Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/29/19 in all areas

  1. Ach no oczywiście, nie doczytałem że to nie jest promocja, przepraszam. Zmyliło mnie drugie zdanie w Waszym poście. Przyznaje się bez bicia, moja wina że uznałem promocję za promocję a nie za inspirację.
    1 point
  2. Słaba ta promocja, 1. Xiaomi Redmi 7 cena normalna w necie taka sama jak u Was w promocji 2. Garmin Fenix 6x Pro w większości sklepów jest taniej bez promocji 3. Philips OLED854 55" taka sama cena wszędzie 4. Logitech G X Pro - allegro 50zł taniej (nowe) 5. Gigabyte Radeon RX 5700 XT taniej o 150zl w większości innych sklepów 6. Garmin Dash Cam 56 taka sama cena wszedzie. Drogi X-kom'ie to gdzie ta promocja? Kiedyś można było negocjować ceny w punktach i na infolinii teraz macie drogo i nikt nie chce nic negocjować. Pewnie przykaz z góry bo tylko kasa się liczy. Spoko, rozumiem, kazdy chce zarobić. Ale przez takie promocje tracicie klientów. Mnie już straciliście, przez ostatnie 2 lata wydałem u Was 45.000zł złożyłem kilka komputerów do różnych firm i gdy składałem kompa dla siebie to nie daliście nawet 1zł upustu... a do tego chłodzenie przyszło z porysowaną stopką, wstyd! P.S. A Wasza oferta dnia czyli Xiaomi Mi 9T 6/64GB można kupić za 1169 zamiast 1333zł jak u Was. Masakra.
    1 point
  3. Zaznaczam iż Classic, ponieważ ma jednak niższe wymagania sprzętowe od standardowego WoWa wspomnianie wymagania Windows 7 SP1 64-bit; procesor Intel Core 2 Duo E6600 lub AMD Phenom X3 8750; grafika GeForce 8800 GT 512 MB, Radeon HD 4850 512 MB lub Intel HD Graphics 4000; przynajmniej 2 GB RAM-u; 5 GB wolnego miejscana dysku Chciałbym na takim kompie uruchomić ze 6 kont, każdy na bocie i niech zbierają golda. Myślałem o wirtualnych maszynach. Ew gdyby ktoś z doświadczeniem wiedział jak dodatkowo obniżyć tekstury itp. to ja bardzo chętnie się doweim Najlepiej coś do 6k, ale jeśli TRZEBA to skołowałbym 7 W WoW classic trzeba zdobywać bardzo dużo gold tylko i wyłącznie oraz jedynie po to, by móc opłacić swój abonament. WoW classic Gold to całkiem dobre rozwiązanie do tego by je kupować oraz sprzedawać. Pamiętam odległe czasy, kiedy pierwsi mieszkańcy mojego miasta odkrywali komputery i co to jest Internet, wtedy także pojawił się WoW classic i była świetna zabawa :O Dlatego też do dzisiaj korzystam z opcji kupowania gold tzw. buy wow classic gold. A jeśli chodzi o buy wow classic gold to ja używam jedynie tej strony, ponieważ jest zaufana https://odealo.com/games/wow-classic/gold
    -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
  • Create New...