmetyka ..powodzenia

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak... sgj

- jak szukałem w nocy to link od ściągi.pl nie wchodził... trzeba się było rejestrować, czy coś, a mi się akurat to nie uśmiechało... a tego poniżej widziałem... w każdym razie dziękuję za wysiłek ;)

 

Nastawiałem się może bardziej na to iż ktoś już robił coś podobnego i byłby chętny pomoc... ale wporzadku... powalczę z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...