Skocz do zawartości
BiAłY

Ecdl (komputerowe Prawo Jazdy)

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeszczam na studium technik informatyk i babka która nas tam uczy, zaproponowala to. Pomyslalem czemu nie, ale jak zobaczylem pytania typu ZMIEN NAZWE FOLDERU no to od razu pomyslalem, ze ten certyfikat to jakas sciema. Babka jest egzaminatorem. Nalezy tez do Polskiego Towarzystwa Informatykow (PTI) i pierwsze co mi sie nasowa to utrzymywanie ich z takich kursow itp. Cena 280 zl, siedem egzaminow cos kolo 30zl, indeks 40zl i samo wydanie certyfikatu chyba 40zl. Moze to i jakos wyglada w CV, ale takie rzeczy to umie dziecko po miesiacu uzytkowania kompa - nikogo oczywiscie nie osmieszajac!

Wiec chyba sobie to raczej odpuszcze ...

 

A tak wogule to sie juz nazywa nie ECDL tylko ICDL czyli Światowy czy Międzynarodowy kurs obslugi kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczeszczam na studium technik informatyk i babka która nas tam uczy, zaproponowala to. Pomyslalem czemu nie, ale jak zobaczylem pytania typu ZMIEN NAZWE FOLDERU no to od razu pomyslalem, ze ten certyfikat to jakas sciema. Babka jest egzaminatorem. Nalezy tez do Polskiego Towarzystwa Informatykow (PTI) i pierwsze co mi sie nasowa to utrzymywanie ich z takich kursow itp. Cena 280 zl, siedem egzaminow cos kolo 30zl, indeks 40zl i samo wydanie certyfikatu chyba 40zl. Moze to i jakos wyglada w CV, ale takie rzeczy to umie dziecko po miesiacu uzytkowania kompa - nikogo oczywiscie nie osmieszajac!

Wiec chyba sobie to raczej odpuszcze ...

 

A tak wogule to sie juz nazywa nie ECDL tylko ICDL czyli Światowy czy Międzynarodowy kurs obslugi kompa.

ECDL, przynajmniej kiedys ;) I uwierz mi na slowo, tam sa tez takie rzeczy, ktore by Ciebie zaskoczyly. Sam tego nie posiadam, bo szkoda mi bylo czasu i kasy na to. Ale jak byly tutaj u mnie regionalne konkursy "informatyczne" na podstawie ECDLa, to ja to wygrywalem, a nie lepki z certyfikatem :lol2: . Dwa konkursy, dwie wygrane - 2x300PLN i dwa lapki dla szkoly... nie musze mowic jak mnie calowali po rekach? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczeszczam na studium technik informatyk i babka która nas tam uczy, zaproponowala to. Pomyslalem czemu nie, ale jak zobaczylem pytania typu ZMIEN NAZWE FOLDERU no to od razu pomyslalem, ze ten certyfikat to jakas sciema.

Bo pierwsze dwa to podstawy obsługi komputera. Z kolejnymi dla wiekszosci zwykłych uzytkowników komputera juz tak wesoło nie jest..

 

A tak swoją drogą to teraz juz nie jest jeden, ale 5 róznych certyfikatów ECDL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pierwsze dwa to podstawy obsługi komputera. Z kolejnymi dla wiekszosci zwykłych uzytkowników komputera juz tak wesoło nie jest..

 

A tak swoją drogą to teraz juz nie jest jeden, ale 5 róznych certyfikatów ECDL.

No tak ... pozniej nie jest tak latwo ale poziom wiele sie nie zwieksza B-)

 

Wg mnie robia na tym kase i tyle ... jest ICDL, ICDL Cad itd tak jak Ty mowisz - 5 roznych certyfikatow. Dla mnie to po prostu sciema :blink: m.in dla tego, ze tyle sobie za to zycza. Nie bede utrzymywal zwiazkow :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...