Skocz do zawartości
Brokiru

PILNE nalot wokół AXP 1500+ Palomino i czy można go usunąć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem. Od wczoraj komputer dziwnie się zachowuje. XP co chwilę się zawiesza i powoduje blue screnny. Podejżewałem procesor, tym bardziej, ze pasta nie była smarowana na nowo już od grundnia 2002 roku. Było nawalone i silikonowej, i srebrnej.Wcześliej sam procesora nie zdejmowałem z powodu braku doświadczenia i robili to serwisanci (czy. patafiany). Oczyściłem radiator i zabierałem się do czyszczenia rdzenia. Moim oczom ukazał się dziwny obraz. Wokół rdzenia jest cziemnosrebrna otoczka, która wygląda jak fabryczna i ciężko się ją usuwa.Jest twarda. To wyglada jak gruba warstwa nalotu wokół rdzenia.Jak patrzyłem na zdjęcia Palominów to takiej otoczki nie miały. Czy mogę ją usunać?Proszę o szybką odpowiedź, bo musze pracować na cas latency 3 i taktowaniyu 1200. :x :x :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja osobiscie usunołem taki nalot ze swojego proca wodą po goleniu akorat mialem maklera zeszlo super do tego uzylem pałeczek higienicznych procesor wygląda jak nowy Polecam!!

 

P.S.

nalot usunolem a co najwazniejsze resztki zasnietej pasty w kacikach łączenia rdzenia z obudową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...