Skocz do zawartości
fields

X2 - The Threat

Rekomendowane odpowiedzi

ja podchodziłem 3 razy, aż w końcu na catalystach 4.3 giera zwiesza mi kompa na amen... Ale możliwości ma ogromne, ładna grafa, muza i niezły klimacik. Tylko do sterowania wymagany pad/joystick :P

3.7, 4.2 -> wszystko śmiga. Ale w sumie nie miałem cierpliwości i chyba rzeczywiście juz czas na nowego Joy-a :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie jest polska wersja :) ... tylko nie wiem czy po polsku .... Na serio - powinna być zlokalizowana - ale trzeba zainwestować w oryginał .... chyba warto :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zasiadłem do gry i popykałem chilke. Kurcze gra ma podobno spore możliwości ale jakoś na początku nie można tego odczuć. Ale nie ważne. Może ktoś poda jakieś wskazówki czy coś na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem - już od roku się za nią zabieram, tylko odechciewa mi się po pół godzinie grania :) ... A lada chwila bedzie 3ka z taaaakimi wymaganiami ...

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myszaqu

Ogólnie to dla mnie 2ka była ok ale to co mi się nie podobało to :

- Pisana wyraźnie pod NV

- Capital shipy są szybsze od myśliwców

- Praktycznie brak zastosowania dla lotniskowców

- W późniejszym etapie gry jest nudno

- brak możliwości podpisania statku pod ochrone określonej stacji

- Strasznie małe sektory

- Brak możliwości atakowanie planet

Mam nadzieję że poprawią te błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby.... :) Swoją drogą to dziwne, że przez ostatnie 3 lata gatunek space sim praktycznie wymarł :/ ... Wcześniej ludzie szeleli za Freespacami. Privateerem, Wing Commanderami - czy nieśmiertelnym Frontierem. Ostatni fajny spacesim to był chyba Tachyon. Teraz właściwie poza RTSami i FPP, oraz konwersjami zręcznościówek wszelakich z konsol nie ma w co pograć. Nawet przygodówek już nie ma tylu co dawniej.... Społeczeństwo głupieje :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X2 jes całkiem fajna .. daaaaawno w nią grałem.

- brak możliwości podpisania statku pod ochrone określonej stacji

1563106[/snapback]

Pewnyś ? Bo mi się wydaje że można. Wysyła się mysliwce do bazy i ustawia się ją jako ich dom. Gdy coś zaatakuje baze to startuja i walczą. Ale może źle pamiętam ...

Oby.... :) Swoją drogą to dziwne, że przez ostatnie 3 lata gatunek space sim praktycznie wymarł :/ ... Wcześniej ludzie szeleli za Freespacami. Privateerem, Wing Commanderami - czy nieśmiertelnym Frontierem. Ostatni fajny spacesim to był chyba Tachyon. Teraz właściwie poza RTSami i FPP, oraz konwersjami zręcznościówek wszelakich z konsol nie ma w co pograć. Nawet przygodówek już nie ma tylu co dawniej.... Społeczeństwo głupieje  :cry:

1563825[/snapback]

Dwie bolesne prawdy :( Niestety konsole znacznie obniżają poziom intelektualny gier a konwersje na PC potrafią odebrać chęć do grania nawet starym wyjadaczom :( Ehhh zawsze mogę pograć w OpenTTD - jak ja uwielbiam tą grę :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...