Skocz do zawartości
msn

Gta Case Mod + Wc Update 08.12.2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kiedyś wpadłem na pomyśł zrobienia obudowy lekko inspirowanej serią Grand Theft Auto.

 

Kupiłem przedwczoraj big towera i zacząłem modzić.

Na boku wyciąłem znaczek Rockstar - poniżej dorzucam poglądowy rysunek z painta jak to mniej więcej wygląda. Nie mam na razie dostępu do aparatu, ale jak tylko go skombinuję to wrzucę fotki.

 

Dołączona grafika

 

 

 

Już niedługo update ze zdjęciami.

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto tak bardzo oczekiwane fotki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Muszę przerobić obudowę na ATX,

 

Dołączona grafika

 

Tutaj będzie szybka, przez którą będzie widać dysk. Chcę założyć tam diody - kiedy dysk będzie pracował będzie włączało się podświetlenie.

Wie ktoś gdzie mogę kupić uszczelkę typu H ?

 

p.s. Soker masz jeszcze do sprzedania tego Nukleona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z frontem ? moze na froncie zrób małe logo i ładnie podświetl diodami, i napisz Grand Theft Auto czcionką z gry.

 

btw. niegłupi pomysł z tym logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki pomyśł żeby wyciąć na froncie kawalek plastiku i wstawic tam pleksę, potem wyciac szablon "grand theft auto" na ploterze i zamalować resztę tak, żeby napis był podświetlony.

 

Jutro będę mail torchę czsu to napiszę co zamierzam zrobić przy budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - czym wyciąłeś to okno? Dremelkiem czy inna metoda?

Części zaokrąglone dremelkiem firmy toya :D , a długie proste wyżynarką, potem wyszkifowałem kątówką.

post-103804-1144446286.jpg

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malkstons chodzi mi o to zeby w blasze wyciąć dookoła litery i gwiazdy. srodek podswietlic i swiatlo bedzie przenikalo przez szczeliny. moim zdaniem fajny efekt i będzie bardziej widoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. ciekawey cz prócz okna stylizowanego na gta bedzie coś tam jeszcze..

jesli nei to mamy przypadek z kolejnym powarzaiem wzorca typu katoda+okno.. ale czy prześciganie się w wymyśleniu coraz to nowego wzoru okna odróżnia ten mod od innego czymś szczególnym? Chyba tykko w nielicznych przypadkach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zamierzam zrobić:

 

- w otwór na górze wstawić szybę – pod nią dysk. Dysk będzie podświetlany diodami sygnalizującymi jego pracę

 

- na przodzie obudowy chcę wyciąć kawałek plastiku i wstawić tam pleksę nakleić tam napis grand theft auto czcionką z gry i zamalować potem oderwać tak żeby po podświetleniu napis świecił.

 

- pod obudową chcę zrobić z pleksy zbiornik do WC – pomaluję go na kolor obudowy i zostawię jakieś napisy – pod zbiornikiem przykleję katodę UV, a do wody wleję płyn UV tak żeby woda w nim ładnie świeciła.

 

- Na bocznym oknie (Znaczku Rockstar) namaluję z szablonu kilka małych napisów GTA lakierem UV, tak aby świeciły w świetle katody.

 

- Będę musiał zrobić kilka paneli które też będą miały jakieś motywy z gry.

 

Miałem jeszcze kilka pomysłów ale w tym momencie wyleciały mi z głowy jak tylko sobie przypomnę lub coś nowego wymyślę to od razu wrzucę to na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...