Skocz do zawartości
welyk

Celeron D Cedar Mill

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.in4.pl/komentarze.htm?kbt=N&news_id=9774

 

jak sądzicie, będzie OC na poziomie fsb 200Mhz? te maja juz spore mnożniki...

oczywiście część na pewno pojdzie na te 4.8-5Ghz bo i teraz niektóre celki tak idą ale czy będzie to tak powszechne jak przy celeronkach 0.09 mikrona z mnożnikiem duzo niższym, bo takie 2,53 lub 2,66 preaktycznie wszystkie idą na fsb 200Mhz.

Edytowane przez welyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie, beda od poniedziałku te procki w sprzedazy? mam złozyc kompa taniego na komunie i nie wiem czy składac na sempie na AM2 czy czekac na te celki?

Edytowane przez welyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

kiedy beda dostepne te celki w polsce? i czy beda o wiele drorsze od tych obecnych? i czy beda 2.53? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

ehe, to ja poczekam na model 2.53:) albo pujde w poniedziałek i sie zapytam ile by kosztowało jak by mi sprowadzili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

yhh, jestem mile zaskoczony tym wynikiem w super PI.

Ciekaw jestem czy w innychzeczach tez ładnie wypada, np 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ehh, ja dopiero co wczoraj kupiłem Athlona64 3000+, a w spuper PI jakos nie widac wiekszej roznicy pomiedzy A64 a Cwelkiem.

Ciekaw jestem czy celeron okaze sie rownie udany.

 

Ten celeron jest zapewne odpowiedzią na semprona, którego ludzie tak dobrze kupowali, w sklepach mowią ze celerona nawet pies z kulawą nogą nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no nigdzie mi sie nei spieszy..... :D wsumie juz miałem kupywać sempa am2 i msi k8neo9-f, ale patrze ten celek tez moze bcy ciekawy, tylko jedno jeszcze, bedzie do neigo jakas dobra mobo za ok 300-350zł ? oczywiscie z pci-e iddr2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...