Jump to content

Twiggy696

Stały użytkownik
 • Posts

  449
 • Joined

 • Last visited

About Twiggy696

 • Birthday 11/26/1984

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  1022514

Profile Information

 • Skąd
  Ełk/Białystok

Recent Profile Visitors

26848 profile views

Twiggy696's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

-6

Reputation

 1. nie zostały unieważnione. Właśnie zalogowałem się na konto hasłem sprzed... nawet nie wiem kiedy. Aaa... i dzięki za usunięcie konta w 2012 (wysłałem maila z prośbą o usunięcie), jak widać skutecznie...
 2. Heathen zawsze musisz przeginać? Nie na bieżąco, ale jak zadałem jedno pytanie w ciągu miesiąca to nie o otrzymałem odpowiedzi. Niezbyt duże wymaganie.
 3. Paczka dotarła :) Następnym razem więcej informacji dla ludzi którzy wygrali, żeby nie było niedomówień i popracujcie nad regulaminem :) Pozdrawiam
 4. Niektórzy mają problem z rozumieniem co jest napisane: - nieprzestrzeganie regulaminu przez Organizatora - nieznajomośc regulaminu przez Organizatora - nie płacze, że nie mam nagrody, bo obsuwa może się zdarzyć. A jak się zdarza to wypadałoby poinformować o tym - o to mi chodzi. A nie chować głowę w piasek, nie odpisywać, w komentarzu pod innym newsem rzucić jakiś termin 14 dni roboczych, który nie ma potwierdzenia w regulaminie, stwierdzić, że wg regulaminu sponsor wysyła - o czym tam też nie ma mowy. O to mi chodzi, a czy dojdzie po 2 dniach, czy po 2 miesiącach bo jakas obsuwa to wsio ryba, ale wypadałoby poinformować o tym, bo wygląda to tak, że konkurs odbębniony, wejścia na stronę zaliczone, sponsor zadowolony bo też zaliczył wejścia, a reszta głęboko w ... .
 5. Nie malkontenci tylko chodzi o rzetelne podejście do tematu. Nie wysłane nagrody, opóźnienie - krótka informacja, że nie wysłane jeszcze, a nie wycieczki, że malkontenci, sianie zamętu, zero informacji na zadane pytanie przez PW.
 6. Witam, zgodnie z sugestią romka zakładam temat dotyczący konkursu TP-Link i wysyłki nagród: Dodam, że również czekam na nagrodę, a rozjechanie się Organizatora z regulaminem i brak jakichkolwiek informacji na wysłane pytania jest ewidentne. Pozdrawiam
 7. Poprawcie podpisy pod zdjeciami. Czasem są pod samym zdjęciem, czasem w sporej odległosci od niego, czasem w sporej odległości i bezpośrednio nad kolejnym zdjęciem, miesza to troche podczas czytania.
 8. Witam! Mam sieć bezprzewodową: router Linksys WRT54G, w lapku sieciowka WiFi intela, w stacjonarnym sieciowka WiFi Pentagram. Tryb pracy sieci G, prędkość połączenia 54Mb/s, jakość sygnału w obu komputerach doskonała, szyfrowanie WPA. Problem jest taki, że przy kopiowaniu plików między komputerami transfer wynosi 12Mb/s. W ustwieniach sieciowek i routera ustawilem przpustowosc z auto na 54Mb/s ale to nic nie pomaga. Taki transfer jest normalny, czy coś należy zmienic w ustawieniach aby osiągnąć prędkość chociaż zbliżoną do 54Mb/s? Pozdr.
 9. U mnie to samo, po zalogowaniu pokazuje zasilacze enermaxa ;]
 10. U GB Smartfan w biosie. Jak masz zainstalowany Easy Tune to go wywal, potrafi mieszac z obrotami wentylatora.
 11. Jo też odebrał prawko, upragnione C ;p
 12. W speedfanie w zakładce zaawansowane wybierasz czujnik (itf czy winbond, nie wiem co tam jest ;p), zmien ustawienie przy wentylatorach na software controlled i wtedy w speedfanem próbuj zmieniac predkosc.
 13. Jest na intelu 865. MA blokadę. A najprościej to zobaczyć w instrukcji płyty którą można ściągnąć ze strony MSI.
×
×
 • Create New...