Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/04/21 in all areas

 1. Też bym proponował dorzucić do tego Giga - https://www.x-kom.pl/p/630290-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3060-gaming-oc-12gb-gddr6.html Plus, masz wątek z kodami rabatowymi, więc może jak napiszesz tam, to dostaniesz kod i zejdziesz do 4k 😉
  1 point
 2. Z tych 2 to RTX3060 , sporo wydajniejsza i ma 2x tyle VRAM co RTX2060 , jest nawet szybsza niż 2060 Super . Tylko że ten jednowentylatorowy wyjec od Asusa - za 3 999 zł jest Zotac AMP w wersji białej ( jak się komuś podoba ) za za 4 100 zł jest Gigabyte Gaming OC , oba ze sporo lepszym chłodzeniem .
  1 point
 3. dzięki za wszystkie rady
  1 point
 4. Choć jeszcze zostaje sama karta sieciowa w kompie , może jest uszkodzona albo źle skonfigurowana albo ma skopane / uszkodzone sterowniki . Na początek przeinstaluj do niej sterowniki , jak to karta sieciowa wbudowana w płytę to poszukaj sterowników na stronie producenta płyty . Masz możliwość od kogoś pożyczyć kartę Wifi czy zwykłą przewodową i sprawdzić u siebie ? Przydał by się model płyty to cię bardziej pokierujemy / pomożemy .
  1 point
 5. jest taka mozliwosc i jest to bardzo proste a czasami nawet bardzo skuteczne :D ja tak w sterownikach zmienilem mojego 6200 na nazwe 6600 i co ?? uzyskalem HDR :P dlatego chyba lepiej zwiekszac w gore niz dol
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.