Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

Kosa Spalinowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 sbchp250

sbchp250

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 878 postów

Napisano 11 czerwiec 2008 - 09:42

Jaka kose spalinowa mozna kupic do ok 600zł ?? Myslalem o modelach firmy AL-KO.

Czy kosy firmy NAC to badziew ??

Użytkownik sbchp250 edytował ten post 11 czerwiec 2008 - 11:38

• 0

#2 SEKS_DESTRUKTOR

SEKS_DESTRUKTOR

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 5194 postów

Napisano 11 czerwiec 2008 - 19:28

NAKi sprzedają w Castoramie wiec nie wiem jak z jakością, w każdym razie jeżeli chodzi o moją opinie na podstawie jednego egzemplarza to mogę powiedzieć, że badziew - sąsiad ma i już 3 razy oddawał na gwarancje ze względu na zatarte łożyska na wale w silniku.
  • 0

TYLKO W GUMIE ORAZ BEZ

#3 sbchp250

sbchp250

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 878 postów

Napisano 11 czerwiec 2008 - 20:52

jeżeli chodzi o moją opinie na podstawie jednego egzemplarza to mogę powiedzieć, że badziew - sąsiad ma i już 3 razy oddawał na gwarancje ze względu na zatarte łożyska na wale w silniku.

Wiec takich opini nazbieralo mi sie juz kilka... NAC definitywnie odpada... 8O
  • 0

#4 SEKS_DESTRUKTOR

SEKS_DESTRUKTOR

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 5194 postów

Napisano 12 czerwiec 2008 - 12:27

Ja od siebie mogę poradzić tak: Stiga, Still, Husqwarna, Alpina (mam już kose spalinową alpiny 6 rok i nic się z nią nie dzieje a kosze dość sporych rozmiarów ogród) Oleo-Mac chyba też jest w miarę, ale nie będzie łatwo musiał byś uskładać jeszcze ze 2 stówki. no i pytanei co chcesz tym kosić jaką powierzchnie jaką trawę i jak często bo moc silnika ma też dość spore znaczenie jedno konną kosą nie wykosisz metrowej trawy w ogrodzie bo ją zajedziesz najzwyczajniej 8O
  • 0

TYLKO W GUMIE ORAZ BEZ

#5 KAX_

KAX_

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 3171 postów

Napisano 12 czerwiec 2008 - 15:06

Ja od siebie mogę poradzić tak: Stiga, Still, Husqwarna, Alpina (mam już kose spalinową alpiny 6 rok i nic się z nią nie dzieje a kosze dość sporych rozmiarów ogród) Oleo-Mac chyba też jest w miarę, ale nie będzie łatwo musiał byś uskładać jeszcze ze 2 stówki. no i pytanei co chcesz tym kosić jaką powierzchnie jaką trawę i jak często bo moc silnika ma też dość spore znaczenie jedno konną kosą nie wykosisz metrowej trawy w ogrodzie bo ją zajedziesz najzwyczajniej 8O

Chyba Stihl... co do stihl'a to mam kose tej firmy i nie ma z nią najmniejszych problemów tylko nie wiem czy dostaniesz coś do 600zł....
  • 0

i5-4570 + Scythe Katana 3 | ASRock B85 Pro4 | Radeon HD6850 | G.Skill Ripjaws 4GB DDR3 | OCZ ModXStream Pro 500W

SSD Kingston V300 + Samsung F3 | LG IPS277L + X-Rite i1Display 2 | SB Audigy 2 ZS + Microlab SOLO 6C + Sennheiser | Logitech Ultra-Flat + MX518 + QcK| Fujitsu Siemens S6410 C2D T7500 2GB RAM |

#6 sbchp250

sbchp250

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 878 postów

Napisano 12 czerwiec 2008 - 19:32

Powierzchnia do obrobki: 1h - na tym hektarze mam porzeczki i wisnie... ciagnikiem kosze trawke... ale pod samymi porzeczkiami i miedzy wisniami musze kosa recznie... a niechce mi sie tak i chodzi o to co by ta kose reczna zastapic spalinową 8O Pole to takie moje hobby... co by sie z miasta moc wyrwac :)

Kosil bede raz na kilka tygodni... tylko w sezonie... w polowie wakacji (po sezonie) jak juz mi kombajn wytrzepie porzeczki i wisnie to kosze tylko ursus'em 360 i kosiarą.... ;)

A trawa mała... bo pryskam tez delikatenie belka od chwastów

OLEO-MAC SPARTA 25TR Na obrazku ma tylko taka mala rączke... takie rozwiazanie odpada 8O

Użytkownik sbchp250 edytował ten post 12 czerwiec 2008 - 19:43

• 0

#7 szpachla2

szpachla2

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 03 lipiec 2008 - 19:52

to bierz sztile 8O , jakis tani model. Kosiarki z castoramy i innych "sklepów" to wtopa. rozlatuje sie nawet jak nie kosisz 8O
a jak chcesz sie przedzierać przez busze, to musisz noza zalozyć, bo żyłka wymięka
  • 0
Cennk jest zakazany...

#8 sbchp250

sbchp250

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 878 postów

Napisano 09 lipiec 2008 - 20:02

Kupilem jakas siakąś firmy FLO... 2KM, w promocji za 500zł byla... dotarlem, a potem niezle w pupke dostala przez kilka dni pod rząd...
Z nozem wszystko tylko fruwa, nie ma poki co rzadnych problemow... Mam ja prawie miesiac i czesto uzywam w trudnym terenie.
Jak sie rozleci to trudno... ale sprawia wrazenie o niebo lepszego wykonania niz np. NAC itp... Bezposrednio porownalem jak chodzi w stosunku do NAC'a, ta FLO chodzi spokojniej... Do teog 2 lata gwarancji... i servis pogwarancyjny blisko..
  • 0