Skocz do zawartości
sbchp250

Kosa Spalinowa

Rekomendowane odpowiedzi

NAKi sprzedają w Castoramie wiec nie wiem jak z jakością, w każdym razie jeżeli chodzi o moją opinie na podstawie jednego egzemplarza to mogę powiedzieć, że badziew - sąsiad ma i już 3 razy oddawał na gwarancje ze względu na zatarte łożyska na wale w silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o moją opinie na podstawie jednego egzemplarza to mogę powiedzieć, że badziew - sąsiad ma i już 3 razy oddawał na gwarancje ze względu na zatarte łożyska na wale w silniku.

Wiec takich opini nazbieralo mi sie juz kilka... NAC definitywnie odpada... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę poradzić tak: Stiga, Still, Husqwarna, Alpina (mam już kose spalinową alpiny 6 rok i nic się z nią nie dzieje a kosze dość sporych rozmiarów ogród) Oleo-Mac chyba też jest w miarę, ale nie będzie łatwo musiał byś uskładać jeszcze ze 2 stówki. no i pytanei co chcesz tym kosić jaką powierzchnie jaką trawę i jak często bo moc silnika ma też dość spore znaczenie jedno konną kosą nie wykosisz metrowej trawy w ogrodzie bo ją zajedziesz najzwyczajniej 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę poradzić tak: Stiga, Still, Husqwarna, Alpina (mam już kose spalinową alpiny 6 rok i nic się z nią nie dzieje a kosze dość sporych rozmiarów ogród) Oleo-Mac chyba też jest w miarę, ale nie będzie łatwo musiał byś uskładać jeszcze ze 2 stówki. no i pytanei co chcesz tym kosić jaką powierzchnie jaką trawę i jak często bo moc silnika ma też dość spore znaczenie jedno konną kosą nie wykosisz metrowej trawy w ogrodzie bo ją zajedziesz najzwyczajniej 8O

Chyba Stihl... co do stihl'a to mam kose tej firmy i nie ma z nią najmniejszych problemów tylko nie wiem czy dostaniesz coś do 600zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia do obrobki: 1h - na tym hektarze mam porzeczki i wisnie... ciagnikiem kosze trawke... ale pod samymi porzeczkiami i miedzy wisniami musze kosa recznie... a niechce mi sie tak i chodzi o to co by ta kose reczna zastapic spalinową 8O Pole to takie moje hobby... co by sie z miasta moc wyrwac :)

 

Kosil bede raz na kilka tygodni... tylko w sezonie... w polowie wakacji (po sezonie) jak juz mi kombajn wytrzepie porzeczki i wisnie to kosze tylko ursus'em 360 i kosiarą.... ;)

 

A trawa mała... bo pryskam tez delikatenie belka od chwastów

 

OLEO-MAC SPARTA 25TR Na obrazku ma tylko taka mala rączke... takie rozwiazanie odpada 8O

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bierz sztile 8O , jakis tani model. Kosiarki z castoramy i innych "sklepów" to wtopa. rozlatuje sie nawet jak nie kosisz 8O

a jak chcesz sie przedzierać przez busze, to musisz noza zalozyć, bo żyłka wymięka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jakas siakąś firmy FLO... 2KM, w promocji za 500zł byla... dotarlem, a potem niezle w pupke dostala przez kilka dni pod rząd...

Z nozem wszystko tylko fruwa, nie ma poki co rzadnych problemow... Mam ja prawie miesiac i czesto uzywam w trudnym terenie.

Jak sie rozleci to trudno... ale sprawia wrazenie o niebo lepszego wykonania niz np. NAC itp... Bezposrednio porownalem jak chodzi w stosunku do NAC'a, ta FLO chodzi spokojniej... Do teog 2 lata gwarancji... i servis pogwarancyjny blisko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...