Skocz do zawartości
widad6

Pokemon Silver

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim. mam problem z pokemon silver :-|

 

potrzebuje solucji po pl

 

jesli ktos wie jak to niech napisze co trzeba zrobic zebym mogl wymieniac pokemony w centrum pokemon na 1 pietrze

 

 

bo gdy chce trade'owac pisze "you friends is not ready". dzieki i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahaha, spoko temat xD

 

a co do gry - to nie mam zielonego pojęcia, ocb, ale to co napisałeś oznacza, że "Twój przyjaciel nie jest gotowy" słowniki nie gryzą. Pozdro i popracuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli nikt w okolicy nie ma 2 bameboya? a co do tersci komunikatu-wiem co oznacza. chodzi o to ze niewiem dlaczego sie pojawia i pytam jak go zmienic

O matko... nie mam pojęcia o co chodzi w tym pokemonie, ale na chłopski rozum - źle kliknąłeś. Zamiast, zapewne, wymienić swoje, kliknąłeś na wymianę z "friendem". Zrobisz to jedynie jak połączysz się z prawdziwym, patrz: "real", "friendem". Do tego solucja naprawdę nie jest potrzebna ;)

 

Duży rośnij :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w to na kompie gram i nie ma mozliwosci innego wyboru pisze tylko czy chce trade'owac i wtedy wyberam ze tak, pisze czekaj , czekam chwile i mowi ze twoj przyjaciel nie jest gotowy

 

a solcja nie jest mi potrzebna zeby wiedziec jak trade'owac tylko ogolnie do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w to na kompie gram i nie ma mozliwosci innego wyboru pisze tylko czy chce trade'owac i wtedy wyberam ze tak, pisze czekaj , czekam chwile i mowi ze twoj przyjaciel nie jest gotowy

 

a solcja nie jest mi potrzebna zeby wiedziec jak trade'owac tylko ogolnie do grania

No na kompie sobie nie potrade'ujesz z "friendem". To jak pisze czy chcesz... to wciśnij "nie".

 

A co do solucji:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=po...+Google&lr=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu grałem w Pokemon Yellow na starutkim GameBoyu, to coś pamiętam- takie mocno uproszczone jap-rpg. Aby się wymienić z kimkolwiek pokumonem musisz mieć kumpla z GameBoyem, jakąś grą Pokemon (były w różnych kolorach, nie pamiętam dlaczego). Nie wiem czy przez emulator da się to załatwić.

A co do abrakadabra, to trzeba go właśnie w taki sposób pogonić po kablu do kumpla, to ulegnie transformacji na lepszego kulfona.

 

Excelsior!

 

PS. Tu się można dowiedzieć, kim naprawdę są Pokemony

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj emulatora pozwalającego na połączenie się z innym przez neta, bądź odpaleniem dwóch gier.

Kiedyś coś takiego miałem, lecz teraz nawet nie wiem gdzie szukać (poza google ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...