Skocz do zawartości
tom1234

Joint Task Force

Rekomendowane odpowiedzi

demko prezentuje się bardzo fajnie, myślę, że miłośnicy RTSów będą mieli fajną zabawę, ja niestety do nich nie należę i odpuszczę sobie ten tytuł

w 1280x800 AAx4 i wszystkim na max na moim sprzęcie w przypadku ukazania dwóch statków w doku podczas przewijania mapy jest odczuwalny brak płynności, ale to w końcu RTS B)

w pozostałych miejscach jest ok

dokładnie ta plansza jest w demie:

Dołączona grafika

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AGEJA?!

NA screenach to mi przypomian mieszanke jakiejs takycznej strzelanki, rtsa i Bog wie czego ;]. Prezentuje sie ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak AGEIA, jak się dobrze posmaruje to i saper w windows vista będzie wspierał ten system :D

:lol2: :lol2: Tekst mnie zdjął i bardzo poprawił humor ;).

 

A tak poza tym dzieki za screena ;). Moge sciagać, wezme tylko shading detail na basic a shadow ofh i ogólnie na low. Zobacze jak to mi pójdzie :lol:. Jeszcze raz thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna gra. tzn demo :) pierwsza misja to nic szczegolnego, ale druga juz pokazuje czego mozna sie spodziewac. pierwsze skojarzenie to stary Desert Strike :D graficznie imho bardzo dobra, szkoda ze w demie nie dziala PhysX, bo bedzie to wygladac jeszcze lepiej. swietnie zrobione jednostki. nie ma produkcji jako takiej, mamy ograniczona ilosc jednostek na starcie, a potem ograniczone fundusze na zakup nowych, tak wiec jest ciezko i przyjemnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś temat umarł mimo tego, że jest to wg mnie jedna z najlepszych gier typu RTS. Bardzo ładna grafika i no emocjonująca akcja. Narazie pograłem tylko 2 misje ale i tak już można trochę zobaczyć. Jedynym minusem jest oczywiście optymalizacja. Mieszałem z ustawieniami graficznymi i bardzo ciężko jest uzyskać dodatkowe fps, a są momenty, że gra mocno zwalnia. Widać sprzęt z podpisu nadaje się do płynnego odpalania pasjansa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, zapomniałem wspomineć, że gra wspiera system AGEIA :blink: :lol:

 

tak tak AGEIA, jak się dobrze posmaruje to i saper w windows vista będzie wspierał ten system :D

What a balls :lol:. Jasne, jeszcze AGEIA w SLI, bo 1 nie wyrabia :lol2:. AGEIA umrze szybciej niż Codeshity.

 

A tak na poważnie, to zapowiada się nieźle, o ile nic nie zepsują...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się ta gra gryzie z utorrentem, albo NODem32? Aby ją zainstalować musiałem odinstalować NOD32, z kolei utorrent gada, że nie może zapisać "resume file", patrze na C:\ a tam 4GB wolnego, więc nie wiem o co mu chodzi? Jak ją włączam z NOD32 i utorrentem chodzącym to komputer za kilka chwil się zawiesza i tylko twardy reset pomaga.

 

Wyłączyłem foldery gry i utorrenta i działa ;)

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se odkopie temat :D

 

Jakieś dwa miesiące temu (!) wysłałem sms'a do programu Playbox w ITV (niedziela po połundiu). Nastepnego dnia w poniedziałek dostaje sms'a, ze wygrałem grę i ze mam wysłać im swoje dane. Oczywiście wysłałem, pisali również że gra zostanie wysłana w przeciagu dwóch tygodni.

 

Oczywiście kompletnie o tym zapomniałem, tymbardziej ze dwa tygodnie minęły a tu ani słychu ani widu.

 

A tutaj, dzień przed mikołajkami, dostaje paczkę :D from ITV :D

 

A w niej co? Joint Task Force :D W sumei sie ucieszyłem, bo gra mi sie podobała z recek, aczkolwiek troche zawodu jest, bo mogło to by być Company of Heroes, Heroes V albo cos jeszcze innego :) Ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :D

 

Ciesze sie strasznie bo to moja PIERWSZA wygrana w życiu (nie licząc głupich dwóch biletów na "Pokemona" z 6 lat temu...), także nie jedźcie po mnie :D Musiałem sie pochwalic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...