Skocz do zawartości
Electron

Jak mozna wybielic sobie zęby???

Rekomendowane odpowiedzi

1. Paski white strips czy jak im tam

2. Zglosic sie do pozadnego dentysty na wybielanie

 

Obie formy dosc drogie i nie "na stale"

 

A najlepiej, to myc 2-3 razy dziennie zeby, jeszcze lepiej to elektryczna szczoteczka.

 

btw. Grzechu jak to czytasz, to ja tu nie wpadlem ot tak z nikad, forum czytam od jakis 3 lat, wiec prosze, nie miej zlego zdania o mnie, twoje przypuszczenia sa uzasadnione, bo dopiero przed napisaniem swojego topicu - ktory nie wiedziec czemu zostal zamkniety - zarejestyrowalem nowego nicka, mam nadzieje, ze zablokowanie mojego topicu nie wynikalo z tego, zedopiero co sie zarejestrowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lenie. Żadne paski! Brać szczoty w łapy i do gęby. Nie wiem jak Wam, ale mi się lepiej myję zęby normalną szczoteczką niż elektro. Ktoś używa tych White Stripsów, bo z tego co widać na reklamie to się wybielają tylko górne zęby i tylko przód.

 

IMHO chyba że ktoś pokazuje tylko górną część szczęki :)

 

Electron - jakąś laskę wyrwałeś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Szczoteczka w ruch!

Ja zarobiłem pół roku temu swoje pierwsze dwie plomby i się wkurzyłem. Od kilku miechów myję po 3-4 razy dziennie zęby i rzeczywiście widać poprawę! Zwłaszcza tylne, trzonowe strasznie miałem usyfione, a teraz wszystko piknie :)

Aha, i myję najzwyklejszą, prostą szczoteczką - wszystkie Oral-B i inne superhiper po 10-15 zeta, po 3 tygodniach są tak powyginane, że raniły mi dziąsła, a różnicy w ogóle nie ma. Za to pasta Blend-a-med Complete 7 ;).

 

Co do wybielania to w Formie właśnie pisali, że do wybielania trzeba mieć zęby w idealnym stanie - tzn. wszystkie ubytki, dziurki itp. muszą być dokładnie pozalepiane (także w wypadku White Strips), bo związki zawarte w "wybielaczach" mogą uszkadzać zęby.

Poza tym to jest raczej nie opłacalne, bo daje to efekt na 3-4 miesiące :/.

Bardzo drogie zabiegi u dentystów dają max efekt na 1-2 lata.

 

Także, szczoteczki w ruch panowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Szczoteczka w ruch!

Ja zarobiłem pół roku temu swoje pierwsze dwie plomby i się wkurzyłem. Od kilku miechów myję po 3-4 razy dziennie zęby i rzeczywiście widać poprawę! Zwłaszcza tylne, trzonowe strasznie miałem usyfione, a teraz wszystko piknie :)

Aha, i myję najzwyklejszą, prostą szczoteczką - wszystkie Oral-B i inne superhiper po 10-15 zeta, po 3 tygodniach są tak powyginane, że raniły mi dziąsła, a różnicy w ogóle nie ma. Za to pasta Blend-a-med Complete 7 ;).

 

Co do wybielania to w Formie właśnie pisali, że do wybielania trzeba mieć zęby w idealnym stanie - tzn. wszystkie ubytki, dziurki itp. muszą być dokładnie pozalepiane (także w wypadku White Strips), bo związki zawarte w "wybielaczach" mogą uszkadzać zęby.

Poza tym to jest raczej nie opłacalne, bo daje to efekt na 3-4 miesiące :/.

Bardzo drogie zabiegi u dentystów dają max efekt na 1-2 lata.

 

Także, szczoteczki w ruch panowie :D

White Strips jest dobre dla grzecznych panienek, dla hardocowców polecam Domestos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Grzechu jak to czytasz, to ja tu nie wpadlem ot tak z nikad, forum czytam od jakis 3 lat, wiec prosze, nie miej zlego zdania o mnie, twoje przypuszczenia sa uzasadnione, bo dopiero przed napisaniem swojego topicu - ktory nie wiedziec czemu zostal zamkniety - zarejestyrowalem nowego nicka, mam nadzieje, ze zablokowanie mojego topicu nie wynikalo z tego, zedopiero co sie zarejestrowalem.

Od 3 lat mówisz :?: coś mi tu nie gra, ale ok. A wracając do tego co napisałeś - ja do ciebie nic nie mam tylko, że po twoim nicku można było wywnioskować, że użyjesz forum tylko i wyłącznie do swojego tematu, a czego nie lubię to już wiesz :wink: A to, że dopiero się zarejestrowałeś nie ma nic do tego, że twój topic został zamknięty :? tylko chodzi o to, że mogłeś to dać w innym temacie o podrywaniu, który już istniał, a nie zakładać osobny topic - ja też w tamtym temacie o podrywaniu zwróciłem się z prośbą, która poniekąd odbiegała od głównego tematu.

Pozdro i NO OFFENCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat mówisz :?:  coś mi tu nie gra, ale ok.

Wydawalo mi sie, ze napisalem od roku (dokladniej to od kwietnia, kiedy to powstalo owo forum i dobrze bo stare sie zle czytalo).

 

Ale co do tematu.

 

mikaleus: hehe dwie plomby, chcialbym miec tylko tyle, ale z powodu zaniedban w przeszlosci (moich cyz rodizcow, co za roznica), to mam jakies 6 albo cos kolo tego. Na obu dwojkach, na jedynce, na dwoch ostatnich i jeszcze jedna gdzies sie znajdzie, jesli nie wiecej. I nie pytac mnie jak to sie stalo, ogolnie zeby mam bardzo dobrej hmmm jakosci ? ale chodzby zeby byly najlepsze, to trzeba dbac o nie, zeby nie byly dziurawe i zeby byly w miare biale - szczotkowac !

 

 

Co do wybielania to jeszcze jedna rzecz - po wybieleniu trzeba wymienic wszystkie plomby - dopasowac na nowo kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Szczoteczka w ruch!

Ja zarobiłem pół roku temu swoje pierwsze dwie plomby i się wkurzyłem. Od kilku miechów myję po 3-4 razy dziennie zęby i rzeczywiście widać poprawę! Zwłaszcza tylne, trzonowe strasznie miałem usyfione, a teraz wszystko piknie :)

Aha, i myję najzwyklejszą, prostą szczoteczką - wszystkie Oral-B i inne superhiper po 10-15 zeta, po 3 tygodniach są tak powyginane, że raniły mi dziąsła, a różnicy w ogóle nie ma. Za to pasta Blend-a-med Complete 7 ;).

Co do wybielania to w Formie właśnie pisali, że do wybielania trzeba mieć zęby w idealnym stanie - tzn. wszystkie ubytki, dziurki itp. muszą być dokładnie pozalepiane (także w wypadku White Strips), bo związki zawarte w "wybielaczach" mogą uszkadzać zęby.

Poza tym to jest raczej nie opłacalne, bo daje to efekt na 3-4 miesiące :/.

Bardzo drogie zabiegi u dentystów dają max efekt na 1-2 lata.

 

Także, szczoteczki w ruch panowie :D

a jaka twardosc???

bo faktycznie medium strasznie szybko sie rozwalaja - dlatego uzywam HARD - niedosc ze czysci lepiej to i dziasla mozna przyzwyczaic do twardej pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze zeby nie tylko msza byc biale ale i mocne. Dlatego nalezy wspomagac sie wszelkimi produktami zawierajacymi wapn (mleko danonki :P) czyli generalnie wszelkiej masci nabialem. Szczegolnie wazne dla ludzi ktorzy nie ukonczyli jeszcze 18-19 roku zycia. W tym czasie osteoblasty sa najbardziej aktywne (rowniez z powodu wydzielania przez narzady plciowe duzej ilosci hormonow) i maksymalna gestosc kosci uzyskana w tym czasie staje sie bariera po zakonczeniu okresu dojrzewania. Bo po tym czasie gestosc kosci nie moze wskoczyc na wyzszy poziom (spadek aktywnosci osteoblastow), a jedynie na nizszy (bron was przed tym bog!!! ==> osteoporoza). Dlatego jedzcie duzo nabialu poki mlodzi jestescie (ja bez przerwy zywie sie serkami, jogurtami,deserami,platkami,tluste mleko itp.). A im bardziej starsi tez jedzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ja też ciągle jakieś jogurciki, serki, jajeczka ;), mleczko itp.

A jeśli mleko to tylko pasteryzowane, a nie UHT ;).

Dobrze mowi !!! I koniecznie tluste ==> w chudym mleku Ca sie slabo rozpuszcza i taki napoj staje sie kompletnie bezwartosciowy. Ja polecam mleko hej (TAKIE MLEKO ZE HEJ !!!! (3,8% TŁUSZCZU))

 

A co dotej pasteryzacji to racja. Chociaz UHT tak naprawde tez jest pasteryzacja. Czym sie rozni ? UHT = Ultra High Temperature. Proces pasteryzacji przebiega w wysokiej temp (o ile dobrze pamietam to chyba 80* C) i bardzo krotko. Natomiast zwykla pasteryzacja przebiega w nizszej temp (chyba ~40* jesli sie myle to prosze mnie poprawic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra w warszawie wybielala, zaplacila 600 zeta. tylko ze ona nie ma pruchnicy i myje zeby 3 razy dziennie. dlatego ze nie bylo juz nic do robienia z zebami to dla satysfakcji postanowila se wybielic. Efekt jest widoczny, ma teraz zeby jak laski z okladek playboya.

ona jest zadowolona, wiec kto ma kase to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pasków wybielających - MOja dziewczyna dostała takie paski od znajomej.Urzywała je chba za 5 dni i potem tylko zęby napier.dal.ały :lol: Ja nataomiast nałożyłem je tylko raz i już moje zęby powiedziały dość :!: :lol: Także ostrożnie z nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...