Skocz do zawartości
Trendzik

GeForce 6800, działa fatalnie :( ..Gainward

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam kompa jak w podpisie. Do tego karta graficzna Gainward GeForce 6800 Golden Sample ( 350;800 ). Mam zainstalowane sterowniki detonatory 66.93 , w 3D Mark 03 mam ok. 8 800 pkt.

 

Mam taki problem a mianowicie, gra Need For Speed Underground 2 chodzi mi bardzo słabo. Włączyłem wszystko na maxa, rozdziałka 1024x768, i gra chodzi 30 klatek na sekunde, ale nieraz spada do 20 klatek. Gdyby to było bardzo żadko to bym nawet się nie stresował, ale to się zdaża, może nie bardzo często, ale dość regularnie. Karta graficzna za takie pieniądze i nie ciągnie głupiej gry ... co mam robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam kompa jak w podpisie. Do tego karta graficzna Gainward GeForce 6800 Golden Sample ( 350;800 ). Mam zainstalowane sterowniki detonatory 66.93 , w 3D Mark 03 mam ok. 8 800 pkt.

 

Mam taki problem a mianowicie, gra Need For Speed Underground 2 chodzi mi bardzo słabo. Włączyłem wszystko na maxa, rozdziałka 1024x768, i gra chodzi 30 klatek na sekunde, ale nieraz spada do 20 klatek. Gdyby to było bardzo żadko to bym nawet się nie stresował, ale to się zdaża, może nie bardzo często, ale dość regularnie. Karta graficzna za takie pieniądze i nie ciągnie głupiej gry ... co mam robić ??

nie martw sie, ta gra po prostu tak chodzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże ale: Mój kolego ma FX5600Ultra Gainwarda 450/900 i jak z nim gadałem to mówił żebym nie ściągał NFS:U2 bo cienko chodzi i ogólnie jest wolny... Ale zaryzykowałem i u mnie wszystko ok!!! (Wprost idealnie ze wszystkim na maxa). Więc mu mówie żeby się odwalił i że ta gra jest spoko, ostatnio do mnie wpada i aż mu szczęka na ziemie polaciała! Mówił że u niego to jest na granicy płynności 20, 30kl/s a u mnie zupełnie inaczej. Więc po tym przydługawym lekko wywodzie dochodzę do wniosku że to wina sterów do Nvidii lub tych którymi zarzuca Gainward żeby mieć lepsze 3dMarki... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam ta karte, procek 2500@3200 + 2x256@400 ramu. wszystko na full(wlacznie z fsaa i anizo), 1024x768 i gra chodzi BARDZO plynnie...

cos masz skopane w systemie imho...

 

odpalalem tez na kompie ojca, na ktorym obecnie siedze...

 

D1200, ECS mobo, 512DDR@266, R9550 128MB i gierka jest jak dla mnie nie grywalna, 640x480 wszystko na low i chodzi plynnie, chociaz potrafia fps spasc bardzo...

 

a jak ktos mi mowi ze na gf ti gierka smiga mu w 1024 + full .... ludzie przestancie sie osmieszac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja odpalelem NFS:U na A2200+ GF3 T500 i chodził mi.. na 1024x768, na medium grafice bradzo płynnie.. ale nie tak jak powinien chodzić... Na radku 9600PRO to niebo w gębie!!! Chociaż gra potrafiła zjerzdzac z FPSami..

 

Popróbuj z różnymi sterami... Ja miałem tak kiedyś z moim GF2 MX400 :twisted: z gra DeusEx... Ale jakos udało sie to naprawić... rok meczarni...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos mi mowi ze na gf ti gierka smiga mu w 1024 + full .... ludzie przestancie sie osmieszac

jak koles porownujesz Durona 1200 na ECSie z 266 z Radkiem 9550

do P4 3.5,FSB 250, podkrecone Ti200 (ponad poziom Ti500) to ja nie mam pytan :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym GF3 to sciema. Odpalalem u kumpla ktory mial karte gf4ti4200 i procka mocno wykreconego w 1024x768 maks dedal i bylo 13fps :D

To super , u mnie jest 9 mniej, więc wygrywam i jestem tzw:golden boy'em.

 

P.S dedal is the best :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos mi mowi ze na gf ti gierka smiga mu w 1024 + full .... ludzie przestancie sie osmieszac

jak koles porownujesz Durona 1200 na ECSie z 266 z Radkiem 9550

do P4 3.5,FSB 250, podkrecone Ti200 (ponad poziom Ti500) to ja nie mam pytan :lol:

to pokaz mi jak chodzi mi u ciebie w 1024 + detale full (wszystkie of koz w opcji nfs:u2, wlacznie z fsaa i anizo ktore sa dostepne z poziomu gry) ...

 

nie wierze ze gra chodzi plynnie z takimi ustawieniami na gf3ti ...

 

to tak jak ludzie mowili, ze doom3 im chodzi plynnie na high w 1024 na ti4200 czy radeonach 9500pro... jak na tych kartach nawet nie da sie takiej grafiki przez konfig wymusic.

 

he mialem kupic ta karte a tutaj taki numer..............karta za 2000zeta i chodzi gozej od TI4200

feeeeeee 8O 8O 8O

to kup ti4200 ;]

 

gl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos mi mowi ze na gf ti gierka smiga mu w 1024 + full .... ludzie przestancie sie osmieszac

jak koles porownujesz Durona 1200 na ECSie z 266 z Radkiem 9550

do P4 3.5,FSB 250, podkrecone Ti200 (ponad poziom Ti500) to ja nie mam pytan :lol:

to pokaz mi jak chodzi mi u ciebie w 1024 + detale full (wszystkie of koz w opcji nfs:u2, wlacznie z fsaa i anizo ktore sa dostepne z poziomu gry) ...

 

nie wierze ze gra chodzi plynnie z takimi ustawieniami na gf3ti ...

 

to tak jak ludzie mowili, ze doom3 im chodzi plynnie na high w 1024 na ti4200 czy radeonach 9500pro... jak na tych kartach nawet nie da sie takiej grafiki przez konfig wymusic.

 

he mialem kupic ta karte a tutaj taki numer..............karta za 2000zeta i chodzi gozej od TI4200

feeeeeee 8O 8O 8O

to kup ti4200 ;]

 

gl!

Widze że z tobą się chyba dogadam. Jakie stery mi polecasz ??... instalowałeś nowe stery do płyty głownej (nForce) ...?? Jakie używasz detonatory...?? może to wina moich pamięci,ponieważ mam 512 Ram 333Mhz@360Mhz CL 2,5 ale nie firmowe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pokaz mi jak chodzi mi u ciebie w 1024 + detale full (wszystkie of koz w opcji nfs:u2, wlacznie z fsaa i anizo ktore sa dostepne z poziomu gry) ...

 

nie wierze ze gra chodzi plynnie z takimi ustawieniami na gf3ti ...

full detale , to nie FSAA i anizo...

po prostu 1024, detale full,ale zmiejszony lekko world detail ...

bez FSAA i ANIZO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stery do nforce - nForce_5.10_WinXP2K_WHQL_english

stery do gf - 66.81_win2kxp_international_whql

 

nie wiem co jest u ciebie, moze to ten ram naprawde, moze nfs mocno to wykorzystuje...

Sterowniki do nForce ściągasz ze strony Abita czy Nvidi ??

ze strony NV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień zasiłkę bo masz za słabą 420 W na taką bestię :P przynajmniej 480 W !!

Taaaaaa najlepiej od razu wziąc jakiś serwerowy 750 W na pewno starczy (a może nie) :lol:

Nie ośmieszaj się gościu :!: No chyba, że mówisz o Codegenie... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...