Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1. Hitman 2 ma problemy bo z direct3d ,nastepnie zainstaluj patch do ver 2.0 "jak masz pirata to nie pograsz bo nie znalazlem jescze do tej wersji cracka" Gra wyłacza sie gdy ma sie niepełną wersje -późną wersje beta i nie do konca jest ok bo te wersje trafiły do wszystkich p[osiadaczy legalnie inaczej.W starszych wersjach beta -Bereta ma tłumik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalić XP. Pod tym systemem też małem ten problem ( i nie tylo ten :) ) więc wróciłem do win98se i wszystko teraz gra. A tak apropos to grał ktoś w IRON STORM. Ja po tygodniu prób uruchomienia jej poddałem sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie gram i co jakies 15-20 min gra mi wychodzi do windy i sie wylacza ..nie wiem czy mam jakas zjeb...na wersja czy moze potrzebny jest jakis patch do tej gry ,bo mam wersje 1.0..pomóżcie z góry dziekuje 

 

pozdro.....

 

PS.system to XP

to standard. patcha nie widzialem nigdzie. save czesciej... Ale mi w jednej misji wychodzi caly czas i nie moge isc dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez czasem wychodzi ale rzadko 1/3 uruchomienia gry . Przy podkreconej grafie w ogole sie wiesza... W ktorej misji cie wywala ??

w tej ze szpitalem. wsiadam do lodzi na koniec i bums, pulpit. nie ma ch..., musze zcheatowac do nastepnej misji chyba. poprobuje, teraz nie mam na dysku gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wychodzenie do pulpitu znalazłem rozwiązanie, trzeba poprostu zmienić rendering D3D na OpenGL. Jak to zrobić, to proste:

 

Otwożyć plik Hitman2.ini (Notatnikiem) znależć linijkę:

 

DrawDll RenderD3D.dll i zmienić ją tak: DrawDll RenderOpenGL.dll

 

Mozna jeszcze zmienić liczbę kolorów na 16bit. U mnie tak dzała lux a wcześniej też wywalało mnie na pulpit (WinXP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...

za cholere nie wiem jak strzelic ze snajperki w Hitmanie 2

Wciskam "fire" i wlacza mi sie celownik optyczny.. puszcze to wylacza mi sie . i jak tu z tego cholerstwa strzelic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego... klawisze mam dobrze ustawione...

wciskam raz... wlacza sie celownik optyczny... wciskam drugi raz... wylacza sie... w ogole nie strzela... w demku mialem tak samo...

hm alt-fire? nie widze czegos takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha... a to dobre.... znalazlem BUGa na forum :D

Ten wczesniejszy moj post nie zostal zaliczony ani na stronie glownej GIER nie pokazalo ze to ja ostatni oddalem posta :D

P.S. Moj problem jest nadal aktualny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. problem rozwiazany.. fire mam pod right mouse... nigdzie nic nie pisze ale i pod tym jest chyba patrzenie w dol... ale nigdzie tego nie ma w opcjach... zmienilem na inny przycisk i jest ok. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem niedawno obraz plyty w bin HITMANA 2. gdy go otwarlem jakims programikiem to wszytsko tam bylo. potem programem BurnDrive nagralem na cdrw i klops. pisze ze plyta ma 590 pare MB a jak otworzysz to cd jet pusty. nagrywalem juz ze 6 razy , zamykalem sesje , nagrywalem z bledami subkanałów i wszystko na nic. nawet nie ma nazwy plyty a na dysku widac ze jest caly zapelniony.

co robićć??? moze obraz popsuty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi te programiki pzrslac na maila???17ws@wp.pl

tez prubowalem przerabiac na iso ale wtedy to wogóle nic nie bylo w tym obarazie. wszystko sie kasowalo hyba. próbowalem innym ale nie mialem do niego keya, a znetu nie pasowaly które sciglaem. wiec prosze was o te programiki. dzieki wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...