Jump to content

el_szymono

Stały użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About el_szymono

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 07/09/1986

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  8355374

Profile Information

 • Skąd
  Bydgoszcz
 1. Nie, moim zdaniem nie ma sensu. Przyrost wydajności będzie bardzo znikomy, jeśli nie żaden. A możesz przecież troszkę podkręcić swojego obecnego procka, nie? :)
 2. Pewnie chodzi ci o FORTRON FSP350-60THA-P. Posiada on dwie oddzielne linie 12V, jedną 10A, drugą 15A. Ten zasilacz byłby dobry dla nowszych konfiguracji (mocna linia 12V, słaba 5V). Kolega potrzebuje jednak zasiłke nie tylko z myślą o przyszłości ale też taką która będzie w sam raz dla bieżącego konfigu, więc raczej FSP350-60MDN byłby lepszy...
 3. O/C=overclocking=podkręcanie. Moim zdaniem nie opłaca się kupować Radeona 9250, lepiej troszeczke dołożyć i kupić GF4 4200 lub jakiegoś GF3, ewentualnie Radeona 9100. Nie przejmuj się, żę 9250 ma 128 MB RAM, dla takich kart nie jest to wcale takie ważne.
 4. Rev. A (mam taką :)) ma 19,5 A na linii 12V, czyli super, bo są jeszcze wersje z 18A.
 5. A może kupisz sobie taniego Fortrona FSP350-60MDN z Allegro. Kosztuje koło 50 zł. i jest naprawdę dobry. Na pewno nie ustępuje (może poza ilością wtyczek) Modecomowi który proponuje ci Mumineq666 :)
 6. A nie masz czegoś takiego jak zakładka "Zmiana częstotliwości odświażania"?? Można tam zmieniać odświeżanie dla każedej rozdzielczości i głębii kolorów. Jakby tego u ciebie nie było to zainstaluj NVTweak i uaktywnij odpowiednie zakładki.
 7. Od tbredów zaczęto AMD zaczęło wprowadzać diody termiczne w procesorze. Pozwalają one dokładniej zmierzyć temperaturę na procesorze (w końcu jest mierzona wewnątrz CPU). Każdy procek ma określoną maksymalną temperaturę do jakiej powinien pracować 80 st. C, 85 st. C 95 st. C itp. Przy podkręcaniu powinieneś się informacją z diody procesora i nie możesz dopuścić aby temperatura przekroczyła właściwą dla twego procka wartość.
 8. Aha jeszcze żeby się upewnić sprawdź jakie procek ma oznaczenia.
 9. Sprawa rozbija się o magistralę. Mnożnik 14 to magistrala 166MHz, Mnożnik 11 to 200MHz. To jasne, że greg13 chce miec ten drugi wariant.
 10. Heh, w teorii wszystko jest OK. Po prostu kupiłeś 3200+ z szyną FSB=166MHz, też są takie. Czy sprzedawca zapewniał Cię, że będzie to wersja z FSB=200MHz? Jeśli tak to pędź z pretensjami. Aha i mała ciekawostka - gdzieś czytałem, że procek który dostałeś jest używany tylko w kompach HP.
 11. Napisz może jaki proces tak zajmuje procesor. Taki objaw to najczęściej spyware. Masz może jakiś program do jego usuwania?
 12. Mam Soltek SL-75FRN2-L i wiem na pewno, że dla wersji "gołej" jest inny BIOS. Zajrzyj na stronkę Solteka.
 13. A Thortony dla nich nie istnieją...
 14. Na stronie www.ramcity.com.au znalazłem kości z serii: Gigabyte TA Series TA2 Desktop PC Memory. Ze zdjęć wynika jednak, że na każdej jest duże logo Kingstona, więc to chyba nie te. Sam jestem ciekaw co to za RAM i jak się kręci... Acha teraz dopiero spojrzałem - wszystkie są PC2100 :wink:
 15. Heh, nie będę oryginalny i też powiem, że Modecom. Q-tech to kolejna firma która wymyśla waty w nazwach swoich zasilaczy... A może jednak skusisz się na taniego Fortrona FSP350-60MDN z Allegro (nota bene mój Modecom 300gtf też został zrobiony przez FSP :) )?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.