Skocz do zawartości
mlo_dy

Jaki program do obslugi tunera ?

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku napisze ze mam tuner pixel viewa i poki co korzystam ze standardowego programu ale on jest dosyc kiepski - nie pozwalaustawic kanalow po swojemu i jest powolny...

 

Mam ChrisTV, calkiem ladny, szybki ale nie umie na nim wyszukac kanalow :oops:

 

bTV profesional reaguje - "nie moge zainicjonowac karty".

 

JTV wiesza mi kompa.

 

 

___

szukalem ale wyszukiwarka nic konkretnego nei znalazla, jesli mod bedzie chcial zamknac temat niech poda mi link do tematu podobnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij sterowniki do BT878 WDM wpisz w google'ach BT878 WDM drivers. Ja mam te stery zamiast załączonych na płytce. Działa mi każda aplikacja pod win2000. Osobiścię lubię BorgTV - daje ładny obraz dekoduje pewne inne kanały, współpracuje z pilotem (z tego co pamiętam). Do Borg'a jest dobra pomoc w HTML'u więc powinna być odpowiedź na "nie mogę zainicjować karty...". MoreTV też jest OK ale jak dla nmie potrzebuje mocniejszego sygnału. Najważniejsza sprawa to dobre sterowniki. JTV tez mi wieszał kompa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nie pozwalaustawic kanalow po swojemu i jest powolny...

jest mozliwosc ustawienia kanalow na pixelview po swojemu

trzeba tylko zamieszac w plikach .ini

 

nie pamietam jakich teraz siedze w pracy wiec moze znajde cos wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT. mam pytanie, wiecie moze w jakim pliku sa zapisanie ustawienia BTV (najbardziej mi zalezy na ustawieniach czestotliwosci programow), lub ktory wpis w rejescie odpowiada za to.

Odpowiedz na swoje pytanie znajdziesz w pomocy programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokombinowalem ze sterownikami to jzu wogule nic nie chodzilo wiec zaisntalowalem stare...

 

Korzysta ktos z ChrisTV ?? Ladny, szybki program tylko ze dosc trudny w obskludzei bym chetnie popytal o pare rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktos z ChrisTV ?? Ladny, szybki program tylko ze dosc trudny w obskludzei bym chetnie popytal o pare rzeczy :D

bawilem sie nim ale lepszy jest dscaler. o ile uda ci sie go uruchomic.

 

 

zeby miec mozliwosc dowolnego ustawienia kolejnosci kanalow:

szukamy pliku TSCTV.ini i Tsctvfm.ini

zamieniamy w nich wartosc logical z zero na 1

 

logical=1

 

w menu ustawiania programow powinna sie pojawic pod oknem z programami zakladka logical na ktorej dowolnie ustawiamy kanaly.

 

 

prawda jest taka, ze karty pixelview na bt878 ciezko jest zmusic do pracy pod winxp. o ile sterowniki pod w98,2k byly rozwijane i dopracowane to nowe sterowniki sa kiepskie.

na starym kompie uzywalem pixelview i na standardowych sterownikach dzialalo super.nagrywalem filmy w 1/2 palu bez problemu, z kompresja w locie do divx.

jak zmienilem kompa i system to kupilem pixelview pro xp. i to byl najgorszy zakup w moim zyciu. sterowniki sa kiepskie, standardowy program nie ma kompresjii itp itd. probowalem roznych progsow ale w koncu po kilku probach ustawienia poddalem sie i uzywam progsow od karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na niej, zainstalowalem wszystkie, zaden nie smiga :(

 

Co zrobic z tym borgiem caly czas "nie moge zainicjalizowac karty!"... ??

(nie instalowalem jeszcze tej wersji z emula bo sie jeszcze nei sciagnela...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jakies pol roku temu zrezygnowalem z borga bo xp mialo reseta po kazdej sesji tv i teraz tylko uzywam tego standartowego softa od pixel viev i musze przyznac ze mozna sie przyzwyczaic, i tobie tez to radze bo od borga nic lepszego nie znalazlem tylko z tym malym szkopulem resetujacum kompa...

 

pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyl mi bTV i DScaler :)

Btv calkiem fajny ale wlasnie po sesji miewam resecika :|...

 

DScaler, tu przezylem maly szok - obraz jak na tv :) Tylko nie wiem czego nei mam glosu, poradzi mi cos ktos na to ?

 

Standardowy soft do pixela jest okropny - wolny, brzydki, nie da sie poustawiac kanalow po swojemu...

 

edit:

 

Z kad wziac stery do btv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...