-
Postów
3520 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez oldskul
-
Polecam radka 9550 z Sapphirka, tani i fajnie sie kreci, byleby mial 4.0 ns pamiatki. Unikaj jak ognia pamieci o czasie 5.0 ns !
-
Lg Gsa-4163b Nie Widzi Wszystkich Płyt
oldskul odpowiedział(a) na Omi1 temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Ehh to wszytsko wyjaśnia. Omega - big szit ! -
Tjaaa, Nyny masz race'a.
-
Problem Z Dyskiem :(
oldskul odpowiedział(a) na piterjazz temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Sprawdź, czy zworka nie wyleciała... -
Zastraszająco Niska Jakość Płytek...
oldskul odpowiedział(a) na oldskul temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Co do tych omeg to AAF masz rację, kolega kupił 3 płytki i chciał, żebym mu nagrał jakaś muzę. Na płytce napisana była prędkość 2-52x a realnie Nero Express pokazywał max dla tej płytki 24x. Ale tak czy siak, z reguły nagrywam wszystko 16x, a więc rozsądnie i bezpiecznie. Nagrać chciałem przez dodaj, dodałem prawie 700 mb i... kupa też muliło płytką mieliło coś w końcu się nagrała ale nie zadziałała. Z drugą płytką było podobnie. Trzecia już zadziałała. -
[rekrutacja]klan S&f Szuka Dużo Graczy = Cs 1.5
oldskul odpowiedział(a) na Kitek313 temat w Prezentacje
Ehh, a czemu 1.5 ? -
Czy ta gra jest zabezpieczona starforcem ?
-
ehh właśnie pomóźcie tutaj ludziom !
-
Eehehe spróbuj jakieś radiatorki na pamięci założyć, może to cosik da.
-
Ja mam pytanko natury czysto technicznej. Czy giera jest zabezpieczona Star Forcem ? :>
-
Ok master :) wybacz...
-
Zastraszająco Niska Jakość Płytek...
oldskul opublikował(a) temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Witam. Ostatnio kupiłem czyste płytki Vakossa i Emteca(z reguły kupuję Verbatimy Data Life+, Esperanzy i Titaniumy). Uważam, że te firmy schodzą na psy. Gdy próbowałem nagrać audio (nagrywarka w jak w podpisie) długo łapało emteca, cały czas się płytka kręciła, stawała i tak w kółko, wytrzymałem 4 minuty i walnąłem resa. Później ponownie chciałem nagrać audio, włożyłem mocno poddenerwowany 2 emteca i to samo. :mur: Kilka godzin później chciałem przegrać sobie gierke. Więc tym, razem wyjąłem Vakossa i też go tam nagrywarka nie mogła rozgryść. Dziwne, bardzo dziwne. Włożyłem potem płytkę Titaniuma i bez problemu załapało. W przypływie emocji ściągnąłem nowszego firmware do nagrywarki, zainstalowałem, ale dalej to samo było. Później poszedłem do kolegi z tymi felernymi płytkami i jego nagrywarka Samsung 48/24/48 też sobie nie poradziła. A wy mieliście jakieś przygody z płytkami ? -
Małe pytanko mam, jaki zasilacz do ok 220 zł mi polecacie, głownie chodzi mi o to, żeby napięcia były stabilne. Przymierzam się do zakupu 6800 Le z Asusa i właśnie jakaś zasiłka by się przydała, bo ten Feelik nie wyrobi /chyba/... :lol:
-
Właśnie !
-
tjaa dziwne Noah, GF256 (1) mocniejszy od 2 Mx 200, ehh, kłóciłbym się...
-
Hmm kolejna ,,rewolucyjna,, fifa ehhh ;/ Pes rulez i tyle :D ..
-
Hmmm... pierw zrób format. Próbowałeś wyłączyć fast-writing w biosie ? Można jeszcze wyłączyć side band adressing (w rivaturner i także w zakładce Ustawienia AGP). Z tego co mi się wydaje w biosie nie zaznaczasz (ustawiasz) ile karta ma pamięci, tylko ustawiasz ilość pamięci Ram dostępnej dla AGP, czyli jeśli masz (w twym przypadku) 512 DDR i ustawisz 256 Ramu dla AGP, wtedy komputer jest mniej wydajny. Aaaa spróbuj jeszcze zainstalować jakieś nowsze sterowniki do płyty głównej, sprawdź jeszcze jak działa na AGP x4...
-
piprzysz paluszek głupoty...
-
Monitor Crt 17" 19" Do 1000 Zl
oldskul odpowiedział(a) na golota temat w Monitory, Telewizory, Projektory
A nie lepiej 19" NEC FE991 Super Bright http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3579 ? -
Problem Z Nec Fe770
oldskul odpowiedział(a) na acid_toXin_from_home temat w Monitory, Telewizory, Projektory
Jak masz jeszcze gwarancję, prześlij go kurierem do serwisu, opisz problem, na pewno zrobią. U mnie w Necu w czasie burzy zjarało się zasilanie, naprawili mi go 4 miechy temu (czekałem 3 dni) i jest wporzo, działaa :D -
Nec Fe770 17'' Czy Samsung795df 17''?
oldskul odpowiedział(a) na mecenassito temat w Monitory, Telewizory, Projektory
Ja ze swojego też jestem zadowolony :) Naviset jest, a wiec geometria łatwa do ustawienia, kolorki ciepłe ma... -
1.1.24840 - tak mi pisze, jak zainstalowałem 1.02 niby, ehh ciekawe czy sie dobrze zainstalowal, czy to tylko taka numeracja z du..py
-
Asus A7n8x/-x/-e/-deluxe-porady Problemy
oldskul odpowiedział(a) na AndyN temat w Socket 462(A)/Slot A
Otóż posiadam Asusa A7N8X-X i mam pytanko. Zamierzam kupić w przeciągu miesiąca GF 6800 Le Asusa 128mb/256 bit oczywiście z gwarancją na potoki już mam upatrzony, zaufany sklep. Jest tylko 1 mankament, przy odblokowaniu potokow, zmianie być może chłodzenia na wydajniejsze, wypadałoby jeszcze podnieść napięcie w bios z 1.5 na 1.6 a w bios niby mam taką opcję, jednak mam pewne obawy, że ta płyta obsługuje napięcie tylko 1.5 A więc pytanie jest proste, czy napięcie da się podnieść na 1.6 ? Dodam, że zgubiłem instrukcję do płytki ;/ -
Problem Z Monitorem Belinea 10 20 10
oldskul odpowiedział(a) na corbin temat w Monitory, Telewizory, Projektory
Zmień tytuł tematu na regulaminowy ! -
Słuchaj jest wersja na AGP x700 pro :) ok 550 PLN...
