Skocz do zawartości
reed

Max Payne

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam tego moda, tylko coś się wali w grze, nie chce się włączyć ani new game, ani to itrodaction Kung Fu

Zainstaluj Max Payne'a :arrow: patch ver 1.05 :arrow: moda :arrow: i plik exe, zeby bez CD gra chodzila :arrow: i graj do woli :!:

U mnie w tej kolejnosci wszytko smiga w jak najlepszym porzadku, a wszystkie pliki do tego znajdziesz na www.megagames.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z tą gierą... Za każdym razem jak próbuję ją odpalić to po pojawieniu się ekranu powitanlnego i gdy pasek Loading dojdzie do połowy wywala się do windowsa i wywala komunikat błąd w w MayPayne.exe w module e2mfc.dll Komp jak w podpisie. Miałem DirectX9a wiec odinstalowałem i mam 8.1, stery od Herca próbałem i Omega, stery do muzycznej SBLive! Pax III. Please help... Chciałem zagrać w moda Kung Fu 3.0 i kapa :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe miałem wcześniejsze wersje Kung fu , jest suuuper . Mam prawie wszystkie mody do Maxa na płytce . Polecam też Max Payne The Truth Matrix total conversion jest jeszcze lepszy i to właśnie na nim Kung fu 3.0 sie wzorował . Jeśli pamiętacie długość lotu maxa w czasie bulet time to w Matrix conversion leci on prawie 2 razy dłużej , może biegać po ścinach , robić gwiazdy i salta ( zaczerpnięte zostały do Kung fu moda ) , poza tym większość broni została zmieniona mamy do dyspozycji miniguna , kałasza , pistolety szybkostrzelne z celownikami snajperskimi i wiele więcej ( w tym niektóre stare bronie tyle że podwójne ). Poza tym "Neo Max" potrafi posługiwać sie kung fu ( wcześniejsza wersja moda ) , jednak ruchy zostały dopasowane tak aby jak nalepiej imitowały ruchy z filmu (obrót kamerki został tu wcześniej wykorzystany ). Świetny wygląd bohatera : okulary 8) , bardzo dobrze odwzorowana twarz , długi czarny płaszcz i "kółka za kulami " ( efekt z filmu ) sprawiają wrażenie jakbyśmy kierowali prawdziwym Neo . Gram w tego moda cały czas :twisted: :twisted: :twisted: jest tylko jeden mały szkopuł trudno jest wykorzystywać kung fu do walki z przeciwnikami z bronią palną jeśli nie mamy do dyspozycji ścian od których możnaby sie odbijać .

 

Żałuję tylko jednego , a mianowicie dlaczego nie zrobili do maxa wersji multiplayer. Wiem że wykorzystanie bullet time'a nie byłoby możliwe , ale bez niego można by sobie tez pograć np uzywając efektownych skoków :D :D

 

Pozdrawiam fanów Maxa Payne'a i Matrixa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak zainstalujesz i będzie chodził to napisz , ja miałem taki problem gdy instalowałem moda . W niektórych modach są dodatkowe plansze i jeśli gra ich nie posiada to gra będzie wieszać właśnie w taki sposób . Jeśli uruchamiałeś maxa bez żadnych modów to nie mam pojęcia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na sieci patch w wersji 1.02 i po zainstalowaniu gra działa jak należy... :)) chodzą wszystkie mody, czasami w niektórych mod'ach zacina się atack i Maxik cały czas kopie czy coś takiego ale poza tym to gra śmiga aż miło. :) Co dziwne gdy sprawdzałem ilość klatek to na oryginalnym Max'ie było deko mniej niż na tej samej planszy w tym samym momencie na modzie True Matrix. Stery mam obecnie Omega najnowsze oparte na Catalystach 3.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie o co chodzi w tym modzie? Przechodze do 4 poziomy i nic dochodza jakies nowe combosy i tyle. Czy cos sie potem dzieje bo new game sie zacac nieda a w readme pisze cos ze sa 2 tryby rozgryuwki Dojo i jakis jeszce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie nie da ?? Ja przeszedłem gre na tym modzie i bylo super . Oczywiście nie używałem tylko kung fu bo bym chyba oszalał . Po prostu nie można korzystać ze starych "sejwów" . Aby grać na jakimś sejwie to musi byc on zrobiony w tym modzie .

 

Jeśli sie nie myle to jest poza tym level selecktor, nie uzywaliście go ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe miałem wcześniejsze wersje Kung fu , jest suuuper . Mam prawie wszystkie mody do Maxa na płytce . Polecam też Max Payne The Truth Matrix total conversion jest jeszcze lepszy i to właśnie na nim Kung fu 3.0 sie wzorował . Jeśli pamiętacie długość lotu maxa w czasie bulet time to w Matrix conversion leci on prawie 2 razy dłużej , może biegać po ścinach , robić gwiazdy i salta ( zaczerpnięte zostały do Kung fu moda ) , poza tym większość broni została zmieniona mamy do dyspozycji miniguna , kałasza , pistolety szybkostrzelne z celownikami snajperskimi i wiele więcej ( w tym niektóre stare bronie tyle że podwójne ). Poza tym "Neo Max" potrafi posługiwać sie kung fu ( wcześniejsza wersja moda ) , jednak ruchy zostały dopasowane tak aby jak nalepiej imitowały ruchy z filmu (obrót kamerki został tu wcześniej wykorzystany ). Świetny wygląd bohatera : okulary  8)  , bardzo dobrze odwzorowana twarz , długi czarny płaszcz i "kółka za kulami " ( efekt z filmu ) sprawiają wrażenie jakbyśmy kierowali prawdziwym Neo . Gram w tego moda cały czas  :twisted:  :twisted:  :twisted:  jest tylko jeden mały szkopuł trudno jest wykorzystywać kung fu do walki z przeciwnikami z bronią palną jeśli nie mamy do dyspozycji ścian od których możnaby sie odbijać .  

 

Żałuję tylko jednego , a mianowicie dlaczego nie zrobili do maxa wersji multiplayer. Wiem że wykorzystanie bullet time'a nie byłoby możliwe , ale bez niego można by sobie tez pograć np uzywając efektownych skoków  :D  :D  

 

Pozdrawiam fanów Maxa Payne'a i Matrixa  :lol:

rowniez polecam ten mod on wymiata jezeli ktos chce sobie pogadac na temat moda zapraszam: 2640304 - to moj nr gg powymieniamy sie technikami ciosu itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu jak zobaczyłem twój post to mi szczena opadła , ale tak na sprostowanie to mody do gier są darmowe freeware i mozna ssać z netu ile wlezie , to nie jest żaden warez więc mozna o tym pisać . Dokładnie to nie znam adresu , ściągałem z jakiegoś FTP bo kumpel dał mi kiedyś adres do takiego z modami do Q]I[ Arena i do maxa Payne'a . Najlepiej wpisać w wyszukiwarce i powinno znaleść dużo stronek ( połowa nie z tym nic wspólnego , a druga poowa to erotyczne hehe).

 

:P Nie pomoge ci bo miałem format i ten FTP mi sie skasował , podobnie jak 15 GB muzyki na moim jednym dysku :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi nie dziala kung fu :(. gra sie uruchamia zaczyna sie ladowanie i nagle wyskakuje do windy z errorem :

Exception in enginelit: Message translation in file "CameraPAths.txt" failed:

Parsing message "maxpayne_hunmode->mphm_PrintTipAlways( level1_01);" by "X_CameraPAth" caused following error:

Undefined string indentifier "level1_01" in file "StringTable.txt"

 

bez moda gra chodzi ok. buu ja chce kung fu fajting :((.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego Max Payne i na to mod-a true matrix version 1.5. Jednak po walce w niby teatrze z tymi kolesiami na balkonach i tym zza kurtyny, gra mi się wyłącza. Bez mod-a matrixa wszystko jest OK. Może wie ktoś czy nie trzeba mieć jakiegoś patcha specjalnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odkąd kupiłem R9100 mam z niektórymi grami problemy.Niektóre wcale mi nie chodzą na tej karcie.

Teraz wgrałem Maxa Payna i gdy jest sekwencja wczytywania nowej gry to się zatrzymuje w połowie i pokazuje się pulpit.

Dodam jeszcze,że trening działa bez problemu natomiast szopki dzieją się przy wczytywaniu nowej gry.

Acha!-Na GF2 gra śmiga bez problemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tak do tematu dorzuce!! :P To ja jak byłem u kumpla wczoraj i chciałem mu zainstalować Maxa Payna to przy instalowaniu wysypuje sie jakis śmieszny błąd i niebieski ekran! Restart miękki nic nie daje trza na twardo i potym jak scan dick sie załaduje to windoza ucina i łata ścieżki!!! hmmm ?? niewiem co jest grane???Koleś ma nowy sprzęt amd 2000+, 128 pc 266, gf 4 mx 440!

 

 

 

...pozdrawiam.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...