Skocz do zawartości
heryf

Moje Pierwsze Wc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede sie za duzo rozpisywał chciałem wam zaprezentowac i poddać ocenie moje pierwsze WC (water cooling). Zaznaczam ze jest to wersja beta mojego ukladu, musze cos zrobic z kablami i tasma ide, ogolnie "dopiescic"

 

Bohaterami układu są:

CPU- Frost3Duo

GPU- Frost2Gpu Rev2

Pompa Coolriver rev. 1

Chłodnica- Freezer2 + 2x Akasa 120mm

Węże - Innovatek 8x10mm Przezroczysty

Płyn - Feser One 1L UV Red

Wszystko oparte na szybkozłączkach skręcanch SM8/10, gwint 1/4" - prosta

 

foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

foto 5

foto 6

foto 7

 

No i to bylo by na tyle, podkreslam ze nad ukladem trzeba jeszcze troszke popracowac, no ale na to zbytnio czasu nie ma ;)

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Troche burdel z kablami. Zrob cos z tym :) Ogolnie ukladzik ok tylko ze rozowy mi sie nie podoba :lol:

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, UV rządzi! Kolorowe katodki to jednak nie to samo.

Ale ja bym kupił te dłuższe (30cm), są nawet tańsze. http://www.allegro.pl/item201015610_ale_ce...jna_310_uv.html

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie w pokoju jest strasznie goraco :/ Tylko nie wiem jak upewnic sie ze bloczek z cpu dobrze przylega, macie na to jakies sposoby ?!

 

ps. katody uv zamowione, czyli czeka mnie lekki mod okna w budzie i bede musial madrze zamontowac katody.

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tempy to chyba z kosmosu. Zakładając , że gorąco w pokoju to i temperatura wody około 27-30 stopni , to jak na procu temp jest poniżej wody. Ponad 3 Ghz i 1,325V na procu przy tej chłodnicy to raczej wygląda na rozkalibrowane czujniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad zamocowaniem w bocznej sciance obudowy z oknem takiego rezerwuaru, mam tak akurat na sordku miejce na wentyl 80x80

 

@ Nexor6

 

aktualnie temp 34-33 po okolo 1h grania, a w pokoju strasznie cieplo, slonce swieci prosto w okno

 

@ rafwlkp

 

jeszcze nie bylem po nie u panny, chwilowo brak na to czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...