Skocz do zawartości
Camis

Telefonia Internetowa [VOIP] w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie cos sie dzieje w naszym kraju w kierunku VOIP :)

 

Niedawno ruszyła usługa nawijka i tlenofon

 

Niedługo rusza podobna usługa w gg 8O :o :lol:

 

Osobiście korzystam od ponad 2 miesięcy z usługi zagranicznego skypeout i chodzi bardzo dobrze chociasz na początku były problemy z jakością głosu.

 

 

Dziś właśnie wysłałem podpisana umowę do tlenofonu i czekam na aktywacje tego cuda. :twisted:

 

Niedługo (koniec listopada) będzie możliwość uzyskania w tlenofonie, za oplata (5zl mies.) własnego numeru telefonicznego, czyli będzie możliwość dzwonienia bezpośrednio na komputer. :twisted:

 

Korzysta juz może ktoś z wyżej wymienionych usług polskich firm ? Jak sie sprawują ? Jaka jakość głosu itp...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kozystam z nawijki ale łaćze się tylko z jednym numerem zagranicznym.Dzwonie często do włoch i opcja 15 groszy za minute bardzo mi sie podoba :D.Na inne nie dzwoniłem bo niemam ochoty ani potrzeby.jakosć rozmó jest bardzo dobra i zero opuxnien.(przed chwilą dzwoniłem).Własnie sie zapoznam z usługą tlenofon a w szczególności opcją uzyskania numeru ponieważ kombinuje jak tu zrezygnować na stałe z lini telefonicznej telepsa :]

 

EDIT:nie ni zajebioza jak tlen odpali tą suługę z własnym numerem za 5 zł miesiecznie.Czekam z niecierpliwosćią to odrazu rezygnuje wtedy z TPSA.Tylko jedno mi nie daje spokoju.Zeby tylko nie wprowadzili czegos takiego jak np. we włoskich komurkach ze za odebranie połaczenia tez sie płaci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ni zajebioza jak tlen odpali tą suługę z własnym numerem za 5 zł miesiecznie.Czekam z niecierpliwosćią to odrazu rezygnuje wtedy z TPSA.

I Bardzo dobre posuniecie :twisted: Walic telepsy :x

 

Ja juz to zrobilem ponad 2 miesiace temu

 

Komórka odbieram a dzwonie przez skypeout :twisted: Teraz czekam na numer w tlenofonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze nie jest aktywan ta opcja z numerem prawda??nie doczytalem jeszcze na tym tlenie jak z oplatami.Bo mi sposób w kontakcie odpowiada w zupełności.

Bedzie aktywna do konca listopada i koszt tego numeru = 5 Zł miesiecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z "wwtelco phone" i dzwoniac do usa mam bardzo dobra jakosc polaczenia oraz zero opoznien, jutro sie pobawie telefonem tlena :)

 

btw nie korzystajcie nawijki, przynajmniej Ci co chca sie uwolnic od telekomuny, dlaczego nie korzystac z niej ??? hmm a kto wykupil wp.pl jak nie tpsa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde mialem wczoraj zakladac taki sam topic :P w konekcie widze ze bedzie usluga placenia smsem... co jest bardzo wygodne w porownaniu do tlenofonu... bo nie trzeba drukowac papierow i skanowac dowodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde mialem wczoraj zakladac taki sam topic :P w konekcie widze ze bedzie usluga placenia smsem... co jest bardzo wygodne w porownaniu do tlenofonu... bo nie trzeba drukowac papierow i skanowac dowodu :)qrde mialem wczoraj zakladac taki sam topic :P w konekcie widze ze bedzie usluga placenia smsem... co jest bardzo wygodne w porownaniu do tlenofonu... bo nie trzeba drukowac papierow i skanowac dowodu :)qrde mialem wczoraj zakladac taki sam topic :P w konekcie widze ze bedzie usluga placenia smsem... co jest bardzo wygodne w porownaniu do tlenofonu... bo nie trzeba drukowac papierow i skanowac dowodu :)qrde mialem wczoraj zakladac taki sam topic :P w konekcie widze ze bedzie usluga placenia smsem... co jest bardzo wygodne w porownaniu do tlenofonu... bo nie trzeba drukowac papierow i skanowac dowodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech zrobia wreszcie cos z tym laczem na tym forum .. uzywam firefoxa, opery i ie6... i na kazdej chodzi tak samo... a nie mam czasu czekac 15 min az mi sie strona potem otworzy zeby sprawdzic czy nie poszedl jeden post 10 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLENOFON jak najbardziej OK. Mi osobiście odpowiada bo mam konto internetowe i doładowanie (pre-paid) to kwestia minut. Z własnym nr jeszcze nie próbowałem ale to i tak wiele nie zmieni. Dla mie wadą Tlenofona jest to, że jest zintegrowany z Tlenem, powinen byc jak Skype (ten zaś ma wade, że na wejscie 10 euro poprosił a w TF-eie nie ma ograniczeń i nawet 2 zł możesz wpłacić). Druga rzecz to ze w Skype pogadasz 1 one 1 bezpłatnie (jezeli obie strony mają dostęp do internetu) a w Tlenofonie muszisz numer posiadać własny numerek (niby 5 zł, ale już krata browara za roczek) .

Nawijka ??? Niby o grosz czy dwa tańsza, ale to i tak nic prawie nie zmienia jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie ma jednego najlepszego rozwiązania dla wszystkich, jeżeli chodzi o VoIP. Przetestowałem kilka sposobów rozmawiając przez mikrofon isłuchawki. Ja wiem, że jeżeli ktoś dużo rozmawia zamiejscowo lub zagranicznie, to najlepszym rozwiązaniem jest TalkPro. Bije inne sposoby na głowę. Wystarczy porównać sobie charakterystyki VoIP w najnowszym wydaniu "CHIP". Mam zrzut na swojej stronie www.dorafin,republika.pl Jeżeli ktoś ma inne poglądy, chętnie je wymienię. Ja sam używam Talkpro od października 2004 i z całą odpowiedzialnością polecam. Jeżeli ktoś rozmawia tylko z drugim komputerem, to polecam Skype. :lol: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Używam od dwóch miechów Tlenofona i powiem że jest wyśmienity!!!

Zero problemów z dźwiękiem czy opóźnieniami. Dzwonie na komórki, stacjonarne i międzymiastowe i jest rewelacyjnie. Niedrogo, od razu mam bilinng za free, wszystko kontroluje. Sposób płatności też świetny - express. Polecam to rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są zasady teryfy nowa heyah?

Trzeba sie rejestrować, czy po prostu kupuje starter i mam od razu te 59gr/min?

Edit: to jest oczywiście 59rg/min na stacjonarne i komórki ( do eu)???

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...