Jump to content

mMATt

Stały użytkownik
 • Posts

  149
 • Joined

 • Last visited

mMATt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. mMATt

  DOTA 2

  Ktoś chętny do pogrania w teamie (często brakuje nam 5)?
 2. mMATt

  Diablo 3

  Byłby ktoś chętny pomóc z ghomem na inferno? Trująca chmura zdejmuje mojego monka momentalnie mimo 1,4k loh, 750 resow i 800vit reg.
 3. mMATt

  Diablo 3

  Ktoś wie gdzie jeszcze w krakowie można dostać? BTW kupował ktoś keya w go2arena? Jak szybko wysyłają?
 4. W moim przypadku ten router tez byłby dobry? W ogóle dobrze myśle o takiej konstrukcji sieci?
 5. Witam, posiadam internet kablowy połączony do komputera przez modem Motoroli SB5101E http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Consumer-Product-and-Services/Cable-Modems-and-Gateways/SURFboard-Cable-Modem-SB5101-US-EN za pośrednictwem kabla Ethernet. Planuje kupić router wifi i rozdzielić internet na 4 komputery, tj. 2 stacjonarne i 2 laptopy+telefon na androidzie Jaki kupić router do 200 zł, żeby 2 stacjonarne komputery podłączyć do niego za pomocą kabla (obecnie łączą się scrossowanym kablem/więc wystarczyłoby go chyba rozscrossowac?) a 2 laptopy korzystałby z wifi? I jeszcze takie noobskie pytanie: czy mocno na wpływ sygnału wifi wpływa grubość ścian w domu?
 6. Faktycznie, nie pomyślałem o tym dzięki za odpowiedź :)
 7. Jak zmusić 7ke do udostępnienia połączenia internetowego więcej niż jednemu komputerowi? Teraz przy udostępnianiu muszę wybierać między dwoma połączeniami lokalnymi.
 8. Do 1 kompa internet podłączony jest przez kartę sieciową i przy pomocy 2 kolejnych kart sieciowych rozdzielony na 2 kompy następne. W sumie w kompie 1 są 3 karty sieciowe. Komp 1 stoi na win7, drugi win7, trzeci xp. Po ustawieniu ip 192.168.0.1 i 192.168.0.2 na kompie 1 i 2 oraz włączeniu udostępniania połączenia, internet jest na kompie 2, nie wiem tylko jak skonfigurować 3 kartę sieciową w kompie 1, aby komp 3 miał również dostęp do internetu. Oczywiście wszystko leci po kablu. Próbowałem nadawać kolejne ip tj. 192.168.0.3 i 192.168.0.4, ale nie idzie. Nie wiem też czy windows7 na kompie 1 udostępnia neta tylko jednej karcie sieciowej czy 2. Z góry dziękuję za pomoc.
 9. Po wybraniu tej opcji system padł mi na dobre, więc instalacja tego programu nie była dobrym rozwiązaniem.
 10. Która to konkretnie opcja w tym programie?
 11. Jak w W7x86 zrobić 3gb switcha? (mam 3gb ramu)
 12. Ciężko reinstalować prawie 400 gb gier, bo rozumiem, że wpisy z XP nie są kompatybilne z 7?
 13. Takie małe pytanie: Czy przesiadając się z XP na 7 można jakoś skopiować część rejestru, żeby aplikacje spod XP mogły normalnie funkcjonować na nowym systemie bez reinstalacji?
 14. Gra jest fajna, ale mam następujący problem, mianowicie po 2-5 minutach gry, wyłącza mi sie monitor i albo mam komunikat "input signal out of range", albo "monitor going to sleep. W tle słychać dźwięk, pomaga tylko res. Dziwna sprawa bo podobną sytuacje miałem wcześniej tylko w DMC4 i Cryostasisie, reszta gier lata bezproblemowo. Macie może jakieś sugestie jak to rozwiązać? Sprzęt,A64 x2 2,7ghz, HD4850 ref(chłodzenie sprawne, tempy raczej w normie) cat 9.6, hp w2207, zasiłka amacrox ax400pnf(350w).
 15. mMATt

  Steam

  Ta, nic to nie dało, walnąłem reinstalke i teraz po nowej instalacji nadal stoi w miejscu. edit. Teraz przy logowaniu stoi w miejscu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.