Skocz do zawartości
Gość mariush190

Mobo S478 Na Pci-e!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariush190

Witam!

Składam sobie zestaw na s478, potrzebuje płytę pod ten socket, ale musi mniec pci-express, poniewaz mam grafe x550 (pozostałosci po starym kompie, gdzie zepsułem procka).

Popsułem mojego semprona na s754 i bede zmuszony sprzedac płyte, a z procka zrobic breloczek. Nie mam pieniedzy, a potrzebuje komputer, wiec pomyslałem o s478, to jest chyba najtanszy z lepszych w tej chwili socket.

 

Znalazłem jakiegos asusa na pci-e, ale on ma chipset Via, wiec do o/c sie raczej nie nadaje. Płyta nie musi miec duala, chociaz chyba wszystkie teraz mają.

 

Prosze o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc:) Ja posiadam takiego asrocka na s478. I powiem tak. Jesli chcesz cos taniego to polecam i to bardzo!! Jest bardzo stabilna, dual działa dobrze a co do o/c to tak: albo jestem slepy albo nie ma zmian napiecia to po pierwsze,

 

po drugie to mojego p4 2,4 maxymalnie podkecam na 2,76 i pozniej system mi juz nie ładuje ale to CHYBA wina zasilacza ale nie wiem na 100%. Po długim weekendzie bedzie tagan to bede wiedział czy to wina zasilacza:)

 

Co kupisz to juz twoj wybor ale ja asrock'a polece:) Pozdawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina zasilacza poprostu asrocki ( z wyjątkiem 939 dual sata 2) są słabe do O/C pozatym ma chipset VIA nie wiem czy nawet ma blokade PCI/AGP to że niema zmiany napięć to jeszcze nie koniec świata ważne żeby była na dobrym chipsecie i sie nadawała do O/C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie VIA maja pci-ex x4 i nie wszystkie grafy z tym beda chodzily. Na stronie asrocka jest jakas lista kompatybilbych kart w kazdym razie dla tej plyty w wersji pod 775. No i na via880 raczej wiecej niz 220 fsb nie wyciagniesz chipset nie wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...