Jump to content

gm_ns

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gm_ns

 • Rank
  Newbie
 1. Mam podobny problem tylko tak jak kolega powyżej nie poradzę sobie z nim w ten sposób bo w czasie instalacji Intel Matrix Storage do mojego ABIT AB9 QuadGT mam komunikat o niespełnianiu wymagań przez komputer (jak się domyślam chodzi o sterowniki te wgrywane podczas instalacji systemu). Chcę zainstalować sterowniki do AHCI bez ponownej instalacji systemu. System zainstalowany został w trybie IDE. Pomożecie? :wink:
 2. Witajcie Mam już swojego QuadaGT, jako z natury perfekcjonista obejrzałem ją b. dokładnie pod względem wykonania, rozmieszczenie, etc.... Niestety coś dojrzałem, tylko nie wiem czy mam sie przejmować czy też nie. Otóż krawędź płyty po stronie gniazd wyjściowych (PS2, USB, eSata, itd.) jest krzywa, na płycie widać jakby małe zacieki a także jeden z kondensatorów ma zaciek. Natomiast po drugiej stronie płyty jeden lut wygląda jakby był dolutowany. Czy będzie to w negatywny sposób rzutować na pracę? Dodam że płyta nie była jeszcze testowana, gdyż nie posiadam jeszcze całości sprzętu. Jestem niemiło zaskoczony, tym bardziej, że zakupu dokonałem w Veracomp-ie na firmę w której pracuje, także nie jest to jakiś tam podrzędny dostawca. Co myślicie?
 3. Procek to Core2Duo E4300, tam nie ma nóżek ale uszkodzenie nie dotarło do tego obszaru, jest bardzo minimalne. Uszkodzenie nastąpiło w wyniku upadku procka, na drewnianą powierzchnię.
 4. Czy lekkie ukruszenie na rogu płytki (nie rdzenia) procesora może mieć niekorzystny wpływ na jego działanie, na działanie systemu?
 5. Na wadę "ciasne wnętrze" z pomocą przychodzi "tańszy brat" CoolerMaster Elite 330.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.