-
Postów
5613 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez ryba
-
tak i to bardzo ladne rozwiazanie ktore juz pokazalem na tym forum :]
-
tak, bo wtedy px byl by leprzy o 5 stopni a nie o 2,5 :D :D
-
cyna, wez to przetrzyj papierem sciernym to zobaczysz miedz :] ja mam podobna nagrzewnice, tez nie wiem od czego, moja jest ciot dluzsza i wezsza, i ma tylko 2 paski tych kanalow, ale finy podobne bardzo
-
policz wlasciwe predkosci skrawania wedlug predkosci obwodowych freza dobrannych dla danego materialu,.....czyli powodzenia :]
-
yoto wez napisz jak z wydajnoscia tego bloku w stosunku z PowerX ?
-
hmmm no tak, robienie zdjec w taki sposob ze ladnie wyglada i nic nie widac to tez trzeba umiec :)
-
ta i jeszcze jak by byly calkowicie proste/takiej samej wysokosci/rowno rozplanowane na calej powieszchni to by bylo super :] a tak to krzywizna tylko
-
http://www.piter.mily.pl/frezarka/IMG07.JPG moze to kogos zainspiruje, blok niestety czeka na dokonczenie, a na to brak czasu :(
-
a czemu nie rozwazysz przejscia na weze 8 mm? i zlaczki na gwin 1/4", chociaz na 3/4" chyba tez mozna dorwac zloczki na waz 8mm.
-
1/4 "
-
Z gory podkreslam, ze to nie ja jestem tworca tych wszystkich blokow, tylko uzytkownik o nicku pit202 Jako ze Pitowi sie nudzilo, to w dniu wczorajszym wykonal bardzo fajny bloczek przeznaczony na chipset dfi nf4. http://www.piter.mily.pl/dfinb/img01.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img02.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img04.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img05.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img06.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img07.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img03.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img08.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img09.jpg Zastosowane krocce 1/4" na waz 8/10 mm Ponizej fotki jak to sie wszystko prezentuje w budzie, blok na cpu rowniez robiony w domowym zaciszu, byl robiony pod xp, ale po zmianie platformy, przy wykozystaniu boxowej zapinki, zostal przystosowany pod A64 :D. A tak wlasnie sie prezentuje wspomniany blok. http://www.piter.mily.pl/zdjecia/bloczek_05_2.jpg Dzieki zastosowaniu zlaczek 1/4" oraz waza 8/10, mozna zrobic pozadek w wezach, sa bardzo elastyczne, i uklad dalej jest wydajny, tak samo jak wczesniej na wezach 10 czy 12. Zastosowana pomkpa to MJ1000 oraz BIP2 + 4xcrysta. l
-
mam mala rade i prosbe do ciebie, w tym duzym tescie co bedziesz robil, przeprowadz test x3m z 3 kroccami, oraz z jednym kanalem zamknietym, tak zeby konstrukcja byla 2 kroccowa.
-
poczekamy az sie twoje AS5 ulozy bo na DD chyba dlugo sie wylegiwalo, nie :]
-
paczka doszla dzisiaj, wyslana w piatek, jezeli ktokolwiek bedzie zarzucal niekompetentna wysylke blokow px (przynajmniej tych odemnie) jest poprostu smieszny, moze dzisiaj mardok go "Zwoduje" i zobaczymy czy dd maze 4 da mu rade ;)
-
tylko zawsze dodawaj ze 5700 to jest 4 potoki x 1 jednostka TMU, a 5900 ma 2 takie jednostki (czyli niby razem 8) i potem takie nowe osoby na forum lubia sie gubic w takich rzeczach :P
-
kolejny 3d1 ale tylko 2x6800u, bylo to na cebiecie, bedzie to cholernie drogie i nikomu niepotrzebne, pozatym dwoch takich 2x6800u, juz nie bedzie mozna polaczyc w sli, bo juz jedna karta z tego kozysta.
-
heh nowy sie odezwal :] tutaj jest tak ze temat leci przez pare postow, potem leci OT :P standard
-
To pewnie juz dlatego mate nie sprzedaje w polsce X3M i wprowadzil X2P :D
-
Na pctest.pl ukazal sie news o nowym bloku firmy NEXUS, ale gdy go ujzalem to nie wiezylem wslasnym patrzalka, sami obejzyjcie te 2 linki i zapraszam do komentowania :) Nexus X3M
-
kompletnie was nie rozumiem, Mardok sie pytal o jakis nowy blok dla niego (zreszta juz powiedzial ze kupi go odemnie) a wy mi tutaj wyskakujecie z OT o testach i [ciach!] wie jeszcze czym, dajcie sobie looz albo inny topic zaluzcie. Kyniek i nie pisz ze sie Thorn i Pit na ciebie wypieli jak Mate, ta seria px sie skonczyla i co mieli dac tobie do testow jak chwilowo ich nie ma? moze dostaniesz next serie :P
-
tak ale bedziesz miec te 700l/h a nie jakies 300 jak to w akwariowkach bywa :P
-
produkcja wstrzymana z waznego powodu, pozatym to nie srajtasma za czasow prl zeby sobie od tak cena mogla "windowac"
-
kyniek nie wiem skad ty wzieles takie ceny, normalny blok pod xp kosztuje 145, pod A64 i P4 155, a wersje 0.35mm ~200, nie wiem kto tobie mogl mowic ze za 165 zl sa sprzedawany, pozatym px z allegro sa odemnie wiec przesylka jest max na 2-gi dzien po otrzymaniu przelewu.
-
tak i tu sie mylisz, bo thorn sie wywiazal z obietnicy, teraz to udaj sie do pana Pily i pana Cache i spytaj sie czemu testu blokow od grudnia jeszcze nie ma
-
za 4 dychy to ja moge sobie wlacznik do kompa kupic a nie moda robic :P pozatym mlody nc idz sie baw do piaskownicy
