Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

mozna kupic pomaranczowe. musisz tylko producenta znalesc chyba 'mega' takie robila. mam w scianach instalacje pochowana w pomaranczowych peszelach i pomaranczowych puszkach podtynkowych B)

1504842[/snapback]

No cóż malowanie to nie to samo :]

mega ?

 

jak wydłubiesz to będe wdzieczny :lol:

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisany ;)

Aktualna Lista

1. VorteX 15

2. Ernix 15

3. Atris 10

5. thedarkmaster 5

6. Zi@ro 10

7. Pel_kan 10

8. wafer 10

9. Breiker 15

10. zeli 10

(koniec pierwszej setki)

11. Neuro 10

12. Emil 10

13. Cywa 5

14. TiLt 10

15. mb_asasello 5

Jeszcze 60m!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano mam zasilacz taki jak w sygnaturce i mam prolem z wyjeciem kabli ze zlacza 4pinowego wszystkie molexy i inne gladko wyszly a to usartojstwo nie chce moze dajceie jakies wskazowki jak to wyciagnac bo juz tylko to mi zostalo do owiniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano mam zasilacz taki jak w sygnaturce i mam prolem z wyjeciem kabli ze zlacza 4pinowego wszystkie molexy i inne gladko wyszly a to usartojstwo nie chce moze dajceie jakies wskazowki jak to wyciagnac bo juz tylko to mi zostalo do owiniecia

1513188[/snapback]

Igla lub cienki szpikulec i musisz dogiąc takie pseudo skrzydelka :wink: :wink: dasz rade :P nic na siłe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igla lub cienki szpikulec i musisz dogiąc takie pseudo skrzydelka  :wink:  :wink: dasz rade :P nic na siłe  :wink:

1513611[/snapback]

no wlasnie tak robie... od dwoch dni, juz powoli trace do tego cierpliwosc.... :angry:no nic moze sie jeszcze jutro pomecze <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu mozesz sie zapisać na liste albo ja cie wpisze :P

Co do cenny to 2,94 zł za metr + 6 zł za paczke

wiecej szczegołów w linku co podałem wyzej albo u mnie na GG

 

Jeszcze raz powtarzam nie bedziemy czekać w nieskoczoność :x te osoby co sie zdeklarowały do zakupu oplotu prosze aby odezwały sie na forum

 

podaje jeszce raz linka

 

http://www.night-modders.com/index.php?nam...pic&p=5070#5070

Edytowane przez Ernix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł z wykorzystaniem węży od prysznica.

1432694[/snapback]

Fajny, fajy tylko mi sie wydaje że te węże są trochę ciężkie i to wszystko po prostu "zwisa". Ja teraz znalazłem u siebie cienkie peszele i w nie wkładam kable z zasilacza. Łatwo, lekko i przyjemnie. wydaje mi się że efekt bedzie dobry. Tylko zastanawiam się gdzie mozna kupic opaski zaciskowe-tez są dobre ale musze zwiącać czyms te peszele bo wyglada to truchę słabo. Wydaje mi się że peszele(jam mam czarne i nie nażekam) dadza dobry efekt przy minimalnych kosztach. Teraz trzebatylko kupic jakisz większy peszel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... czy można gdzieś dostać oplotki takie jak te >> http://mcs.pc.pl/produkt268.html tylko że w czarnym kolorze?

Wszedzie jak patrze to mają niebieskie izielone ... ja bym chciał takie cazrniutkie jak to tagany mają.

Wiecie gdzie takie dostane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...