Skocz do zawartości
Gones

Microsoft czy Logitech

Rekomendowane odpowiedzi

No musi byc bez ogona a gram srednio ale jak juz to mam zamiar zeby byla warta ceny jaka za nia dam no niestety nie mam mozliwosci nigdzie dorwac myszy Microsofta (tzn tych modeli) zeby sprawdzic jak leza w dloni i dlatego pytam was co sadzicie o tych myszach moze jak juz bede jechal kupic to wtedy objezdze pol wojewodztwa zeby to sprawdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem niedawno podobny problem

Byłem nastawiony na Logitecha (kilka modeli),w sklepie przez moje łapska przeszło kilkanaście gryzoni i raczej nikt nie zgadnie co wybrałem ?

Po krótkiej zabawie z myszką mój wybór padł na A4 Tech Opto-Radio 429,do tej pory jestem baaardzo zadowolony.

Jak dla mnie ergonomia jest idealna,lepsza od Logitech i Microsoft (moje prywatne zdanie).

I nie chodziło tu o kasę byłem nastawiony na ciś droższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął Logitecha MX1000, jakoś nie przekonują mnie myszki Microsoftu niech lepiej robią Windowsy a myszkami zajmuje się ktoś inny ;)

Miałem w swoim życiu wiele myszek firmy Logitech oraz klawiatur i zawsze były niezawodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem sensu zakladania takie topicu jak Twoj. Przeciez obie myszki sa fajne. Nie jest to jakis low-end ze bedzie Ci sie w byle strzelance cielo, itd. Wiec wyboru powinienes dokonac samemu! A jesli masz watpliwosci co do jaksoci, ktora lepsza to juz chyba nie trudno poszuakc. Bo MX 1000 byla omawiana juz nie raz! IMHO MX 1000 fajniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem z drugiej strony :]

Mam klawe micro + myszke explorera 3.0 i od momentu przesiadki na microsofta nie patrze wogule w strone logitecha . . .

w momencie wyjscia tej myszki logitech mial cos takiego jak wsteczna akceleracja jeszcze w swoich optykach a doswiadczylem tego poczawszy od dual-opticala logi skonczywszy na mx300,500,700 . . . (na 510 jest to juz niezauwazalne)

Teraz jednak to juz kwestia co kto lubi i jak mu co w dloni lezy i ile kosztuje. . .

Rozgraniczyl bym to na :

1) masz duze dlonie = MICROSOFT ( bluetooth )

2) jezeli masz male = LOGITECH

 

jezeli ma byc radiowa to z bluetoothem a jezeli kabelkowa to microsoft explorer 4.0 albo mx510 w zaleznosci od rozmiaru dloni tak jak napisalem

 

PS. mozesz jeszcze lyknac kabelkowego Razer Diamondback za ok 220zl ktory wymiata niesamowicie (poprawili niedociagniecia poprzedniego modelu i dodali nowe przyciski ) . . .

 

PPS. mam nadzieje ze jestes praworeczny bo wszystkie myszki o ktorych mowa sa dla praworecznych :]

z wyjatkiem razera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął ms'a - sam mam intelli opticala 1.1a i jestem baardzo zadowolony - optyka bez zarzutu - smiem twierdzic ze jest lepsza od logitecha ( ale mnie teraz zjedzą :] )

najnowsza seria jest b dobra - ten nowy wrilles jest duzo lepszy od swojego starszego brata ( przeszly mu dolegliwosci z gubieniem pakietow, zawieszaniem itp)

polecam M$ bo jest dozo tansza a wg mnie lwcale nie gorsza od logitecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...