Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po metrze jest trening, gdzie uciekasz przed agentami i wchodzisz do budynku, nastepnie wbiegasz po pietrach i otwierają ci sie drzwi i co dalej? wchodze tam jest balkon przez ktory nie moge przeskoczyc, nadodatek nadlatuja agenci i dead bo ile mozna z nimi walczyc! Jak można prosić o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem tego typu, ze gra mi sie ladnie odpala, ale po wybraniu nowej gry nie mam obrazu, dzwiek jest ale obrazu nie mam. Monitor nie gasnie, wszyskie dialogi sa slyszalne, a jesli dam w menu zeby jeszcze byly napisy to rowniez je widze, ale samej gry nie :/ Daje ESC to menu rowniez jest widoczne. Co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy???

 

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej było napisane, że gra nie chce działac na GF4200, a że masz 4400 to pewnie problem dotyczy tego samego.

Jest to dość niezrozumiałe bo bądź co bądź GF4ti 4200-4600 mają obsługę PS chyba 1.1 więc to raczej nie wina sprzętu, a samej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No raczej tka, skoro mozna sie po menu jako tako poruszac.

Dziwne ze patcha nie wydali jeszcze ktory to poprawia (a moze sie myle?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przejściem etapu.A mianowicie z tym etapem gdzie cały dom jest poprzewracany dogóry nogami i niewiem co mam zrobić ?? Skakałem już chyba wszędzie ale nigdzie nie znalazłem Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie??

DLACZEGO ZAWSZE MOWICIE O GRACH NA PC!!??(wiem ze to forum o kompach czy o sprzecie)

P.S na kompie w matrix the path of neo jest okropna grafika

tak szczególnie na PS2;] gdzie wszystko składa się z schodków ( rozdziałka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska poradźcie coś :/...

Nie moge nic wymyślić...

Mam oryginalnego PON'a i klops...

Otóż już go przeszedłem wcześniej , ale teraz po pierwszym formacie gdy odpalam grę to i filmiki i gra tnie się niemiłosiernie :/. Jak dam alt+tab czy coś to przez chwile chodzi normalnie i zaraz znów wraca do mulenia...

Za pierwszym razem chodziło dobrze (miałem wtedy R9550 tego co jest na sprzedanie w moim podpisie) ,

po formacie to się zaczęło dziać ;/. Teraz mam 7800GT jak widać , miałem do tego czasu ze 2 formaty i za dziada to samo ;/. Próbowałem patcha 1 , patcha 2.

 

Pomożcie coś , spróbuję wszystko byle by to chodziło (Matrixa sie zachciało wrrr :D).

A tak btw. fajna taka lekka przesiadka z R9550 na 7800GT :D , śmiga aż miło wszystko full :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam mały problem, według mnie można w to pograć, ale tylko i wyłącznie jak masz pada, bo na klawie to jest wielka pomyłka, kłopot w tym, że standardowe ustawienie dla pada jest jak dla mnie fatalne a nie mogę go zmienić, wiecie może jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko mam pytanie dotyczace zbugowanego pociagu ktory jedzie na balboa station... mam go zatrzymac jak jest ''rajt-sajd up'' i gdy jest przy stacji... no ale kiedy bym nie kliknol to zawsze jest zle... moze mi ktos powiedziec o co chodzi ? po czym poznac ze pociag jest rajt sajt ap i kiedy kliknac hamulec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko mam pytanie dotyczace zbugowanego pociagu ktory jedzie na balboa station... mam go zatrzymac jak jest ''rajt-sajd up'' i gdy jest przy stacji... no ale kiedy bym nie kliknol to zawsze jest zle... moze mi ktos powiedziec o co chodzi ? po czym poznac ze pociag jest rajt sajt ap i kiedy kliknac hamulec ?

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

HINT 1

 

''right side up'' - Nie prawa strona do gory ale wlasciwa strona do gory.

 

HINT 2

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Sproboj wyjsc z waganu i spowrotem do niego wejsc. Zauwarz roznice.

Jesli zauwarzysz i polaczysz spostrzezenie z tym co napisalem u gory to dasz sobie rade jesli nie to

 

HINT 3

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wychodz i wchodz do wagonu dopuki dach (sufit, poddachowka itd) bedzie tam gdzie ma byc czyli nad toba.

Wtedy poczekaj az konduktor powie:

" Balboa Station. Watch your step " i pociagnij za chamulec.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tragicznie beznadziejna. Jak zobaczylem Neo w stroju samuraja to zwatpilem. Troche jeszcze pogralem a potem gra zostala skasowana:)

Bo jak sie ocenia gre po pierwszym levelu to tak bywa. Treningu nawet nie przeszedles a juz masz opinie wyrobiona. Trudno ale sporo straciles.

Nie wiem czemu mnie ale mnie to wkurza straszliwie jak czytam "przeszedlem 3 levele i odinstalowalem". Nie wiem czemu mam wrazenie ze duzo z tych co tu narzeka po prostu nie mogla treningu przejsc :mur: i stad takie opinie. Minie sie osobiscie gierka podobala. Szczerze to dawno nie gralem w gre ktoraby w takim stopniu przyciagnela mnie do kompa. Na goraco to nawet nie moge sie na pisaniu skupic. Naprawde goraco polecam.

 

Teraz tak w kwesti formalnej.

 

Cut-scenki NIE SA BEZ SENSU a wrecz przeciwnie tylko jak juz wyrzej pisalem trzeba znac angielski.

Wymagania sprzetowe jak na dzisiejsze czasy dosyc niskie. U mnie na karcie Radeon 9700Pro ( kupionej ponad 3 lata temu) chodzila pieknie w rozdzielczosci 1600x1200.

Zaryzykuje twierdzenie ze w tej konfiguracji chodzila szybciej niz CIV IV. Zero przyciec przez cala gre ( tzn raz przycielo podczas walki z mrowkami podpalilem jednosnie dwie

i do tego w tle bylo wielkie ogniosko).

 

Wielki plus tej gry to urzyta ironia ( NEO "Co morze nas spodkac gorszego" Morpheus " Wlasnie to "*) i pod koniec, mieliscie skojarzenia ( pewien motyw muzyczny, okularki itd) z terminatorem. Dodatkowo Bracia naprawde rzadza. Mnie cos takiego zaskoczylo, i powiedzcie ze fabula jest liniowa.

 

Wielkim plusem jest muzyka wedlug mnie doskonale pasuje i zgrywa sie z akcja.

 

Na koniec goraco polecam.

Edytowane przez _Borys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkim plusem jest muzyka wedlug mnie doskonale pasuje i zgrywa sie z akcja.

moze/chyba napewno, masz problem ze słuchem.

cytat z wp.pl .... z którym sie zgadzam w 200%

 

muzyka to jest w ”Ziarnie”, a w The Matrix: Path of Neo to się nazywa durna melodyjka złożona z pięciu dźwięków na krzyż, które spokojnie układać można z klocków w tanich programach rzekomo „muzycznych”.

az trudno zrozumiec dlaczego autorzy gry po prostu nie skorzystali z orginalnych utworów muzycznych pochodzących z filmowej trylogii Matrix'a. :mur:

muzyka w grze jest do bani, dno dna, tylko dla głuchoniemych.

czego mozna sie spodziewać po Atari ? jak zawsze, kaszany ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie jest wejscie w tym lewelu gdzie wszystko jest do gory nogami... bo zwiedzilem juz chyba cala mape i za choj tego znalezc nie moge dokladniej chodzi o Chateau

Edytowane przez Sh1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie jest wejscie w tym lewelu gdzie wszystko jest do gory nogami... bo zwiedzilem juz chyba cala mape i za choj tego znalezc nie moge dokladniej chodzi o Chateau

Musisz przechodzic przez drzwi. W pierwszym levelu w moim przypadku drzwi do nastepnego byly na tym samym poziomie na którym neo sie pojawiał (nie trzeba było sie nigdzie wspinać). Po przejściu przez drzwi cała konstrukcja się obraca i potem już musiałem sie wbijać wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze/chyba napewno, masz problem ze słuchem.

cytat z wp.pl .... z którym sie zgadzam w 200%

az trudno zrozumiec dlaczego autorzy gry po prostu nie skorzystali z orginalnych utworów muzycznych pochodzących z filmowej trylogii Matrix'a. :mur:

muzyka w grze jest do bani, dno dna, tylko dla głuchoniemych.

czego mozna sie spodziewać po Atari ? jak zawsze, kaszany ...

Stary wez sie troche opanuj ja Cie nie wyzywalem i tego samego wymagam od Ciebie. Mi sie muza podobala Tobie nie musi.

Pozwolisz ze wytlumacze Ci to na przykladzie: jedni lubia Peje czy inego zioma a inni (ja) King Crimson, Yes i Omege np.

Ale to jeszce nie powod zeby wyzywac, zwlaszcza... NO dobra mam nadzije ze zrozumiales.

Edytowane przez _Borys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...