Skocz do zawartości
Jacek198

Czy są jakies kobiety na forum ??

Rekomendowane odpowiedzi

Nima :( (początkowo myślałem, że bruce w jego wcześniejszym avatarze to jakaś dziołszka, ale troche szpetna bez obrazy) a szkoda:(

Eh kobitki chyba wolą bawić się w mamuśke und tatuśka (tyle młodych kobiet z wózkami zasówa) niż bawić się przy kompie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima :( (początkowo myślałem, że bruce w jego wcześniejszym avatarze to jakaś dziołszka, ale troche szpetna bez obrazy) a szkoda:( 

Eh kobitki chyba wolą bawić się w mamuśke und tatuśka (tyle młodych kobiet z wózkami zasówa) niż bawić się przy kompie :(

ja też tak myślałem jak zobaczyłem avaltar ale jak przeczytałem nicka to wiedziałem że brusik to nie kobita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima :( (początkowo myślałem, że bruce w jego wcześniejszym avatarze to jakaś dziołszka, ale troche szpetna bez obrazy) a szkoda:( 

niech to tylko bruce przeczyta :lol:

hehehe juz widze oburzenie brucea hahaha :D :lol:

bruce ty dziewczynko :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima :( (początkowo myślałem, że bruce w jego wcześniejszym avatarze to jakaś dziołszka, ale troche szpetna bez obrazy) a szkoda:( 

niech to tylko bruce przeczyta :lol:

nie ma sie co burzyc tez tak myslalem ,ale zeczywisice nick mi dal do myslenia, pote mmyslale m ze moze jest les i jakies meskie imiona przybiera no ale coz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Weronica, ale pisze wyjątkowo żadko, i faktycznie ma różowy podpis :roll:

I była jeszcze jakaś panna z Kyro2, ale nie pamiętam nicka...

Miope, jak tam na naszym seksitowskim forum ;) ?

 

Aha, jest jeszcze żona Arkadego, która loguje się czasem jako on... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe dlaczego zawsze piszesz jako facet?

Jak dajesz wyświetlanie wszystkich postów, to jak cos było cytowane, to nie odróżnia sie to od tekstu autora postu.

 

 

Kobiet tu raczej nie przyciąga - ale za to na czatach jest ich pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe dlaczego zawsze piszesz jako facet?

Jak dajesz wyświetlanie wszystkich postów, to jak cos było cytowane, to nie odróżnia sie to od tekstu autora postu.

Na tym bazowalem i i nie wiedzialem o tym, :oops: wiec przepraszam, jesli urazilem kobiete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli trafi się tu jakieś prawdziwe foto to temat powinien zostać przyklejony :lol: a moze wogóle topić jakiś typu cała prawda o mnie ?? :lol: każdy by walną swoją podobizne rozsądnych rozmiarów, żeby nie było za dużo śmiecia :lol: i żeby nie straszyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...