Skocz do zawartości

oldskul

Stały użytkownik
  • Postów

    3520
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oldskul

  1. Polecam radka 9550 z Sapphirka, tani i fajnie sie kreci, byleby mial 4.0 ns pamiatki. Unikaj jak ognia pamieci o czasie 5.0 ns !
  2. Ehh to wszytsko wyjaśnia. Omega - big szit !
  3. Tjaaa, Nyny masz race'a.
  4. Sprawdź, czy zworka nie wyleciała...
  5. Co do tych omeg to AAF masz rację, kolega kupił 3 płytki i chciał, żebym mu nagrał jakaś muzę. Na płytce napisana była prędkość 2-52x a realnie Nero Express pokazywał max dla tej płytki 24x. Ale tak czy siak, z reguły nagrywam wszystko 16x, a więc rozsądnie i bezpiecznie. Nagrać chciałem przez dodaj, dodałem prawie 700 mb i... kupa też muliło płytką mieliło coś w końcu się nagrała ale nie zadziałała. Z drugą płytką było podobnie. Trzecia już zadziałała.
  6. Ehh, a czemu 1.5 ?
  7. oldskul

    Pariah

    Czy ta gra jest zabezpieczona starforcem ?
  8. oldskul

    Jak Wgrać Bios Do 6800

    ehh właśnie pomóźcie tutaj ludziom !
  9. oldskul

    Niestabliny Gf 6800le

    Eehehe spróbuj jakieś radiatorki na pamięci założyć, może to cosik da.
  10. oldskul

    Area 51

    Ja mam pytanko natury czysto technicznej. Czy giera jest zabezpieczona Star Forcem ? :>
  11. oldskul

    Rivatnt Vs Geforce 2 Mx

    Ok master :) wybacz...
  12. Witam. Ostatnio kupiłem czyste płytki Vakossa i Emteca(z reguły kupuję Verbatimy Data Life+, Esperanzy i Titaniumy). Uważam, że te firmy schodzą na psy. Gdy próbowałem nagrać audio (nagrywarka w jak w podpisie) długo łapało emteca, cały czas się płytka kręciła, stawała i tak w kółko, wytrzymałem 4 minuty i walnąłem resa. Później ponownie chciałem nagrać audio, włożyłem mocno poddenerwowany 2 emteca i to samo. :mur: Kilka godzin później chciałem przegrać sobie gierke. Więc tym, razem wyjąłem Vakossa i też go tam nagrywarka nie mogła rozgryść. Dziwne, bardzo dziwne. Włożyłem potem płytkę Titaniuma i bez problemu załapało. W przypływie emocji ściągnąłem nowszego firmware do nagrywarki, zainstalowałem, ale dalej to samo było. Później poszedłem do kolegi z tymi felernymi płytkami i jego nagrywarka Samsung 48/24/48 też sobie nie poradziła. A wy mieliście jakieś przygody z płytkami ?
  13. Małe pytanko mam, jaki zasilacz do ok 220 zł mi polecacie, głownie chodzi mi o to, żeby napięcia były stabilne. Przymierzam się do zakupu 6800 Le z Asusa i właśnie jakaś zasiłka by się przydała, bo ten Feelik nie wyrobi /chyba/... :lol:
  14. Właśnie !
  15. oldskul

    Rivatnt Vs Geforce 2 Mx

    tjaa dziwne Noah, GF256 (1) mocniejszy od 2 Mx 200, ehh, kłóciłbym się...
  16. oldskul

    Fifa 2006

    Hmm kolejna ,,rewolucyjna,, fifa ehhh ;/ Pes rulez i tyle :D ..
  17. oldskul

    Problem Z Geforce 5200

    Hmmm... pierw zrób format. Próbowałeś wyłączyć fast-writing w biosie ? Można jeszcze wyłączyć side band adressing (w rivaturner i także w zakładce Ustawienia AGP). Z tego co mi się wydaje w biosie nie zaznaczasz (ustawiasz) ile karta ma pamięci, tylko ustawiasz ilość pamięci Ram dostępnej dla AGP, czyli jeśli masz (w twym przypadku) 512 DDR i ustawisz 256 Ramu dla AGP, wtedy komputer jest mniej wydajny. Aaaa spróbuj jeszcze zainstalować jakieś nowsze sterowniki do płyty głównej, sprawdź jeszcze jak działa na AGP x4...
  18. piprzysz paluszek głupoty...
  19. A nie lepiej 19" NEC FE991 Super Bright http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3579 ?
  20. Jak masz jeszcze gwarancję, prześlij go kurierem do serwisu, opisz problem, na pewno zrobią. U mnie w Necu w czasie burzy zjarało się zasilanie, naprawili mi go 4 miechy temu (czekałem 3 dni) i jest wporzo, działaa :D
  21. Ja ze swojego też jestem zadowolony :) Naviset jest, a wiec geometria łatwa do ustawienia, kolorki ciepłe ma...
  22. oldskul

    Battlefield 2

    1.1.24840 - tak mi pisze, jak zainstalowałem 1.02 niby, ehh ciekawe czy sie dobrze zainstalowal, czy to tylko taka numeracja z du..py
  23. Otóż posiadam Asusa A7N8X-X i mam pytanko. Zamierzam kupić w przeciągu miesiąca GF 6800 Le Asusa 128mb/256 bit oczywiście z gwarancją na potoki już mam upatrzony, zaufany sklep. Jest tylko 1 mankament, przy odblokowaniu potokow, zmianie być może chłodzenia na wydajniejsze, wypadałoby jeszcze podnieść napięcie w bios z 1.5 na 1.6 a w bios niby mam taką opcję, jednak mam pewne obawy, że ta płyta obsługuje napięcie tylko 1.5 A więc pytanie jest proste, czy napięcie da się podnieść na 1.6 ? Dodam, że zgubiłem instrukcję do płytki ;/
  24. Zmień tytuł tematu na regulaminowy !
  25. oldskul

    Mam Pytanie O X700

    Słuchaj jest wersja na AGP x700 pro :) ok 550 PLN...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...