Jump to content

zeusiasty

Stały użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About zeusiasty

 • Rank
  Newbie
 1. Ooo tu się mylisz, jest to świadczenie usługi!!, ale masz rację, że nie może nikt nic wymagać, bo wchodząc dobrowolnie godzi się na zapisane zasady (regulamin) i na niepisane (standardy panujące na forum), tak więc dostaje to co chciał wchodząc na nie. Powiedziałbym wręcz, że w tym przypadku to forum (właściciel) ma roszczenie do użyszkodnika wchodzącego na forum, aby ten nie blokował reklam, tylko je wyświetlał, jeśli je blokuje, to łamie umowę pomiędzy forum a nim. Użyszkodnik ma prawo "wejścia" lub "niewejścia" i z tego prawa może swobodnie korzystać.
 2. Masz racje, użyszkodnik nie ma prawa wyrażać wszystkich swoich opinii, administracja forum jest odpowiedzialna za treści publikowane na forum i gdyby nie dopilnowała ich poprawności mogła by zostać pociągnięta do odpowiedzialności (z karną włącznie), każdy ma prawo przedsięwziąć wszelkie środki potrzebne do ustrzeżenia go przed odpowiedzialnością karną, nawet z poświadczaniem nieprawdy przed sądem włącznie (na tym opiera się nasz system prawny) biorąc więc zasadę a majori ad minus, można kasować posty, które uważa się za niesłuszne :). Alem se to wykoncypował. Nie widze sensu zakazywania komukolwiek walki z niesprawiedliwością na forum (czy też w każdej innej dziedzinie działalności ludzkiej), jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony i dyskryminowany, ma prawo o tym głośno mówić, nie powinieneś umniejszać jego praw poprzez wyszydzanie. Moim skromnym zdaniem jest i głupotą było by gdyby nie było na zyski nastawione.
 3. No ale to jest działanie na czyjąś rzecz a nie praca, posługujesz sie i podpierasz w wypowiedziach prawem polskim, wiec trochę konsekwencji, jak coś nazywasz pracą (świadczenie pracy jest w prawie określone i ma swoje konsekwencje które a priori opierają się na KP i jednocześnie wszystkiemu co nie jest zgodne z tymi regulacjami odmawiają nazwy "świadczenie pracy") to niech to będzie praca. To, że komuś przysparza się korzyści majątkowych nie oznacza, że się dla niego pracuje (bo można przysparzać przez zaniechanie choćby)
 4. Odpowiedź już uzyskałeś, ja jedynie pokuszę się o pewną dygresje :) Nie powinieneś odmieniać tegoż skrótu ATA, tak więc nie aty/100, ate/133 a ata/100, ata/133. Ouver.
 5. Siarczysta o jaką ci prace chodzi? bo nie "kumam".
 6. O mój Boże !!! :o Jakiś niedouczony "jak Baran" z federacji sugeruje, że umowa kupna sprzedaży to umowa komisu ? (podczas gdy to coś zgoła innego). Proponuje nie brać pod uwagę wyjaśnień tego pana/pani.
 7. Musisz się skontaktować z jakąś NGO czyli pozarządową organizacją pożytku publicznego, wpisaną na listę NGO http://bazy.ngo.pl/. Z tego co wiem bardzo chętnie udzielają subkont na dane cele, w końcu po to są one. Po to są aby pomagać. Zaleta subkonta z organizacji jest taka (poza tym że na twoje prywatne nikt nie wpłaci kasy) że nie trzeba płacić podatku od darowizny i możesz zawalczyć o "1%".
 8. zeusiasty

  Kredyty

  To nie ty wybierasz, decyduje regulamin kiedy możesz wybrać daną opcje, np wcale, lub jeśli masz niezaliczony tylko 1 przedmiot - to warunek, więcej niż 1 awans. Poczytajcie swoje regulaminy uczelni Na jakiej podstawie? na podstawie regulaminu działa dziekan.
 9. zeusiasty

  Kredyty

  W przypadku niezaliczenia przedmiotu/przedmiotów na studiach są dwa wyjścia, zwane popularnie: warunek awans W przypadku pierwszego, o którym mówi Grinch, jest się warunkowo wpisywanym na kolejny semestr, w przypadku drugiego sposobu, o którym mówi chemiczny_ali, nie zalicza się semestru, lecz go powtarza z możliwością zdawania egzaminów na wyższym semestrze i po zaliczeniu wszystkiego zaliczają nam dwa semestry.
 10. Czy przy wejściu na egzamin maturalny nie sprawdzają dowodów? Raczej tak z tego co pamiętam. Tak więc mamy prosty obraz tego kto nie składa wniosku o dowód osobisty, nieuki :)
 11. 1Gbps dla serwerów ? 1 Gbps powinno być dla "głównej nitki" router - serwer i najlepiej pomiędzy switchami
 12. Mogę ci dać namiar do kogoś kto zrobi to za ciebie, włącznie z kosztorysem robót budowlano montażowych. Ale nie za darmo.
 13. a ja ze do urzędu celnego bedę musiał osobiście pojechać
 14. jak się już dowiesz to daj znać :) sikork dla ciebie : "a jagby wonsz boa zjadl pajonka to pajonk by ugrysł wonsza od wnentża ?"
 15. do obsługi sieci osiedlowej to ci starczy pentium 300 i 256 ramu :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.