Skocz do zawartości
Gość

A teraz klawiatura...

Rekomendowane odpowiedzi

no i witam ponownie. o ile ostatnio pytałem się o mysze to mysza jako tako działa, ale keyborda to rozwaliłem żywcem, i chyba se myszy nie kupie tylko klawiature najpierw. Teraz pisze na keybie kolesia. Czy ktoś tu ma na oku fajne klawiaturki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem fayną klawę Mediatecha. Model: MT134.

O tyle jest warta polecenia, że ma trochę bayerów.

 

P.S.

Rozdziewicz tego swojego Durona wreszcie!

Mój Tulipan miał swój pierwszy zaraz po włożeniu.

Aktualnie troszkę jest podrapany... strasznie krzyczał :D

a później i jęczał !!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Tech - yack. Fajne to oni klawiatury robia, ale tylko wizualnie! To jest shit. Polecalbym Microsoftu lub Logitecha. Logitecha fajna na kablu - okolo 150 zl. Jutro podam dokladny model jak pojde do pracy bo dzis nie pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jakiś LinkWord za 25 zł jest o tyle fajna że ma takie odniżane klawisze jak w laptopach ale rozkład klawiszy jest normalny (w przeciwieństwie do mediatech) Super sie na niej pisze no i jak stwierdził mój kolega "wygląda tak sportowo" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem gdzies na jakies stronce mody klawiatur. Jedna byla szczegolnie rzucajaca sie w oczy bo miala przezroczyste klawisze (nie cala byla przezroczysta) i pieknie podswietlone na zielono.

A ja mam zwykla za 25 pln z wiekszymi odstepami niz w zwyklej ergonomicznej klawie miedzy klawiszami. Jest z duzym enterem, shiftem i backspace - to dla mnie najwazniejsze w klawiaturze. Hehe i zalana kawa. Za nic jej nie zamienie, a jak wysiadzie to nie odpalam juz kompa w zyciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja przetrwała colę i kakao :D no i już bez tych wszystkich multimedialnych przycisków żyć nie umiem :) Ale czegoś takiego nigdy nie widziałem na żadnej klawiaturze :) "Warning: Some experts belive that the use of keyboard may cause serious injury. Consult statement on the back of the keyboard" a po drugiej stronie klawiatury opisany szereg ćwiczeń zapobiegających kontuzjom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chicony, którą kupiłem do mojego 386 jakies cztery lata temu (mogę się lekko mylić). Pierwszy na osiedlu miałem "ergonomiczną" (wygiętą) klawiature i wszyscy się śmiali ze mnie. teraz jest przemalowana na czarno, a klawisze przypadkowo zachlapanie srebrną farbką modelarską. Nie kupuj nigdy klawiatury "Mechanical Touch" !!! mój qmpel to ma i to jest shit !!! Klawisze na sprężynkach i wogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu mialem zmodyfikowana klawiature - pomalowana na czerwono + niebieskie diody LED, metalowa, mechaniczne klawisze, bardzo fajna, ale juz od ponad roku siedzie na Logitech Cordless Desktop

o ile radiowe myszki to nieporozumienie, to w przypadku klawiatury to strzal w 10, naprawde polecam tego typu Logitechy, bo maja:

a)ergonomiczny ksztalt

B)5 lat gwarancji

c)to naprawde zbawienie np przy ogladaniu filmow na tv, po prostu biore klaw do innego pokoju. Baterie starczaja na min 6 mcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam chickony KB-5311 moja druga jest podobna (przypalone klawisze ma). Dobrym testem klawek jest liero, graliscie ?

Jak sie tam nie blokuje przy grze we 2 to jest dobra. A co do innych, coz, kumpel ma myszke optyczna za ktora dal 180 zeta i jak mu padl kabel to bolalo, jak mi padnie to wywalam i kupuje nastepnego A4 techa za 25 zyla.

--------------------------------------------------------------------------

chickony nadaje tez sie do celow obronnych (jej masa swoje robi) no i nie szkoda jej uzyc w tym celu :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja przetrwała colę i kakao :D no i już bez tych wszystkich multimedialnych przycisków żyć nie umiem :) Ale czegoś takiego nigdy nie widziałem na żadnej klawiaturze :) "Warning: Some experts belive that the use of keyboard may cause serious injury. Consult statement on the back of the keyboard"  a po drugiej stronie klawiatury opisany szereg ćwiczeń zapobiegających kontuzjom :)

taaaa skąd ja to znam kybo którego rozdymiłem to logitech corded acces deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziewicz tego swojego Durona wreszcie!

Mój Tulipan miał swój pierwszy zaraz po włożeniu.

Aktualnie troszkę jest podrapany... strasznie krzyczał  :D

a później i jęczał !!!! :lol:

rozdziewicze, już niedługo - tylko jakieś chłodzenie skołuje, ale widzisz sam że narazie mam porblemy z klawiatura, mysz i takie tam. chciałem se wc szczelić ale chyba nic z tego nie wyjdzie - chyba polece na V7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i ostatni troche pobuszowałem po świecie (necie może bardziej) - i na stroniel ogitecha widziałem fajny sprzęt. cały problem że jest z myszką, w dodatku bezprzewodowa. nie wiecie ile by to mogło kosztowac w polsce i czy jest werja bez mysz? chodzi mi dokładnie o tą klawiature bo jest też biała (bez myszy)ale chciałbym blacka bo pod culor obudowy mi podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co kurde myslisz że czym obudowe malowałe - psim guwnem? chodzi mi oto że jak ją pomaluje to zkąd wezme literki cyfreki itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ergonomics Keyboard Samsunga no ta wersja multimediala z dodatkowymi przyciskami. Mam ją rok i jestem zadowolomy uzywam jej nostop i nadal działa jak po zakupie i nie straciła białego koloru nie to co monitor no i cena tylko 60pln solidna firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za kilka dni kupuje logitech cordles desktop optical :)))))) tak mi sie to zajebiscie podoba, tylko ta powalajaca cena 450zl..... ale cuz, mam gwarancje na 5 lat :))))

to ta czarna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuj dopiero co bylem przed tym samym problemem. Najbardziej mi sie podobala ta czarna z ich zestawu a jako ze myche juz niezla mam... Szukalem wszedzie i nie da sie tego kupic bo ona ma ten sam nadajnik co mycha wiec trzeba by znalezc kogos komu mycha padla. Na razie zamowilem sobie Internet Navigatora za 150 z www.logitech-sklep.pl, myslalem tez calym zestawie ale jak wiadomo to bezprzewodowe mychy do grania sie nie nadaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem gdzies na jakies stronce mody klawiatur. Jedna byla szczegolnie rzucajaca sie w oczy bo miala przezroczyste klawisze (nie cala byla przezroczysta) i pieknie podswietlone na zielono.

A ja mam zwykla za 25 pln z wiekszymi odstepami niz w zwyklej ergonomicznej klawie miedzy klawiszami. Jest z duzym enterem, shiftem i backspace - to dla mnie najwazniejsze w klawiaturze. Hehe i zalana kawa. Za nic jej nie zamienie, a jak wysiadzie to nie odpalam juz kompa w zyciu :P

Mam klona twojej klawiaturki.... + troche okruchow ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...