Jump to content

wyrko

Stały użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About wyrko

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  8850970

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=QCGJTuTZf8M&feature=player_embedded
 2. Heh. Sposób na ominięcie kodu iOS 4 Sposób na ominięcie kodu iOS 5 http://aplikacje.komorkomania.pl/2012/02/21/luka-w-ios-5-umozliwiajaca-ominiecie-blokady-urzadzenia I teraz dziwnym trafem sposób na ominięcie kodu w iOS 6, który zostanie za chwile załatany i na jego miejsce pojawi się nowy sposób do którego wrzucę wam tutaj link za kilka/kilkanaście miesięcy i zacytuje ten post ;)
 3. Niezmiernie mnie śmieszy jak ktoś nazywa to błędem. Przecież to jest typowy backdoor dla NSA itp
 4. Potrzebuje darmowej aplikacji MyScript Calculator z Appstore. Problem w tym że wymaga IOS 6 a ja mam IOS 5.1.1 ze względu na jaibreak. Zresztą IOS 6 więcej zabiera niż daje. Firmware Changer z Cydii nie działa na IOS 5. A grzebanie w plikach info.plist i SystemVersion.plist nic nie daje. Jakieś pomysły?
 5. JB nie ma nic wspólnego z utratą gwary.
 6. wyrko

  Rage

  Dalej to samo. W menu mam dwie opcje: low i high
 7. wyrko

  Rage

  Wypróbowałem już wszystkie możliwe sterowniki, configi, parametry do uruchamiania i dalej zamiast textur mam plamy. Jakieś pomysły?
 8. Czy da sie ustawic jeden pulipit (jeden pasek) na dwóch monitorach? CCC 10.12 Win 7 32bit
 9. Mam Sound Blaster Live! 24-bit. Po zainstalowaniu P17X SupportPack 2.7 nie grają mi w 5.1 tylnie głośniki. Przy testowaniu 5.1, dzwiek zamiast w tylnich jest odtwarzany w przednich statelitach. Tak jakby dzwiek tylnich byl wmiksowany w dzwiek przednich. Na orginalnych sterownikach wszystko jest w porzadku. Testowalem kazde wyjscie na sluchawkach. Na czarnym wyjsciu tylnich nie slychac nic, a na zielonym sluchac tyl i przod. W wersji 2.6 to samo. System to Win 7 32bit. Po zmianie sterownikow uzywam Driver Sweeper. W czym problem?
 10. Pokój jak na razie goły więc pole do popisu. Ciekawi mnie jak wygląda montaż na ścianie jakoś w rogach np takich x 540.
 11. Szukam jakiegoś ciekawego pomysłu rozmieszczenia w pokoju systemu głośników s systemie 5.1 Chodzi mi głównie o to, że niezbyt satysfakcjonuje mnie ustawianie głośników na biurku/stole a rozmieszczenie ich na podstawkach lub wieszanie w rograch pokoju też średnio mi się podoba.
 12. wyrko

  Test Drive Unlimited

  Czy ktos wie jak odpalic filtrowanie anizotropowe? Wymuszenie sterach nic nie daje. Stery 10.1 win 7 x86
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.