Skocz do zawartości
ath

Juiced 2: Hot Import Nights

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


http://www.juiced2hin.com/

Skandynawski magazyn Gamereactor ujawnił, że na wrzesień 2007 roku planowane jest Juiced 2, czyli sequel popularnej wyścigówki wypuszczonej przez Juice Games. Aktualnie gra jest w developingu, a pojawi się na pecetach, Sony Playstation 3, Xboxie 360, Sony Playstation 2 oraz Sony PSP.

Juiced 2 posiada już oficjalną licencję Hot Import Nights co oznacza, że w grze znajdziemy 93 licencjonowane samochody oraz 10,000 licencjonowanych części którymi będziemy mogli stuningować nasz wózek. Do tego pościgamy się w takich miastach jak Rzym, Londyn, Paryż, San Francisco oraz Sydney.


Dołączona grafika
Dołączona grafika

trailers: http://www.gamershell.com/pc/juiced_2_hot_.../downloads.html

Jedynka jakos nie przypadla mi do gustu... nie moglem lyknac tego dziwnego modelu jazdy, ale wiem, ze gra miala spora grupe fanow, wiec moze 2ka bedzie lepszym konkurentem dla nowego nfs. Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze z gameplay'a (trailer nr 2 na gamershellu) nie oczekuje niczego specjalnego po tej grze, kolejna prosta samochodowka z kupa swiecidelek. Na tym filmie auta zachowuja sie jakos tak dziwnie. Moze tylko mnie sie tak wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze z gameplay'a (trailer nr 2 na gamershellu) nie oczekuje niczego specjalnego po tej grze, kolejna prosta samochodowka z kupa swiecidelek. Na tym filmie auta zachowuja sie jakos tak dziwnie. Moze tylko mnie sie tak wydaje.

No faktycznie troche podsmiarduje modelem jazdy z pierwszej czesci...

Mi sie marzy polaczenie nfs underground ze street legal racing... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie nie podobal sie model jazdy z 1 czesci. Jak w 2 ma byc taki sam to "dziekuje, ale postoje".

 

Tak poza tematem to dla mnie te wszystkie nowe nfsy sa w duzej mierze robione pod amerykanskich nastolatkow jarajacych sie pimp my ride itp. O ile w undegroundy gralem dosc duzo to most wanted i carbona szybko odpuscilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie juiced 1 przyciagnal do monita na znacznie dluzej niz kazdy inny nfs. carbon to w ogole mi sie nie spodobal, a po tdu wszystkie samochodowki na pc wygladaja smiesznie :) dosc tez mam wyscigow tylko w nocy :)

 

patrze z obrzydzeniem narazie, zobaczymy jak bedzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

mnie juiced 1 przyciagnal do monita na znacznie dluzej niz kazdy inny nfs. carbon to w ogole mi sie nie spodobal, a po tdu wszystkie samochodowki na pc wygladaja smiesznie :)

 

Tylko jedno ale. A grales w co kolwiek poza NFS i innymi arkade kupami?? Odpal sobie GTL albo GTR2 czy rFactora..ciekaw jestem twojej opini po kilkudziesieciu kolkach na Nordschleife...to nie sa proste scigalki , gdzie tuning wabi nastolatkow.

 

Z reszta sie zgadzam. Juiced mi sie podobal bardziej niz Carbon (po demie odpadlem , szkoda kasy) a TDU nie oferuje nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno ale. A grales w co kolwiek poza NFS i innymi arkade kupami?? Odpal sobie GTL albo GTR2 czy rFactora..ciekaw jestem twojej opini po kilkudziesieciu kolkach na Nordschleife...to nie sa proste scigalki , gdzie tuning wabi nastolatkow.

 

Z reszta sie zgadzam. Juiced mi sie podobal bardziej niz Carbon (po demie odpadlem , szkoda kasy) a TDU nie oferuje nic ciekawego.

nie przepadam za symulatorami ;) mialem na mysli grafike, engine...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten film 130mega i jakoś nie zbił mnie z nóg :/ np. ta Supra, tył miała ładny ale już przód troche zmieniony ( w zasadzie światła miały zły kształt ). Dalej mi misto nie spasowało, no słowo daje śmierdziało mi automatem do gier z supermarketu. Ale wygląd samochodów mi przypasił :) taki całkiem driftowy :D Dźwięki też są podrabiane i to tyle co można powiedzieć z filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno ale. A grales w co kolwiek poza NFS i innymi arkade kupami??

Nie bo..

 

Dołączona grafika

 

 

ale z tym co mess to się muszę zgodzić jeżeli chodzi o arcade to na pc brakuje takich gier jak Gran Turismo czy PGRy większość arcade musi mieć NITRO z efektami graficznymi jak po grzybach. Nie nie lubię takich gier dobrze, że jest TDU którego można ostro z chłopakami z forum katować w końcu to coś nowszego ( a raczej powrót do klasyki w nowym wydaniu?) niż większe felgi, większy spojler i więcej nitro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu maqteriału na you tube moge stwierdzić że dojście do tuningu na poziomie U2 zajeło im sporo czasu :) ale przy okazji jest "autosculpt" ;] Podoba mi się odwzorowanie eventów, te stojące na pokaz wozy, w między czasie drifterzy na torze i impreza niemalże jak ta w FnF ( race wars itd :) )

 

 

BTW Nie sądzicie że w J2 i NFS:PS powinna być opcja wyjazdu na nieleglany wyścig po mieście w razie braku gotówki ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że model jazdy będzie zdecydowanie inny niż w pierwszej części :) Gra może być ciekawa ale jeśli poprawili błędy z pierwszej części! Ciekawy jestem jak będzie z wymaganiami...w najbliższym czasie szykuje się wiele ciekawych produkcji no ale co za tym idzie - rosną wymagania sprzętowe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Juiced przegrałem długie godziny......na początku nie mogłem sie przemóc do fizyki, po czym w pozniejszych elementach bylo juz tylko lepiej ..... rozrywajaca moc i naped na tylna oś.... to jest klasa to utrzymac .... nierówności drogi i już BĄKA kreciło się .... każdą trasę z górkami znałem na pamięć.... a nie NFS - strzałka do przodu ... żenada .......... NFS juz dawno mi sie przejadly po NFS U1......

Wiec prosze nie jezdzic po Juiced 1 ... nie wiem jak to moze byc w Juiced 2 - okazac sie moze wielkim syfem to fakt.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bledy jedynki? :blink: Inny model jazdy? :blink: Moze wroc do undergroundow...

No z calym szacunkiem ale i to nie ma dobrego modelu... Gralem w to i prawie skonczylem. Lepsze niz NFS? W sumie przy MW powiem nie. Ale jesli brac pod uwage reszte to nie jest zle , na pewno lepiej niz SRS. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z calym szacunkiem ale i to nie ma dobrego modelu... Gralem w to i prawie skonczylem. Lepsze niz NFS? W sumie przy MW powiem nie. Ale jesli brac pod uwage reszte to nie jest zle , na pewno lepiej niz SRS.

Nie mowie ze Juiced byl lepszy od ktoregos NFS'a ale wymagal troche wiecej od gracza jak to ladnie ujal BorysVasiliev... Nawet teraz majac ochote na szybki wyscig wole zainstalowac soczystego i pokrecic sie 3000GT @600KM czy RX-7 z mniejsza moca a nie brykac w Most Wanted czymkolwiek o czuciu wagonu zboza.

Dlatego ciezko mi wyobrazic sobie 2 z modelem jazdy caly czas gaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest o jakies 2 klasy slabsza od jedynki (przynajmniej wersja na klocka). Walnelem czolowo w kolumne na rozwidleniu, samochod odbil sie z metr do tylu jak pileczka ping pongowa i pojechalem dalej :|

A ty mysłełeś że przyjedzie pogotowie ciebie zabiorą a samochod na szrot...??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...