Skocz do zawartości
Burczga

Zuma!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Rzecz się tyczy gierki o nazwie Zuma!!! Może ktoś też w nią gra i odpowie mi na jedno pytanie!!! Czy lewel 12 jest ostatni???

Piłuje z żoną tą giere od dobrych 2 miesięcy i jak zawiesiliśmy się (dobry miesiąc temu) na levelu 12 tak przejść go nie możemy!

Należe do osób, która tak łatwo gierkom nie odpuszcza :-P

 

Mam nadzieje że ktoś zna odp na moje pytanko???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni jest trzynasty. Jeden i tym razem już naprawdę koniec. Wygląda, hmm, ciekawie, ale jeżeli dotarłeś aż tu to nie będzie problemu z jego przejściem.

Narobiłeś mi strasznego smaka chyba zaraz chyce za mysz i do dzieła:) W najgorszym wypadku wezme dwa dni urlopu i rozmontuje ją:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuma to najlepsza gierka podczas pisania magisterki - w chwilach niemocy skończyliśmy ją z dziewczyną kilka razy :lol:

Kilka razy!!! K.... ja jej raz nie moge skończyć a co do piero kilka. Co prawda jak ją tydzień temu zacząłem od początku to kilka godzinek i dojechałem do 12 a potem znowu STOP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w wersje komórkową.. Kiedyś do szkoły zaspałem przez nią bo grałem do 4!! :twisted:

Dużo osób na komórkach w to pyka, wciąga jak cholera..

Na komie zatrzymałem się na 7 levelu..

Chyba a kompie prościej [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w wersje komórkową.. Kiedyś do szkoły zaspałem przez nią bo grałem do 4!! :twisted:

Dużo osób na komórkach w to pyka, wciąga jak cholera..

Na komie zatrzymałem się na 7 levelu..

Chyba a kompie prościej [;

Skąd wyczasnąłeś to cudo na komurke??? Pujdzie mi to na Simensie CXV 70???

 

Nie rób błędów ortograficznych, korzystaj ze słownika (może być nawet pwn online). O piratach nie rozmawiamy, więc jeśli ta gra nie jest darmowa, to informacja o tym, iż jest na torrencie nie powinna się tu znaleźć.

Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wyczasnąłeś to cudo na komurke??? Pujdzie mi to na Simensie CXV 70???

 

Nie rób błędów ortograficznych, korzystaj ze słownika (może być nawet pwn online). O piratach nie rozmawiamy, więc jeśli ta gra nie jest darmowa, to informacja o tym, iż jest na torrencie nie powinna się tu znaleźć.

Crosis.

Ja mam od kolegi, chyba przez wapstera sobie ściągnął ale głowy uciąć nie dam :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego ostatni lvl jest 13 ;] Jest tam tylko jedna mapka ;] Moja mamusia lupie juz w zumke 2 lata i jej przejscie calej gry zajmuje 2,5 godziny ;)

 

P.S. Starsza mowi, zebyscie zaczeli od nowa bo z rozbiegu latwiej jest ja przejsc ;)

 

Alternatywa dla Zumy jest gierka o nazwie Luxor. To tez wiem bo starsza w to caly czas walczy ;P

 

Pozdrawiam i zycze wreszcie udanej rozgrywki ;] Dodam tylko, ze jak raz przejdziecie lvl 12 to pozniej bedziecie go przechodzic bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni jest trzynasty. Jeden i tym razem już naprawdę koniec. Wygląda, hmm, ciekawie, ale jeżeli dotarłeś aż tu to nie będzie problemu z jego przejściem.

Zmordowałem ją. Pierwszy raz było ciężko ale przeszłem ją już trzy razy. Jużmnie teraz tak nie bawi. Muszę sobie znaleźć inną zabawke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...