Skocz do zawartości
Martinii

X800xt Czy 6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

po 2 latach siedzenia na forum wstydziłbys sie zadawac takie pytania  :wink:

1715284[/snapback]

No wlasnie mialem nadzieje, ze nikt tego nie zauwazy :P No ale wiesz, jak w gre wchodzi taka kasa, to wole sie rozeznac...

 

Ja bym się wstrzymał z zakupem. Poczekaj na coś z serii x1000

1715321[/snapback]

Seria x1000 bedzie na AGP...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 GT bliżej jednak do X800XL niż do X800XT. XT jest zdecydowanie silniejszą kartą. Jednakże zabawka nvidii ma przewagę wsparcia SM 3.0 ( choć jak się ktoś uprze "bloom" od Ati nie jest wcale gorszy). Mając te dwie do wyboru wziąłbym X800XT albo.... za podobne pieniądze kupił sporo silniejszy GF 7800 GT. Choć z drugiej strony pakowanie 1,5k w kartę, gdy za rogem czai się nowa generacja nie jest chyba najcudowniejszym wyborem. Moze jednak skierowłbyś swoją uwagę ku jakiemuś X800 GTO? Kręci się wybornie,a kosztuje ledwie koło 700 zł...

 

Widzę jednak, że na przeszkodzie stoi fakt, ze chcesz mieć coś na AGP. Chyba czas na zmianę sprzętu, bo IMHO kupno tak drogiej karty na AGP jest totalnie bezsensownym pomysłem....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie karte na taka platforme jaka mam w podpisie - czyli na AGP. Hanu, gdzie X800GTO? Nie widzialem nigdzie takiego modelu...

 

PS. Jest ten X800GTO, ale na PCI-E... Odpada.

 

PS. 1. Mam takie fundusze jakie mam. Chcac przejsc na platforme A64 (biorac pod uwage DOBRE podzespoly) ile bede potrzebowal...?

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale po co masz dawac 1500zl za 6800gt skoro za cos ponad 800zl masz na allegro 6800LE z gwara na moda na 16 potokow i 6 verteksow, czyli dostajesz 6800GT za pol ceny :) A ile kasy zostaje na browary :D

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie karte na taka platforme jaka mam w podpisie - czyli na AGP. Hanu, gdzie X800GTO? Nie widzialem nigdzie takiego modelu...

 

PS. Jest ten X800GTO, ale na PCI-E... Odpada.

 

PS. 1. Mam takie fundusze jakie mam. Chcac przejsc na platforme A64 (biorac pod uwage DOBRE podzespoly) ile bede potrzebowal...?

1715460[/snapback]

 

Bierzesz pod uwage grafe za1800PLN ...

Zastanów się - kupujesz X800GTO na pCIE (za ok 800) - zostaje 1000

Akurat tyle żeby Kupić A64 (dobre mobo i np venice 3000+)

jak dobrze sprzedasz aktualne mobo,proca i grafe to jeszce ci kupa szmalu zostanie (albo na dokładke dolepszej grafy - np 7800GT za ok 1400)

Ja bym się nie zastawnawiał ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz pod uwage grafe za1800PLN ...

Zastanów się - kupujesz X800GTO na pCIE (za ok 800) - zostaje 1000

Akurat tyle żeby Kupić A64 (dobre mobo i np venice 3000+)

jak dobrze sprzedasz aktualne mobo,proca i grafe to jeszce ci kupa szmalu zostanie (albo na dokładke dolepszej grafy - np 7800GT za ok 1400)

Ja bym się nie zastawnawiał ...

1715623[/snapback]

Ja wlasnie podszedlem od drugiej strony do "problemu" - kupielm mocna karte na AGP wlasnie po to, zeby nie zmieniac platformy na A64/PCI-E... bo wtedy co chwila bym cos dokupywal, zmienial i kase w to ladowal.

Ale faktycznie 1800zl na taka karte to nieporozumienie - lepiej szukac chocby na allegro - jakiegos X800Pro VIVO i samemu zrobic sobie X800XT(PE)

Ja kupilem Sapphire'a X800XT PE od jednego z forumowiczow - teraz mam juz wszystko co chcialem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...