Skocz do zawartości
msn

Polak Mądry Po Szkodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziasiaj kumpel przysłał mi to zdjęcie:

LINK

Myślę, że komentarz jest zbędny... :D

Wow!!!!!!!! :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: Nie wiedzielem ze tak można!! :D :D :D :D :D Jednym słowem inwencja twórcza człowieka nie zna granic..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o k!#$%a, ale kooooooooooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ile on mial lat? czy wyglądał jakby był na coś chory? np zespół Downa? czy wykazywał wyrażne ślady postępującego debilizmu? w życiu czegoś takiego nie widziałem, ale kolo sobie klime zamontował, z drugiej strony 2 miechy i nic!!!! dla mnie rzecz niepojętna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten co skladał ten zestaw był niesamowitym tępakiem i idiotą, że tacy się rodzą, pod sciane i rozczelać lub co najmniej wykastrowac aby nie płodził więcej takich dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZOK!!!!!!

 

Ale pytanie moje jest takie jakim cudem procek wytrzymal az tyle??????????????????????? To jest az nieprawdopodobne!!!!!!!! No coz bez komentarza!!! :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEGA LOL :blink: :blink: :blink: Szkoda ze jeszcze grafy nie próbował w PCI wcisnąć. Był kiedyś przypadek, że ktoś nie mógł włożyć grafy tak jak trzeba było (bodajrze grafę agp2x w agp8x) i wsadził śledziem do wnętrza komputera, a potem się pytał na forum czy wszystko dobrze podłaczył bo mu nie chciało działać :lol:

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZOK!!!!!!

 

Ale pytanie moje jest takie jakim cudem procek wytrzymal az tyle??????????????????????? To jest az nieprawdopodobne!!!!!!!! No coz bez komentarza!!! :-P

intel ma diode termiczną i kiedy ma 90*C sie wyłacza no ale już dioda nic nie dała stało sie to co powino :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZOK!!!!!!

 

Ale pytanie moje jest takie jakim cudem procek wytrzymal az tyle??????????????????????? To jest az nieprawdopodobne!!!!!!!! No coz bez komentarza!!! :-P

zgadzam się :D to jest nierealne

imho jakiś wałek :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor moze pracowac bez radiatora- poszukajcie filmiku na Toms Hardware.

Ale wtedy procesor obniza swoje taktowanie. Swoja droga musialo byc naprawde niskie, procesor nie powinien wydzielac wiecej jak 5W. Tyle rozproszy oslonka procka przy zachowaniu temp. na poziomie 50-70 st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...