Skocz do zawartości
Slayer

Chodzone Bijatyki X_x

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio gram wyłącznie w Punishera :) Moim zdaniem jest niedoścignionym wzorem tak graficznym ( 12 lat i dalej wygląda atrakcyjnie- żywy komiks :)) jak i rozbudowaną pod względem wykorzystania interaktywności ( tj. środków masowego zniszczenia np. kszesła, pianina itp. ;))

Cadilacs and Dinosaurs jednak się mocno zestarzało :(

Armored Warriors- przyjemna gra, jak ktoś lubi takie klimaty ( Mechy :))

seria Dungeon and Dragons- mi osobiście się nie podoba- za długa, trudna i monotonna. Na to się kiedyś mówiło RPG ( co na to ortodoksi, dla których Diablo to zwykła sieka? :D )

Captain Commando- mordoklepka jak inne, mumia rządzi :D

Final Fight- też sie zestarzała..już nie to co kiedyś, za mało rozbudowana i ta animacja :?

Knights of the round- najlepsza w klimatach średniowiecza, oprawa średnia ale wystarczy.

The King of dragon- najlepsza w klimacie fantasy. Elfik rządzi ;)

Wariors of Fate też fajny jest nadal, ale do Punishera nie podchodzi ;)

 

Co byście polecili w tym gatunku? :rolleyes: Może powstało już coś fajnego w 3D ( od Fightin Force na nic ciekawego nie trafiłem)

 

PS- chodzi mi głównie o gry, w których można okładać oponenta wszystkim, co nawinie się po ręke ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cadillac and dinosaurs to była gra mojej mlodości na ktora wszystkie hajsy na koloniach przepuszczałem. a teraz murwa mac nic na pieca nie wychodzi fajnego i nawet nie ma komu obic gebe(wirtualnie ofkors)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabułe (hehe...) - zły facet porwał blondynke, Ty ją musisz uratować...

Do wybory: Czarnoskóry bokser (?), Biały blondyn na jeża - żołnierz (?) i z dłuższyi włosami zapaśnik (?)...

Nie wiem przez ile "t".. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam już ją :D Trochę stara, ale oprychów trzeba pobić ;) Grałem w to kiedyś..tak lekko 10 lat temu :lol:

PS- nie pamiętam, ale w tej grze skakać chyba nie da się?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie Vendetta :) Sam grałem na automatach ehhhh fajno było..... Na dwie osoby jedna 3mała kolesi druga prała (eee chyba), ale na pewno waliło się łańcuchami, skrzynkami, bejzbol chyba był, na motorach jeździli LUX gra :) Podajcie na prv strony i co trzeba mieć do tych emu, to też moja przeszłość ;) Raz mi pasek skórzany skasowali w salonie na dworcu w K-cach :(

Aha, jeszcze Turtlesy były chodzone - automat na 4rech stał na dw. w Sosnowcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Na 4 to wyszlo full gierek wrakowych.Np The Simpsons Turtles czy niesmiertelny Bomberman w ktorego gramy po dzis dzien.Oczywiscie najlepszy jest wrakowy bo ten na peceta czy na emu N64 to kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby ten Viligate :| Wymienione wcześniej tytuły masakrują "to coś" :P Skinheaddzi porywają blądynę, a atakują mnie pankowcy :lol:

Vendette przeszedłem już z 10 razy :D Super gra, tylko krótka i cholernie trudna. Żyć tracę na przejście ze 20, a Punishera przechodzę 1 kredytem , a Cadilaca 2 :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Aja polecam goraco Dark Seal'a 1 i 2 a zwlaszcza 1.Moze to nie jest calkiem bijatylka ale swietna chodzaona gierka wrakowa X X

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak sie nazywała taka gierka z automatów, chodzone mordobicie, trójwymiarowa grafa, coś jakby od Segi, po statku sie łaziło (jakby jakaś misja), dość nowa? Na pewno graliście, były tam spluwy, można było podnosić tasaki itp.

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to nie Spike Out. Gierka o której mówię jest nowsza niż np. Cadillacs & Dinosaurs :), ale nie aż tak nowa.

 

Na pewno ktoś w nią grał. Były tam takie jakby zdarzenia, gdzie trzeba było ruszyć gałką, albo klepnąć w przycisk. Na przykład biegło się korytarzem i jak w odpowiedniej chwili, gdy pojawił się typ, daliśmy KICK, to nasz ziomek rozwalał go jednym kopem, w przeciwnym razie trzeba było walczyć. W innym miejscu, jak się wspinało po drabinach na górę, to z góry zjeżdżały jakieś windy i trzeba było w odpowiedniej chwili ruszyć w prawo/lewo, żeby nie zginąć. W mesie bossem był kucharz, ogólnie były fajne bazooki, takie jakby "czarne skrzynki". Niemożliwe, że tylko ja w to grałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz z innej beczki :)

 

Nie wiem czy pamietacie , ale byla na automaty taka zajebiaszcza koszykowka , gralo sie 3 na 3 na takim osiedlowym boisku , jak sie rzucilo dwa kosze to sie special aktywowal . Stracilem na tym chyba z 200zl :lol: (zetony po zeta)

 

Prosze was powiedzcie mi co to moze byc , bo mam na twardym 600mb romow i nigdzie tego nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to nie Spike Out. Gierka o której mówię jest nowsza niż np. Cadillacs & Dinosaurs :), ale nie aż tak nowa.

 

Na pewno ktoś w nią grał. Były tam takie jakby zdarzenia, gdzie trzeba było ruszyć gałką, albo klepnąć w przycisk. Na przykład biegło się korytarzem i jak w odpowiedniej chwili, gdy pojawił się typ, daliśmy KICK, to nasz ziomek rozwalał go jednym kopem, w przeciwnym razie trzeba było walczyć. W innym miejscu, jak się wspinało po drabinach na górę, to z góry zjeżdżały jakieś windy i trzeba było w odpowiedniej chwili ruszyć w prawo/lewo, żeby nie zginąć. W mesie bossem był kucharz, ogólnie były fajne bazooki, takie jakby "czarne skrzynki". Niemożliwe, że tylko ja w to grałem :(

1259982[/snapback]

nie do konca mi sie zgadza z Twoim opisem ale lwia czesc owszem ;] tytul to Die Hard Trilogy.

 

HeatFighter: AFAIK mowisz o Street Hoops na Neo Geo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się!! :mrgreen:

 

Dokładnie chodziło mi o gierkę DIE HARD ARCADE, wydana na Segę Saturn w 1996 roku. Akcja chyba odgrywa się jednak w wieżowcu. Jest też na MAME, ale ten rom, co mam, nie działa :cry: No nic, kto szuka, ten znajdzie. B)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jest też jej ulepszona wersja p.t. DYNAMITE COP. wydana na Makarona w 1998 roku (albo to podobna gra) i w tą pewnie też nie jeden z nas ciął na automatach albo konsoli :D Tym razem akcja dzieje się na statku i te dwie gierki mi się pomieszały :razz:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx wunat :) o to mi chodzilo

 

A tak OT to activison ma wlasnie taka gierke ale nie wiem czy jest na pieca , widzialem screeny z psxa i calkiem ciekawie to wyglada , cos ala urban freestyle tyle ze nie pilka nozna tylko basket :)

 

EDIT: tutaj mozna znalesc duzo romow http://www.coolrom.com/ :legal: if not edit please :blink:

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...