Skocz do zawartości
leox

osprzęt do FPP

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dopiero zaczynam zabawę w shotery fpp po necie/ zwłaszcza CS:S/ i wiem ze nie tylko dobre połączenie z netem ma znaczenie , ale również osprzęt - chodzi mi szczególnie o myszki. dobrte podkładki itp sprzęt . o słuchawkach juz czytałem. /co mozecie doradzic - jaki model wybrac .thx za wypowiedzi w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden sprzęt nie zastąpi skilla. Ja sie przesiadałem z jakies myszki a4tech na mx700 + icemat i kolosalnej różnicy nie widze. Jedynie w wygodzie. Klawe mam jakąś zwykłą i git.

Do tego nie gram na słuchawkach ale na głosnikach. Na DFI to mi sie świetnie grało bo DFI ma super dźwięk, niestety na ic7 już znacznie gorzej, nie potrafie usłyszec kroków przeciwnika itp.

 

Tylko skill, sprzęt wiele Ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sluchawek to imo nie ma sensu kupowac jakiegos szitu typu platronics tylko dlatego ze sprzedaja to na h4g czy cos i reklamuja jako sluchawki do gier, lepiej kupic jakies dobre sluchawki audio i mikrofon za 20 zl... ale w css dzwiek jest do bani wiec i tak tam specjalnie sie nie przydadza o ile chcesz je kupic z mysla o tej jednej grze ;) Co do myszki to wazne zeby sie nie gubila, nie miala wstecznej akceleracji i dobrze lezala w rece (to bardzo wazne, wczesniej mialem mx500 ale po przesiadce na diamondbacka czuje spora roznice na + ). Podkladke najlepiej wybrac z polecanych przez ludzi posiadajacych dana mysz ;) zalezy tez czy chcesz grac ze skatezami czy bez ( o ile chcesz miec dlugotrwala podkladke na ktorej slizgi nie beda sie za szybko scieraly to wez jakas lepsza szmate )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam myszki serii MX

do tego dowolny pad z tego linku z recenzjami ...

ewentualnie jakieś ślizgi

 

no i najważniejsze ...

koledzy zapomnieli napisać bo może to dla każdego z nich oczywiste.

konieczny wydatek to +/- 50 pln na Steel Gaming Glove - link

 

bez takiej rękawicy ciężko sie gra - zero kontroli nad szybkimi optykami na śliskich padach, nadgarstek wysiada po 10 min. gry - pady pocą sie i grać sie nia da ...

 

bez takiej rękawicy ani rusz - warto wydać te 50pln ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz troche z tym? Ja gram godzinami w coda i mimo że ręka mi sie poci (szczególnie w lato) to jakos spadku kontroli nie zauważam. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie grania w rękawiczce. Najlepiej to cały strój do paintballa założyć <lol>*

 

*joke oczywiście <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i najważniejsze ...

koledzy zapomnieli napisać bo może to dla każdego z nich oczywiste.

konieczny wydatek to +/- 50 pln na Steel Gaming Glove - link

 

bez takiej rękawicy ciężko sie gra - zero kontroli nad szybkimi optykami na śliskich padach, nadgarstek wysiada po 10 min. gry - pady pocą sie i grać sie nia da ...

 

bez takiej rękawicy ani rusz - warto wydać te 50pln ;]

hahahahaha :) a tego wolal bym nie komentowac ;) lepiej popatrz na opinie ludzi na h4g co do takiej rekawicy :lol: same negatywy ;) widziales kogos lepszego grajacego w takim czyms? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze że są tu problemy ze zrozumieniem podtekstu ;]

 

proponuje zapoznac sie ze słownikiem i terminem "ironia" ;]

hehe:) faktycznie nie zauwazylem w tych slowach podtekstu ;).... i dalej nie zauwazam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szmacianka , najlepiej czarna - 5zl

myszka optyczna renomowanej firmy -xxx zł

stanie sie pro gejmerem- bezcenne

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

mi tam szmaciak podkladek wystarcza;]

a myszka a4techa też zła nie jest.....

wystarczy mieć w sobie to COŚ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mx310 i steel pada Qck

i moge polecic chociaz myslalem ze ten Qck troche lepszy poslizg bedzie mial :-)

ALE dla osob ktore graja na niskim sens bedzie ok jest jak dla mnie idealnego rozmiaru a Qck+ to juz.... przesada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze że są tu problemy ze zrozumieniem podtekstu ;]

 

proponuje zapoznac sie ze słownikiem i terminem "ironia" ;]

To dlatego że każdy planuje ile flach kupić na sylwka i nikt sie specjalnie nie zastanawia nad tym co czyta :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 RULEZZZZZZZZZZ MX'to szajs, bardzo lubi gdy dłoń sie poci i ładnie przy niej ręka napierdziela po 10 minutowej grze o ile się ją obejmie a z IE 4.0 gra się z przyjemnością, reka sie nie poci i nie boli :)

 

Dołączona grafika

 

a co do podkładki to zajebisty jest zwykły szmaciak za 3/4zł :) chyba, że grasz na małym sensie to kup icemata lub stellpada ale cena tych podkładek jest kosmiczna!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 RULEZZZZZZZZZZ MX'to szajs, bardzo lubi gdy dłoń sie poci i ładnie przy niej ręka napierdziela po 10 minutowej grze o ile się ją obejmie a z IE 4.0 gra się z przyjemnością, reka sie nie poci i nie boli :)

 

Dołączona grafika

 

a co do podkładki to wtorbęjeżysty jest zwykły szmaciak za 3/4zł :) chyba, że grasz na małym sensie to kup icemata lub stellpada ale cena tych podkładek jest kosmiczna!

 

Pozdrawiam

HAHAHAHAHHA ty chyba MXa w łapie nigdy nie miałes!! Ja osobiscie grałem na IE 3.0 IE 4.0 i MX510!! Najlepsze z nich to IE 3.0 i MX510!!! Podkładke to Qpada a słuchawki Sennheisery PC150(bija na głowe platrony audio 90)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0 RULEZZZZZZZZZZ MX'to szajs, bardzo lubi gdy dłoń sie poci i ładnie przy niej ręka napierdziela po 10 minutowej grze o ile się ją obejmie a z IE 4.0 gra się z przyjemnością, reka sie nie poci i nie boli :)

 

N/C :lol: :lol: :lol: widaćze nie miałeś mx-a tylko cos sobie zmyślasz. No chyba ze jesteś leworęczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna szmacianka. Wystarcza patelnie teflonowe, pare zlotych i gotowy pad ;] Za male pieniadze, doskonaly pad.

 

Myszka, hmm, mam A4 Tech Opto 315. Czasami gubi sie, ale trudno ;] Wazne ze mi dobrze lezy w lapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...