Skocz do zawartości
stranded

Pixelview Play Tv Pak Rev.4e (bt878)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jeśli posiadacie ten tuner TV to napewno nie mogliście znaleść odpowiednich sterowników pod Windows 2000/XP. Dołączona kamera internetowa do tego zestawu nie działa na tych systemach. Próbowałem zebrać to wszystko i uruchomić tą kamerę ale nie udało się...

 

W każdym razie sama aplikacja pod Windows 2k/XP pozostawiała wiele do życzenia dlatego próbowałem odpalić tą kartę pod różnymi aplikacjami do kart PV. Odziwo udało się! Teraz możecie oglądać TV w nowej aplikacji z nowymi funkcjami. Ponad to pilot działa teraz poprawnie a kanały zmieniają się szybciej bez zbędnych hałasów itd. Kanały (i ich nazwy) ustawione pod sieć kablową Multimedia (oczywiście można to zmienić!)

 

Do pobrania (Aplikacja + Sterownik z instrukcją instalacji):

 

KLIKNIJ

 

Podgląd:

Dołączona grafika

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem

 

moja karta za kija nie chce wiecej kanałów wykryc jak 3, w kablowce gdzie jest okolo 20stu

karta

moja karta to

PROLINK PixelView Play TV Pro Stereo NICAM RC FM PL

http://www.prolink.pl/trade/productview/355/132/

 

menadzer urzadzen nie zglasza zadnych problemow, soft tez wydaje sie byc dobrze zainstalowany

w ustaweniach TV daje KABEL [cable]

zreszta jak sie nimi bawie to tez to samo

TV podlaczony do tego samego kabla oczywiscie wykrywa poprawnie 20 kanałów

 

dziwne natomiast sa dwie rzeczy [moze to nie ma wplywu]:

1. przy opcji SZUKAJ kanałów idzie to baaaaardzo wolno, karta wczesniej byla w innym kompie, to trwalo doslownie 2 min.Teraz chyba z 10

2. Ikonka HW Configure nie reaguje, klikam i nic.

 

Instalowalem drivery ktore kolega podal wyzej+soft, dalej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te drivery to powyżej to nie do twojego sprzętu. ale spróbować ne zaszkodziło ;)

 

u mnie skanowanie działa bardzo wolno tylko pod windows xp. na reszcie z rodziny 9x trwa to pare sekund

 

hw configure u mnie tez nie chodzi (pod xp)

 

moze masz zle ustawiony kraj w 'SW configure'?? zaznacz polska a jak nie ma to PAL B, G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj AAF

 

mam taki sam problem z tą kartą telewizyjną PixelView PlayTV PAk tzn. nie obsługuje kamerki w systemach W2000/XP a pliki do ściągnięcia ze strony forum nie można ściągnąć.

Proszę o udostępnienie (Aplikacja + Sterownik z instrukcją instalacji) jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może podać najlepszy sterownik do PV-BT878P+ rev. 4E

 

Mam ją z modelu Play TV PAK, coś chyba z nią jest nie tak, ale warto sprawdzić bo mam za free.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! update (wiadomość jaką pisałem do jednego z użytkowników, postanowiłem ją tu dać)

 

niestety ja już ich nie używam a to za sprawą programu DScaler, nie potrzeba żadnych sterowników! :lol2:

 

http://www.alienantfans.com/DScaler.zip

 

pobierz teraz, kanały dopasowane do sieci kablowej Multimedia Polska (ja taką posiadam), oczywiście możesz je wszystkie skasować i przeskanować aby znaleźć swoje (TAB uaktywniasz menu w progragmie, nastepnie Channels i Setup, tam dajesz na Full Frequency Scan, trwa to dość długo - z 10 minut - ale warto, wykrywa wszystkie kanały i czasami ich nazwy)

 

program od razu startuje z tą kartą (jeśli jednak tak się nie stanie to wchodzisz do Setup Card/Tuner i wybierasz z listy swoją kartę - screen poniżej)

 

Dołączona grafika

 

 

Jeśli pojawi się jakiś problem (bo nie wiem czy można tak po prostu odpalać z folderu program bez instalki) to tu masz program instalacyjny:

 

http://prdownloads.sourceforge.net/deinter...DScaler4115.exe

 

W necie jest spolszczenie, musisz poszukać na Google jak chcesz.

 

 

naprawdę polecam, szybsze działanie, dowolne sortowanie kanałów, telegazeta (!), jedyną wadą jest brak obsługi pilota, ale do tego można ściągnąć osobny program i używać pilota od karty. albo dokupić dowolny pilot USB.

 

powodzenia! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...